Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2373113121122123
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 2460
  1. #2441

    Re: NL10 grinderite nurgake

    vastupidi,kui ta poleks riveril ise välja bettinud,oleks võinud ta mingi PP või paari peale panna ka ja sellega oleks võinud kinni maksta.ja 9ts on suht standard avada minu arust kui lauas on 1 fish ja ülejäänud regularid.fishi suhtes saan veel positsioonis mängida ka.

  2. #2442

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
    vastupidi,kui ta poleks riveril ise välja bettinud,oleks võinud ta mingi PP või paari peale panna ka ja sellega oleks võinud kinni maksta.ja 9ts on suht standard avada minu arust kui lauas on 1 fish ja ülejäänud regularid.fishi suhtes saan veel positsioonis mängida ka.
    ei ole nõus =D kui ta ei betiks välja teeksin alla poole poti bet/fold, imo kui need vennad oma sita kokku tõmbavad riverisse siis vähemalt sama tihti kui leadivad üritavad c/r.
    kui leadib, nagu tegi siis vist tuleks foldida eks mingi 46vms näitab tavaliselt aga ise callin sest pole veel nii hea...

  3. #2443
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Preflop fold oleks kõige asjalikum muidugi.
    Standard tõste FR-is sealt positsioonist selle käega kui julmad nitid on vasakul.
    Küll,aga ma ei tõstaks seda tõesti antud mängija vastu.

  4. #2444
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Küll,aga ma ei tõstaks seda tõesti antud mängija vastu.
    Sulle ei meeldi positsioonist fishi vastu mängida? Iga ilmaga tõstaks, aga enne siiski vaataks mis sell see buttoni jupats on.

  5. #2445
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Meeldib,aga meeldib pigem kätt mängida.Teoreetiliselt peaks midagi nagu tabama ka,see vend hui seal su flopi c-beti peale foldib ja põletame mõttult raha.109 pole just kõige suurem monster millega standard olukorras fishilt value saada,ega ma koguaeg kaks paari ei floppa.
    Selleks ongi hea,et fishid on sinust paremal mitte vasakul.Vasakult niti armeele see on yep insta raise,aga loose mängija vastu ma ei varastaks nii laia rangega.
    Sealt positsioonilt kui antud fish on meist vasakult tõstaks ma miski Q10,J10,kõik pocket paarid,Ax jms.Me teame ju,et fishidele meeldib trashi mängida ja any2-d,seega miks me peaks ise any2-ga seal varastama.Ses suhtes,et sellise käega me peame normilt tabama ikka ja mingit kõrge kaardi value isegi pole showdownile saamises.
    Fish tabab seal midagi,ta ei foldi elusees su flopi c-betile.Seega ma arvan,et me jagame raha seal ära lihtsalt.

    Nii 109-ga tõstame,vastane fish callib nii nii suure rangega.Mis olukorras me oleme seal?Olukord on täpselt selline,et kui me tabame saame value (mis on suht kusine tõenäosus taolise käega).C-bettida ka hästi ei taha kui ei taba,sest ta callib seal kõigega.Seega kas me läheme selle peale välja,et me peame floppi tabama,et potti võita?
    Sellepärast just ma mängiksin fishi vastu semi-decent käsi,aga minu raamatus see käsi ei kvalifitseeru selleks.
    38/12 on juba üpris jäme vaal ikka minuarust.Ja on obv,et me õhuga ei suru siukse vastu.

    Argumenteerige mu jutu üle,mul ei pruugi üldse õigus olla,aga eks nende käte kommenteerimise põhi eesmärk olegi see,et oma mõtte protsessi arendada.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.02.11 at 22:03

  6. #2446

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG+1 ($10.98)
    UTG+2 ($12.95)
    MP1 ($6.82) 70/5/1AF cbetile ei foldi
    Hero (MP2) ($12.01)
    MP3 ($10)
    CO ($10.71)
    Button ($9.58)
    SB ($5.47)
    BB ($10.69)
    UTG ($4.45)

    Preflop: Hero is MP2 with 6, 6
    3 folds, MP1 calls $0.10, Hero bets $0.40, 5 folds, MP1 calls $0.30

    Flop: ($0.95) 10, Q, 10 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $0.60, MP1 calls $0.60

    Turn: ($2.15) 7 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $1.20, MP1 calls $1.20

    River: ($4.55) 7 (2 players)
    MP1 checks,
    turn oli value, riveris keegi bluffiks siin? ei meeldiks kui Ax ehk gutshot või flushdraw näitab...
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 22.02.11 at 06:41

  7. #2447

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ( Click to show/hide )


    see on nl10 krt. mängi abc ja prindi raha, mitte ära mõtle üle. On palju lihtsamaidki kohti kuidas raha saada:)
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 22.02.11 at 06:47

  8. #2448

    Re: NL10 grinderite nurgake

    :D
    ok ega ta vist Ax ei foldi ka...
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 22.02.11 at 07:00

  9. #2449
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Meeldib,aga meeldib pigem kätt mängida.Teoreetiliselt peaks midagi nagu tabama ka,see vend hui seal su flopi c-beti peale foldib ja põletame mõttult raha.109 pole just kõige suurem monster millega standard olukorras fishilt value saada,ega ma koguaeg kaks paari ei floppa.
    Selleks ongi hea,et fishid on sinust paremal mitte vasakul.Vasakult niti armeele see on yep insta raise,aga loose mängija vastu ma ei varastaks nii laia rangega.
    Sealt positsioonilt kui antud fish on meist vasakult tõstaks ma miski Q10,J10,kõik pocket paarid,Ax jms.Me teame ju,et fishidele meeldib trashi mängida ja any2-d,seega miks me peaks ise any2-ga seal varastama.Ses suhtes,et sellise käega me peame normilt tabama ikka ja mingit kõrge kaardi value isegi pole showdownile saamises.
    Fish tabab seal midagi,ta ei foldi elusees su flopi c-betile.Seega ma arvan,et me jagame raha seal ära lihtsalt.

    Nii 109-ga tõstame,vastane fish callib nii nii suure rangega.Mis olukorras me oleme seal?Olukord on täpselt selline,et kui me tabame saame value (mis on suht kusine tõenäosus taolise käega).C-bettida ka hästi ei taha kui ei taba,sest ta callib seal kõigega.Seega kas me läheme selle peale välja,et me peame floppi tabama,et potti võita?
    Sellepärast just ma mängiksin fishi vastu semi-decent käsi,aga minu raamatus see käsi ei kvalifitseeru selleks.
    38/12 on juba üpris jäme vaal ikka minuarust.Ja on obv,et me õhuga ei suru siukse vastu.

    Argumenteerige mu jutu üle,mul ei pruugi üldse õigus olla,aga eks nende käte kommenteerimise põhi eesmärk olegi see,et oma mõtte protsessi arendada.
    Täpselt nii ongi ja POSITSIOON on kõige tähtsam asi :D

    Järgmine käsi:

    Miks sul on vaja fishi vastu bluffida???

  10. #2450

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ka fish missib 2/3 kordadest flopi.üldiselt statside järgi saab aru enamvähem ka aru mis tüüpi fishiga on tegu ja positsioonis mängides on see +ev vähemalt mulle.Kui toidab,siis miks mitte olla vähe loosim kui tavaline reg ja ma mängin ainult 6 lauda korraga ja mõtlemiseks on aega piisavalt

  11. #2451
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ära bluffi micros, otsi ranka preflopi mängu artikkel ja loe veel kord läbi.

  12. #2452
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG+1 ($10.98)
    UTG+2 ($12.95)
    MP1 ($6.82) 70/5/1AF cbetile ei foldi
    Hero (MP2) ($12.01)
    MP3 ($10)
    CO ($10.71)
    Button ($9.58)
    SB ($5.47)
    BB ($10.69)
    UTG ($4.45)

    Preflop: Hero is MP2 with 6, 6
    3 folds, MP1 calls $0.10, Hero bets $0.40, 5 folds, MP1 calls $0.30

    Flop: ($0.95) 10, Q, 10 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $0.60, MP1 calls $0.60

    Turn: ($2.15) 7 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $1.20, MP1 calls $1.20

    River: ($4.55) 7 (2 players)
    MP1 checks,
    turn oli value, riveris keegi bluffiks siin? ei meeldiks kui Ax ehk gutshot või flushdraw näitab...
    Ma küll siin potti nii palju raha ei ajaks. Kui vastasel on ntx flushdraw kahe ülekaardiga, on see turnis ikkagi suht flip ja ilmselgelt vastane siin foldida ei taha, kui lisaks ka veel miski reatõmme, siis oled ikka igat pidi suht sitas seisus. Sellise venna käest saab ka oluliselt lihtsamini raha kätte. Kui river oleks olnud mingi ärtu 2 näiteks, siis oleksid 3 bulleti ka for value pannud?

  13. #2453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ma küll siin potti nii palju raha ei ajaks. Kui vastasel on ntx flushdraw kahe ülekaardiga, on see turnis ikkagi suht flip ja ilmselgelt vastane siin foldida ei taha, kui lisaks ka veel miski reatõmme, siis oled ikka igat pidi suht sitas seisus. Sellise venna käest saab ka oluliselt lihtsamini raha kätte. Kui river oleks olnud mingi ärtu 2 näiteks, siis oleksid 3 bulleti ka for value pannud?
    ei oleks aga showdown value oleks päris palju ikka...

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ärtu kahe puhul oleks river suht hea ck/c koht.
    vist mõtled check behind ikka, ei saa seal chekc callida, seda ma mõtlengi et meil palju showdown valuet
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 22.02.11 at 23:22

  14. #2454
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ärtu kahe puhul oleks river suht hea ck/c koht.

  15. #2455

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    ei oleks aga showdown value oleks päris palju ikka...
    vastase AF on 1. 66ga on sul piisavalt showdown valuet ja nii passiivne vastane checkib enamuse ajast SDni.

    antud juhul vastane suht vaal, flopil võtaks mingilt tõmbelt veel ehk valuet aga turnis lõpetaks barreldamise eesmärgiga odavalt SD jõuda.

    //samas see turni kaart on ta range suhtes küll suht blank
    parajalt väsinud juba ka, homme vaatan selge peaga
    Viimati muudetud con poolt : 23.02.11 at 02:10

  16. #2456
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust

    antud juhul vastane suht vaal, flopil võtaks mingilt tõmbelt veel ehk valuet aga turnis kindlasti lõpetaks barreldamise eesmärgiga odavalt SD jõuda.
    Lol.
    Kirjutasin pmst samasuguse teksti juba valmis siis nägin,et jõudsid ette.
    Käituks jah nii,et turnil võtaks hoo maha ja võimalikult odavalt SD-le.

  17. #2457

    Re: NL10 grinderite nurgake

    turni mängu üle ma üldse ei arvanud et diskussioon tekib, meil positsioon ju, kui me turnis thin valuet ei võta ja river check check ja meil parim käsi siis kaotame korralikult valuet. kui ta kuskil raha sise lükkab saab foldida. mingid ubernitid kõik wtf

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ärtu kahe puhul oleks river suht hea ck/c koht.
    vist mõtled check behind ikka, ei saa seal chekc callida, seda ma mõtlengi et meil palju showdown valuet
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 22.02.11 at 23:22

  18. #2458
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No krt ma ei tea.Jube optimistlik on siuksel boardil 66-ga value võtta...
    Ja seda riverit siukse mängija vastu ma ei bluffi absoluutselt mitte miite kunagi
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 22.02.11 at 23:28

  19. #2459
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Miks optmistlik? täiesti standard bet/f koht, turn ei muuda midagi ja vastase range sisaldab endiselt drawsid/ülekaarte/ülekaarti.

    Misreadisin kätt jah, ck behind blank river obv.

  20. #2460
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    mingid ubernitid kõik wtf
    Kui micros võita tahad, siis nii asi käibki. Kui mingit über metagame teha tahad, siis koli parem kohe kuhugi NL200+.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES