Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
alla ma ei anna, ja ma ei mõelnud kommi päris nii et unbeatable, aga mulle tundub, et sama mängustiiliga mehi on laudades päris hullult pealiskaudselt.

JA selline küss, et kas on päris vale nii mängu õppida, et igasuguseid ajsu sügavamalt puurida ja oma HH-des line võrrleda jne. Et vahepeal ei mängi ja ennast koguda, sest see niisama puurimine on ikka nii kohutavalt huvitav, aga kas lauast eemal olemine ja hemis tühja tuhnimine ja 2+2s lugemine on micros kahjulik ka, et kuna mäng "peaks" olema eriti soft, siis mingeid ulmeskille endal arendada mõttetu ja parem ikkagi lihtsalt edasi grindida?
sest kui stiili nii paigas ja oma asi lihtsalt valel ajal raha mitte kaotatada, nagu minu tptk vs kindel set, ja niimooid rolli suurendada ja sesse pikendada kõvast ( tunnistan, et mingi 1,3k sessid peale tööd ja üldjuhul selle ajaga, kui mingit standard kaotust ei tule, siis minu pasa winratei järgi, mis viimased 10 sessi on olnud negatiivne, 1 oli positiivne ma midagi erilist laudadest ära ei too), siis peaks normaalselt minema


ja saan oma step4 ainult osade turniiridena rahas välja võtta. Seega valin, kas üritada 2 stepi veel võtta, saada 6ndal ime läbi 2100 nlhe pilet ja pokercamp package, mis on ehk lootust kuhugi muuks asjaks ümber vahetada, sest Usasse ma ennast lenutada prageu küll ei jõua ( kui võidaks, kaudväike võimalus ) või siis teen sunday warmupi, või sunday milli. Ranka soovitas warmupi kuna field väiksem

saadan statsid ka hiljem
Igasune õppimine on alati kasulik ja kindlasti on see väga põnev tegevus. Arvan, et kõige mõistlikum on hoida asju tasakaalus ja teha mõlemat grindida ja kindlasti ka analüüsida, surgata foorumites, lugeda raamatuid, vaadata videosi jne, kõik see arendab. Isiklikult olen rohke mänginud ja vähe õppinud, seega katsun ka viimast poolt parandada.