Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 483 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115155205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 9659
  1. #2081
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    on tõesti iga kvartal uus boonus?
    Kolm korda aastas imo.

    Jan 2010, 25% up to $150, 20xVPP

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Tuletaks ajalugu ka meelde. Eelmised reload bonused:

    Jul 2008, 20% up to $150 ??, 20xVPP
    Oct 2008, 20% up to $200, 20xVPP
    Mar 2009, 20% up to $120, 20xVPP
    Aug 2009, 50% up to $300, 25xVPP

    Kui võtta et 5VPP=$1 raket, siis 25xVPP bonus = 20% lisaRB (20xVPP oli 25% lisaRB)

  2. #2082

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kas keegi viimastel päevadel on Wire Transferiga cashoutinud? Eelnevalt tuli ühe päevaga raha kontole, nüüd 5s päev ja ei kippu ega kõppu...
    enam wire-ga alla 50k$ ei saa cashoutida, nyyd direct bank transfer

  3. #2083

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    oi kuidas mulle meeldib selline statistika ja stuff, mida kilu pidevalt igalpool välja toob, kui nosebleedidesse jõuan, siis palkan Su oma isiklikuks statistikuks , ok? :D

  4. #2084
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Seb depo meetodit kasutades ei saa boonuskoodi sisestada.
    Kui ma UB-s veel mängisin siis saatsin suppordile ja boonus lisati järgi ja need dollarid mis ma oleksin vahepeal vabastanud lisati ka kontole.
    Starsis sama teema...Saatsin suppordile kirja kus palusin teha seda sama mis UB-s tehti.
    Huvitav kas nõustuvad?
    EDIT: Oleks pidanud nädalaega tagasi teatama. V+++u küll.
    Miski 60$ jäi saamatta.

  5. #2085

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kellel meeles pole, siis tunni pärast algab 1M$ SN freeroll.

  6. #2086
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas sm112
    Kellel meeles pole, siis tunni pärast algab 1M$ SN freeroll.
    Väga tore VIP turnade uuendus igatahes. Eile oli siis 4813 osalejat, mis tegi buyiniks $207. Ise sain Platinumi 1500FPP satikalt sinna ja sai ka rahadesse kobistatud. Kahjuks mitte sügavale - 558 koht ja $330.

  7. #2087
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...

  8. #2088
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous
    Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...
    Ma arvan,et kui hea runn on siis suht savi sellest ühest koolipäevast.

  9. #2089

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?

  10. #2090
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous
    Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...
    Kui ma ükskord mängisin siis umbes kella nelja ajal oli veel 200 mängijat alles..ja siis jooksis turniir kokku vms ja jagati rahad vastavalt stackile

  11. #2091
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?
    tableninja

  12. #2092

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    see ju järjekordadega ei tegele automaatselt ega ava laudasid? BI teeb ainult kui ise laua lahti klikid.

  13. #2093

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    see ju järjekordadega ei tegele automaatselt ega ava laudasid? BI teeb ainult kui ise laua lahti klikid.
    see minu arust klikkis ise yes kui popup tuleb, et laud avanes aga mineid eraldi valikud polnud millal ta seda teeb vms
    http://www.overcards.com/wiki/moin.cgi/StarsPlanner

  14. #2094
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?
    Holdem manageri table scanner peaks sulle 100% sobima. Ise saad valida parameetreid millisid laudu otsima hakatakse. Lisaks veel palju muud huvitavat.

  15. #2095
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Holdem manageri table scanner peaks sulle 100% sobima. Ise saad valida parameetreid millisid laudu otsima hakatakse. Lisaks veel palju muud huvitavat.
    keegi kasutab ka seda? kuidas tunne on? ma nüüd starsis mängin... trial on läbi.. aga starsi lobbyst normaalsete laudade leidmine tundub suht raske.. selleks ajaks kui lauda saad ja paar orbitit on käinud.. on laud juba all tightimate seas... nii et olen mõelnud et ehk peaks selle tablescanneri ostma.. enne tahaks kuulda teiset arvamust selles osas...

    btw.. tablescanner kasutab laudade otsimiseks HEMis sisalduvat infot? seega kui lauas on mängijad kelle kohta mul state pole, siis HEMi scanner ei oska midagi selle laua kohta arvata?

  16. #2096
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas blah
    enam wire-ga alla 50k$ ei saa cashoutida, nyyd direct bank transfer
    Mis vahet on wire ja direct bank transferil? Ei viitsi googeldada ja tõenäoliselt teistel võib sama küsimus tekkida.

  17. #2097
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    keegi kasutab ka seda? kuidas tunne on? ma nüüd starsis mängin... trial on läbi.. aga starsi lobbyst normaalsete laudade leidmine tundub suht raske.. selleks ajaks kui lauda saad ja paar orbitit on käinud.. on laud juba all tightimate seas... nii et olen mõelnud et ehk peaks selle tablescanneri ostma.. enne tahaks kuulda teiset arvamust selles osas...

    btw.. tablescanner kasutab laudade otsimiseks HEMis sisalduvat infot? seega kui lauas on mängijad kelle kohta mul state pole, siis HEMi scanner ei oska midagi selle laua kohta arvata?
    Kunagi virx747 tegi video kus ta stacked laotusega mängimist näitas. Seal tutvustas ta ka table scanneri võlusi.

  18. #2098

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas ma saan panna kõik lauad ühe korraldusega sit outi? Vahest on jube tüütu neid ükshaaval klõpsida. Sama lugu on I´m back nupu pressimisega, kui laudadesse tagasi tuled :)

  19. #2099
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Kas ma saan panna kõik lauad ühe korraldusega sit outi? Vahest on jube tüütu neid ükshaaval klõpsida. Sama lugu on I´m back nupu pressimisega, kui laudadesse tagasi tuled :)
    ( Click to show/hide )

  20. #2100

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    F40: $40 Instant Cash Credit - 2500 FPP

    Kerge raha

    http://www.pokerstarsblog.com/2010/p...an-064248.html

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES