Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 109, kokku 483 EsimeneEsimene ... 95999107108109110111119159209 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 9659
  1. #2161
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
    Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.

  2. #2162
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
    Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.
    congratz! ma annan kümpa sulle ja lähen ise kui tahad

  3. #2163
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    congratz! ma annan kümpa sulle ja lähen ise kui tahad
    Tänud,aga tegelt ma ei paku siin seda paketti teile müüa vaid tahaks teada kas on võimalik seda müüa pokerstarsile või siis kellegile teisele edasi ?

  4. #2164
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Tänud,aga tegelt ma ei paku siin seda paketti teile müüa vaid tahaks teada kas on võimalik seda müüa pokerstarsile või siis kellegile teisele edasi ?
    kindlaim viis oleks supporti kiri saata

  5. #2165

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul sihukene küsimus, et kas annab midagi veel päästa.
    Ma regasin kunagi pokerstarsi lolli peaga ilma boonuslehti kasutama, aga pole deposiiti veel teinud, et kas mingi rakeback boonust või midagi on lootust saada veel kui ma esimese deposiidi teen?

  6. #2166

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Depoboonuse saad kindlasti. Ma ei tea kui palju on kasu läbi teiste lehtede regamisest Starsi, minu teada nad midagi juurde suurt ei anna, välja arvatud siis nüüd täna kohaletulnud meil :

    You have been credited with a ticket to play in the PokerListings 500 Seats Turbo Takedown Freeroll this month. This is exclusively for players who signed up with PokerStars through PokerListings and earned 100 VPPs in the month of January.

    Nii ammu sai regatud, et ise ka ei mäletanud. Positiivne.

    Seega vastus, midagi sul saamata ei jää, mis igale mängijale saadav on.

  7. #2167
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    +freerollid ka ju?

  8. #2168
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
    Vaadates tempot, millega neid F40 käsi läbi hekseldatakse pakun, et homme õhtul kusagil 00-02 vahemikus meie aja järgi tiksub viimane milestone täis.
    47 miljonit veel ning hetkel 270k-300k mängijaga läheb miljoni käe jaoks ~19-20 minutit.
    Ainus lootus, et mängijaid voolab kõvasti juurde, sest muidu kukub 40 miljardit alles hommikul.

  9. #2169

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    47 miljonit veel ning hetkel 270k-300k mängijaga läheb miljoni käe jaoks ~19-20 minutit.
    Ainus lootus, et mängijaid voolab kõvasti juurde, sest muidu kukub 40 miljardit alles hommikul.
    Ma suutsin eile mõtetega sedakaugele, et reede õhtul tiksub täis ja all nurgas kell ütles, et on neljapäev. See, et see oli veel sisuliselt kolmapäeva õhtu ei mahtunud kalkulatsioonidesse :)
    Aga praegu käte arvu ja kella vaadates on sul ilmselt õigus ja kusagil hommikul ta kukub. Aktiivsuse lagi on hetkel umbestäpselt käes ja tiksub hommikuni vaikselt alla.

  10. #2170
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
    Ma suutsin eile mõtetega sedakaugele, et reede õhtul tiksub täis ja all nurgas kell ütles, et on neljapäev. See, et see oli veel sisuliselt kolmapäeva õhtu ei mahtunud kalkulatsioonidesse :)
    Aga praegu käte arvu ja kella vaadates on sul ilmselt õigus ja kusagil hommikul ta kukub. Aktiivsuse lagi on hetkel umbestäpselt käes ja tiksub hommikuni vaikselt alla.
    Jah, mingi ~8h peaks ikka veel minema, seega hommikul 8:00 ajal või umbes nii. Kui mängijate arv kukub, siis pigem isegi hiljem..
    Edit: oi pikalt ikka läheb, pakun, et peale 12:00 päeval kukub alles.
    Edit: oi, vahepeal oli ikka väga vähe mängijaid, läheb ikka veel pikalt lol
    Viimati muudetud levis poolt : 19.02.10 at 10:52

  11. #2171
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tra nah. Sain Starsist oma kampsiku kätte. XXL suuruses, no ja ei mahu selga õieti. Sama suur näeb välja kui L (mida nägin paar päeva tagasi). Kas on mingid mõõdud ja asjad ka kusagil olemas, kust vaadata/kontrollida saaks?

    Edit: Sporti peab anyway tegema hakkama.

  12. #2172

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
    Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.
    .

  13. #2173
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Keegi värskemaid milestone'i kukkumis kellaaegu on välja arvutanud?

  14. #2174
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    .
    Ei saagi paketti rahaks vahetada,ega kellegile teisele edasi müüa.
    Tra see ajab küll totaalselt tilti.Kogematta juhtusin seda satikat mängima ja nüüd peab kohale minema või ei saa midagi,see on küll minu arust imelik,et nad ei või seda paketti vahetada näiteks väiksema cashi vastu või veel imelikum kui kellegile teisele seda anda nad ei kaotaks ju midagi.
    Pokerstars võiks selle kohapeal küll muudatusi teha oma reeglites.

  15. #2175
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Stars tahabki, et mängid nende logodega turniiri. Pigem on jama selles, et seda üldse mängima hakkasid, sest satikaid siiski mängitakse põhimõttega, et kui hitid, siis lähed ka turniiri mängima :/.

  16. #2176
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Stars tahabki, et mängid nende logodega turniiri. Pigem on jama selles, et seda üldse mängima hakkasid, sest satikaid siiski mängitakse põhimõttega, et kui hitid, siis lähed ka turniiri mängima :/.

    No jah,kuigi ise olen tihti mänginud satikaid selle põhimõttega et kui hitin teen turna rahaks(online turnadega),tegelikult ei pannud ise tähelegi alguses et see on live turniir alles turna lõppu poole märkasin seda.
    Aga vaatab võimalik et lähen kohale,kuid pole kindel kas on vaba aega.

  17. #2177
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Aga kui kohale lähed, siis korralik sündmus, mida tulevikus meenutada + said spending raha ka millega peaks hakkam saama.

  18. #2178
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Aga kui kohale lähed, siis korralik sündmus, mida tulevikus meenutada + said spending raha ka millega peaks hakkam saama.
    Jah,1000 $ spending money,aga ei saa aru mis see turniiri buy in küll olla võib mille sain kogu pakett oli (buy in,hotell,lennuk) 3500 $+1000 $ spending money,aga pole nagu aru saanud buy innist.

  19. #2179
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Minu arust on igati korralik pakett, et endal aeg vabaks teha ja see ära kasutada!

  20. #2180
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    Keegi värskemaid milestone'i kukkumis kellaaegu on välja arvutanud?
    Mingi ~3h veel... võib-olla isegi vähem, raske ennustada kui kiirelt mängijaid juurde voolab.
    19:00 alates tuleb raudselt valvel olla, või isegi gramm varem :)
    Viimati muudetud levis poolt : 19.02.10 at 16:28

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 24 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 24 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES