Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2634353637384686 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 2460
  1. #701
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    See nädal on ikka nutune - 2k käsi mänginud 3 päeva jooksul(see minujaoks kõva tulemus) aga seis on täpselt 0. Eile võtsin isegi 8 lauda lahti - ikka foldisin enamuse ajast ja jõudsin telekat vaadata. Tehti mitu - 3x riveris suckouti. See ajab tilti kui mingi middle stackiga vend shoveb ja ma KK-ga callin ning tema saab runner runner masi, või riveris endale 2 paari. Ise olen selliseid suckoute ülivähe teinud. Enam ma isegi ei lähe tilti sellepeale - ju vist olen juba harjunud, et kui nupud sees siis riveris saan ikka suckouti. Täna plaan veel vähemalt 500 kätt mängida. Mängima peab aga kõvasti kuna muidu ei saa boonust kunagi lahti. Iga päev pean mängima vähemalt 11 punkti eest - kas see on võimalik?
    see 11 päevas suht easy minu arust. mul üks päev isegi 35.5 teenitud :D

  2. #702

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise suht auku vajunud. Kuna Vista pani näkku ja otsustas alla anda, siis tegin arvutile formati ja kogu mu imeline databaas ka kadus. Nüüd uuesti seadistades tegin eile uue sessi ning valdas täielik tilt ning ebaõnn. Suht auku vajunud ja bankroll vähenenud 85$ peale. Tuleb välja veel.

  3. #703
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    see 11 päevas suht easy minu arust. mul üks päev isegi 35.5 teenitud :D
    Mitu kätt sa päevas läbi hexeldasid siis?

  4. #704

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul väga vilets nädal olnud vähe mängid palju kaotand. Ulme palju kobistatakse riveris midagi kokku.

  5. #705
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    See nädal on ikka nutune - 2k käsi mänginud 3 päeva jooksul(see minujaoks kõva tulemus) aga seis on täpselt 0. Eile võtsin isegi 8 lauda lahti - ikka foldisin enamuse ajast ja jõudsin telekat vaadata.
    Mina sellist luksust küll omale lubada ei saa, et mängin ja vaatan samal ajal telekat. Pokker nõuab minu puhul ikka täielikku keskendumist..

  6. #706
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Võin ju keskenduda aga kaua sa ikka foldimise peale keskendud. Fold nuppu mööda ekraani taga ajada järjest 1h pole just väga fun. Esimesed käed on kindlasti keskendumine suurem aga kui kaarti ei tule stabiilselt üldse siis ...

  7. #707
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Võin ju keskenduda aga kaua sa ikka foldimise peale keskendud. Fold nuppu mööda ekraani taga ajada järjest 1h pole just väga fun. Esimesed käed on kindlasti keskendumine suurem aga kui kaarti ei tule stabiilselt üldse siis ...


    järelikult vähe varastad, kui sa ikka sitaks oled foldinud, siis tõenäosus, et steal õnnestub suureneb imo märgatavalt. Ise ka imestanud, kui palju tegelt dead money lauas vedeleb, aga ei suuda ise kogu aeg märgata, aga mõnikord on selline " in the Zone " tunne peal, et päris kindlatsi tean oma plaani riverini ja saan edukalt executida, muidu stabiilselt nii ei suuda

  8. #708
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Mitu kätt sa päevas läbi hexeldasid siis?
    929 oli sellel päeval vist, kasum oli 28

  9. #709
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Täna, siis vaatak skype ja mikoga statte ning käsi ja samuti info vahetuse. Siis postitan ka graafikud juba kahe nädala lõikes, pole mõtet enam panna nädalat ja siis võrdlusmoment ka parem. Samuti vaatan, kes mu HU vastane on ;D

  10. #710
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Täna, siis vaatak skype ja mikoga statte ning käsi ja samuti info vahetuse. Siis postitan ka graafikud juba kahe nädala lõikes, pole mõtet enam panna nädalat ja siis võrdlusmoment ka parem. Samuti vaatan, kes mu HU vastane on ;D
    mina tahaks HU mängida sinuga

  11. #711
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mina tahaks HU mängida sinuga
    Kohe Starsis, mingi 10$ HU sobiks küll ;D

  12. #712
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kes tahab statid üle vaadata andke msn teada, olen ootel.

  13. #713
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mängin selle turna ära ja ilsmetl kaon magama, sest just võistlustelt tulin ja surm on olla. Vaatan, statid saab ikka ära libistada läbi msni

  14. #714
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tulevad täna õhtul :)

  15. #715

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    See nädal on ikka nutune - 2k käsi mänginud 3 päeva jooksul(see minujaoks kõva tulemus) aga seis on täpselt 0. Eile võtsin isegi 8 lauda lahti - ikka foldisin enamuse ajast ja jõudsin telekat vaadata.
    Boldiga siis see asi, mille peaksid äkki enda mängus üle vaatama?! Kui sa mängule korralikult ei keskendu, siis ei saagi ju eeldada, et sa seda beadid.

  16. #716
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Õige ta on. Aga paratamatult tekib tüdimus peale kui pingsalt üritan mängida ja jälgida aga kaarti ei tule ega ei tule - siis kaob juba tähelepanu ära ... leian ainult fold nupu üles. See praegu major leak. Peab vist hakkama praktiseerima seda, et kui vaatan et kaardijooksu ei ole ja mingeid teravamaid olukordi ei teki ja tähelepanu hakkab hajuma - siis lauad kinni panna. Mindsetist lugesin, et kui mängule ei keskendu siis see ongi tilt. Mõnes-mõttes on päris hea, et on vähemalt mingid välismärgid kuidas aru saada, et ma tiltis olen- kes hakkab chatis kirjutama, kes hakkab muid asju tegema samal ajal.

  17. #717

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tahtsin teavitada, et olen hetkel sunnitud selle projekti katki jätma. Loodan, et mitte kauaks, probleem seisneb lihtsalt selles, et elion ei paku töökindlat neti ühendust ning selle parandamisega läheb sutsu aega.

  18. #718

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Õige ta on. Aga paratamatult tekib tüdimus peale kui pingsalt üritan mängida ja jälgida aga kaarti ei tule ega ei tule - siis kaob juba tähelepanu ära ... leian ainult fold nupu üles. See praegu major leak. Peab vist hakkama praktiseerima seda, et kui vaatan et kaardijooksu ei ole ja mingeid teravamaid olukordi ei teki ja tähelepanu hakkab hajuma - siis lauad kinni panna. Mindsetist lugesin, et kui mängule ei keskendu siis see ongi tilt. Mõnes-mõttes on päris hea, et on vähemalt mingid välismärgid kuidas aru saada, et ma tiltis olen- kes hakkab chatis kirjutama, kes hakkab muid asju tegema samal ajal.
    Kui tüdimus on, proovi 6-maxi 4+ laual. Hoiab ärkvel vähemalt ja kui hästi mängida, siis ega eriti kõrvalisteks tegevusteks aega pole

  19. #719
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Realist
    Tahtsin teavitada, et olen hetkel sunnitud selle projekti katki jätma. Loodan, et mitte kauaks, probleem seisneb lihtsalt selles, et elion ei paku töökindlat neti ühendust ning selle parandamisega läheb sutsu aega.
    Selge pilt, midagi sarnast arvasin, et netiga probleeme. Kindlasti külasta grinderite nurka edaspidi

  20. #720
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Täitsa haige sess oli täna, kõik mis aia taha minna sai, sinna ka läks.. :P

    PS. Kas mingi kokkuvõte ka siia tekib?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES