Tsitaat Algselt postitas zyxxx
Kusjuures olen sama asja täheldanud, et paljude sesside alguses juhtub taoline kukkumine ja kogu sessi vältel ronin august uuesti välja. Viimasel ajal olen ennast sessi alguses väga tightiks muutnud ja üritanud seda effekti vähendada, osalt on see ka õnnestunud. Ilmselt siis tegu sellega, et kui sessi alustan, ei ole veel mängu tõeliselt sisse elanud ja võtan vastu liiga julgeid otsuseid.
Mul on ka nii olnud ja kõige pullim ongi, et istusin täna super häälestusega maha ja otsustasin alguses ülitight olla, niikaua, kui igas lauas mingi 12-15 taala ära tiksub. Aga no mitte millegile pihta ei saanud, AA-d ja KK-d tulid BB pealt niimoodi ära, et vaatasin lihtsalt, kuidas kõik kaardid maha panid jne jne.

Kas teised on ka täheldanud, et kui stack mingi 150 BB ja suurem, siis hakatakse ühestküljest rohkem respektima ja teisest küljest donkid tahavad AI-ni pannes oma 50 BB-seid stacke proovile panna. Täna olid mul lõpus enamus laudades stackid 200 - 350 BB ja jube kerge on nii mängida.

Sellise stackiga on flopis, siis kui tead, et ees oled, jube efektiivne panna fishiseid vendasid sellise 40-50 BB stackiga AI. Üllatavalt paljud callivad :)