Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 104, kokku 123 EsimeneEsimene ... 45494102103104105106114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 061 kuni 2 080, kokku 2460
  1. #2061
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    3. Erinevalt nomerlost rida ja masti ei karda, aga turn igati folditav. Sa mitu tänavat tugevust näidanud ja kui vastane ikka turnis check-raiseb, siis tavaliselt Su TPTK on biit seal. AJ-ga võetaks seal pigem check-call liin ja vaevalt, et tal ka puhas bluff seal on.

  2. #2062
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    4. Pole hullu.

  3. #2063

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tänud kommentaaride eest. Selgelt üle mängitud. Kui ikka AK käes ja flopis A on, siis raske kätt foldida, isegi kui vastase käsi juba karjub seti järele. Fold nupp tuleb suureks ja punaseks ekraanile teha.

  4. #2064

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hei,

    Ma ei hakka oma käsi siia teemasse dubleerima, aga kui keegi viitsiks jagada nõuandeid 3 käe juures, mille ma postitasin päevikusse oma sissekande lõppu, siis ma oleks väga tänulik

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...008#post203008

  5. #2065
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Foldiks PF kõik.

    1. 3bet võib suur olla, aga praegusel juhul 3betib ta Sinu UTG raise. Oluline on aru saada, et et ei tasu üldist 3bet% vaadata, sest näiteks vend kelle 3bet on 10% võib näiteks BTN ja blindidelt üsna laia rangega 3bettida, aga MP-lt (ja eriti MP-1lt) teeb ta seda ainult väga tugeva rangega (QQ+ ja AK või isegi veel kitsama rangega). Samuti SB võib ka vahel tugev käega trappida.

    2. Vastane võib küll donk olla, aga väga loose ei paista olema ning JJ-ga usun, et oled tema rangest taga. Samuti on Sul antud käes väga kehv positsioon kui floppi näete ning mitu mängijat veel Sinu taga tegutsemata. Seal hulgas UTG olev poolik stäkk, kes võib vabalt shoveda.

    3. Ei näe oddse setmineks ja turnis panustaks ise. Kuna suurte paaridega nad panustavad üldjuhul ise flopis ja tavaliselt chekitakse järgi oma A high (AK).

  6. #2066
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin enda jaoks väikese tähelepaneku.

    Kui Starsi NL10 laudades näete kedagi Goldstar või veel parem, Platinumstar tähekestega, siis PTR järgi pole enamasti tegemist NL10 metsiku volüümitekitajaaj biitiva regulariga, vaid kõrgetes limiitides plõksijaga, kes tihti ei biidi ühtegi limiiti. On näiteks kusagil NL100 mõni tuhat kätt hoolega raha põletanud.

    jah, mõnikord on tegemist ka näiteks NL25-NL50 regulariga, kes tilti jahutab, aga enne automaatse respecti andmist tasub PTR-ist mees üle vaadata

    Ja on ka tublisid volüümiandjaid, kes NL10-s Goldstarsi kätte saanud, aga arvan, et nemad oma tähti lauas ei näita.

  7. #2067

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui kellelgi oleks huvi mõnd kätt vaadata, siis kuluks marjaks ära. Ma suht augus ja teen seetõttu ka halba mängu, oleks vaja, et keegi ütleks sõna sekka, sest kuigi analüüsil tunnen et tegin valesti, siis järgmine sess ikka kindel ei ole ja teen jälle jampsi.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...386#post206386

    Kui kõiki ei jõua, kommenteerige mõndagi :)

  8. #2068
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuidas lahendate sellist olukorda? Minu vaatepunktist on see jama olukord, sest peaaegu alati on kõrgemad kaardid flopis, meil puudub positsioon ja setti hitime harva, aga on foorumist on läbikäinud jutt, et poketeid tuleb tõsta igast positsioonist.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($4.15)
    MP2 ($10)
    MP3 ($3.73)
    CO ($7)
    Button ($9.09)
    Hero (SB) ($10.01)
    BB ($1.55)
    UTG ($7.58)
    UTG+1 ($6.49)

    Preflop: Hero is SB with 3, 3
    5 folds, CO (poster) checks, 1 fold Hero ?

  9. #2069
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tõstad ikka. oled positsioonis ka, äkki foldib preflop, äkki foldib cbeti peale..äkki saad seti

    äkki saad blindid ja asjad ka endale

  10. #2070
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    tõstad ikka. oled positsioonis ka, äkki foldib preflop, äkki foldib cbeti peale..äkki saad seti

    äkki saad blindid ja asjad ka endale
    purjus oled?

  11. #2071
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    purjus oled?
    aah mis ei :D

    oot tegelt sealt ma paneks 4bb või limp

  12. #2072
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ainuke asi, mis teeb siin otsustamise raskeks on bb stack.
    muidu oleks 6xbb, sest meil on ees poster-check.
    nüüd aga ma ei tea :(

  13. #2073

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Raise 6bb (poster+oop) ja kui BB shoveb, siis call ja lähed flippama. Arvatavasti CO foldib või sitemal juhul callib oma ATC-ga. Kui raiseb mingil põhjusel, siis fold. 33 omab kahe tolkami random kaartide vastu valuet küll.

  14. #2074

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ei mängi küll ise nl10.

    Paneks seal ca 4bb. Kui CO foldib, siis ka sellele ja cbet ka odavam otsa panna.
    BB shove peale foldiks, alla 2 overcardi tal pole ja võib ka vabalt suurem paar olla.

  15. #2075
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kuidas lahendate sellist olukorda? Minu vaatepunktist on see jama olukord, sest peaaegu alati on kõrgemad kaardid flopis, meil puudub positsioon ja setti hitime harva, aga on foorumist on läbikäinud jutt, et poketeid tuleb tõsta igast positsioonist.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($4.15)
    MP2 ($10)
    MP3 ($3.73)
    CO ($7)
    Button ($9.09)
    Hero (SB) ($10.01)
    BB ($1.55)
    UTG ($7.58)
    UTG+1 ($6.49)

    Preflop: Hero is SB with 3, 3
    5 folds, CO (poster) checks, 1 fold Hero ?
    Minu tagasihoidlik arvamus:

    Mina paneks 5BB, kui BB shoveb ja CO foldib, siis flippaks. Nii väike stäkk, seega nõrk mängija, tema shoverange on väga lai, made hand on preflopis temast ilmselt ees.

    Kui BB shoveb ja CO callib, siis foldiksin, sest oled CO suhtes OOP väikse pocketiga ning puuduvad oddsid setmindimiseks.

    Kui BB ja CO callivad, siis flopis hittimata check/fold.

  16. #2076
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kõik on jätkuvalt arvamuselt, et tõstma peab. Ise hakkasin veidi selles kahtlema, aga juu siis nii on õige.

  17. #2077
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($10)
    SB ($9.75)
    BB ($10)
    UTG ($30.05)
    UTG+1 ($9.55)
    MP1 ($19.45)
    MP2 ($10)
    MP3 ($10.65)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is Button with 9, 9
    2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 (poster) checks, MP3 calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.10, 1 fold, BB checks

    Flop: ($0.55) Q, 9, 10 (5 players)
    BB checks, MP1 checks, MP2 bets $2.20, MP3 raises $10.55 (All-In),


    Hero ?

  18. #2078
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL10 grinderite nurgake

    poster paneb sihukese beti ja limpar lükkab niimoodi otsa...jube raske raisk.
    aga üldiselt ma setti ei foldi ja ilmselt lükkaks ka siin. siin on liiga palju drawsid mida MP3 võib nii mängida. ja noh...oute on :D

  19. #2079

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina läheks bustoks. Vabalt võib olla kaks paari vs mastitõmme siin ja Sa oled ees. Kui kõrgem set, siis muidugi sitt lugu, rea vastu on ~35% võimalust fulleriks hittida. Keegi targem võiks öelda, kas siin on foldi variant litsuda?

  20. #2080
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Minu jaoks snapcall, kuidas sa ikka flopis setti foldid.

    Kui pokkerisaates oli legendaarne Kuldari seti fold, siis ka vanameister Kolk ütles kommentaariks midagi taolist, et flopis ei saa setti foldida, see on pikas perspektiivis negatiivse ootusega liigutus ehk -EV. Need vähesed korrad, kus sa peksa saad oma setiga, ei kaalu üles foldimisega saamata jäänud kasu.

    ja muidu konkreetne käsi: limped pot, seega kõrgemat setti ei oska karta (pealegi, mina ei pea võimalikuks seti foldimist kõrgema seti kartuses).
    Top paar või 2 paari, SD, FD või mingi combo, võibolla keegi tõesti limpis sisse JK-ga, see on ka ainus, mis sind flopis biidib.

    Muidugi, minu jaoks on suur küsimärk, miks sa üldse 99-ga preflop limbid, teed ainult omal elu raskemaks. Alates 77 või 88 võiks suvalise arvu limperite vastu tõsta 4BB+limperite arv. Ise veel Buttonil, eriti lihtne otsus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES