Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 111, kokku 483 EsimeneEsimene ... 1161101109110111112113121161211 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 201 kuni 2 220, kokku 9659
  1. #2201

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas Joe Hahn on päris Joe Hahn?

  2. #2202
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Nõme tuba oma nõmedate promodega. Ei saa aru miks seal üldse mängin.
    Hea soft, alati piisavalt laudu, professionaalne klienditeenindus.
    Kuskil NL25 peal pidevalt taguda, siis vist rohkem midagi head ei ole
    Samas kui eesmärk on kõrgemale liikuda, siis ma arvan, et Stars võib üsnagi fun koht olla.

    Kes on mänginud mõlemat, siis küsiksin, et kumbas on mängijate üldine tase madalam? Või on tase sarnane? Mis on erinevused?
    Pokerstars NL(PL)25 (9players) vs Ongame NL50 (10players)

  3. #2203
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ütleks et suht võrdsed. vähemalt sellel ajal kui ongame veel boonuseid pakkus.

  4. #2204
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Hea soft, alati piisavalt laudu, professionaalne klienditeenindus.
    Kuskil NL25 peal pidevalt taguda, siis vist rohkem midagi head ei ole
    Samas kui eesmärk on kõrgemale liikuda, siis ma arvan, et Stars võib üsnagi fun koht olla.

    Kes on mänginud mõlemat, siis küsiksin, et kumbas on mängijate üldine tase madalam? Või on tase sarnane? Mis on erinevused?
    Pokerstars NL(PL)25 (9players) vs Ongame NL50 (10players)
    Eks igaüks taob, seda mida oskab, tahab ja suudab.

  5. #2205
    Räme Fish
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
    Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

    Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
    Ootan huviga vastust.

  6. #2206
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas RandoKR Vaata postitust
    Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
    Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

    Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
    Ootan huviga vastust.
    võid saata, ära muretse

  7. #2207
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Ei saagi paketti rahaks vahetada,ega kellegile teisele edasi müüa.
    Tra see ajab küll totaalselt tilti.Kogematta juhtusin seda satikat mängima ja nüüd peab kohale minema või ei saa midagi,see on küll minu arust imelik,et nad ei või seda paketti vahetada näiteks väiksema cashi vastu või veel imelikum kui kellegile teisele seda anda nad ei kaotaks ju midagi.
    Pokerstars võiks selle kohapeal küll muudatusi teha oma reeglites.
    Mis mängisid siis?

    PS! Nice level TP

  8. #2208
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas RandoKR Vaata postitust
    Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
    Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

    Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
    Ootan huviga vastust.
    100% ohutu. Võivad küsida ka telefoni- või elektriarvet vmt.

  9. #2209

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Võib-olla vale koht, aga kurdan veits oma beati, hakkab kergem :D

    Täna oli muidu mingi pokerstars.tv freeroll, auhinnafondiga 2000 daala. No ma algaja ja oleks äkki midagi alustuseks välja võlunud (mingi esimesed 2250 said juba kopikaid)
    Algas päris kenasti, esimene käsi kohe A-A, maksti ilusti kolme kordselt kinni. (Algul on neid allin-itajaid ikka palju) Järgmised kaardid olid ka kenad Q-Q, A-K, mingi väiksem pocket (6-6) vist. Kõik oli kena kuni tõsteti mind mingi maniakiga ühte lauda. Tagus seal lampi all-in'i ja hittis pea alati, tal oli juba päris kobe stack ees. Mõtlesin, et kaua see pull kestab. Olin big blindi peal Q-10'ga, lubati flopi vaadata - tuli mingi 2,3,10. Tabasin ülemist kaarti, tõstsin tsipa, maniakk pani vastu all-in. Ma juba mõtlen, oh lõpuks saab sellest tüütusest lahti, saab jälle rahulikult edasi mängima hakata. (Eelmised käed millega see lontrus all in'i läksid olid mingi 4-8 offsuit ja veel muu praht, all in'i lükkas muidugi preflopis, aga alati kobistas ära kuidagi.) Ning ofkoors ka seekord. Mõlemad siis all-inis ja tal K-10, kuradi vägev ikka (riverist tõmbas veel kunnile ka pihta.)
    Üldse tunduvad kuidagi freeroll turnad kuidagi võimatud olevat. Pidevalt saan kunni, emanda või kümne pocketiga, mingitelt imelikelt kaartidelt suhkami: 10-8, 8-4, 9-3 (nuppe on antud enne kui nad midagi tabada on jõudnud :S)
    Peab vist teise mooduse leidma kuidas alustuseks kapitali saada, peab enda kukrut kergitama...
    Viimati muudetud Pokjorr poolt : 21.02.10 at 00:59

  10. #2210

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sa mängid freerolle, mida sa loota tahad siis? Kõvat taset w?

  11. #2211
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Pokjorr Vaata postitust
    Võib-olla vale koht, aga kurdan veits oma beati, hakkab kergem :D

    Täna oli muidu mingi pokerstars.tv freeroll, auhinnafondiga 2000 daala. No ma algaja ja oleks äkki midagi alustuseks välja võlunud (mingi esimesed 2250 said juba kopikaid)
    Algas päris kenasti, esimene käsi kohe A-A, maksti ilusti kolme kordselt kinni. (Algul on neid allin-itajaid ikka palju) Järgmised kaardid olid ka kenad Q-Q, A-K, mingi väiksem pocket (6-6) vist. Kõik oli kena kuni tõsteti mind mingi maniakiga ühte lauda. Tagus seal lampi all-in'i ja hittis pea alati, tal oli juba päris kobe stack ees. Mõtlesin, et kaua see pull kestab. Olin big blindi peal Q-10'ga, lubati flopi vaadata - tuli mingi 2,3,10. Tabasin ülemist kaarti, tõstsin tsipa, maniakk pani vastu all-in. Ma juba mõtlen, oh lõpuks saab sellest tüütusest lahti, saab jälle rahulikult edasi mängima hakata. (Eelmised käed millega see lontrus all in'i läksid olid mingi 4-8 offsuit ja veel muu praht, all in'i lükkas muidugi preflopis, aga alati kobistas ära kuidagi.) Ning ofkoors ka seekord. Mõlemad siis all-inis ja tal K-10, kuradi vägev ikka (riverist tõmbas veel kunnile ka pihta.)
    Üldse tunduvad kuidagi freeroll turnad kuidagi võimatud olevat. Pidevalt saan kunni, emanda või kümne pocketiga, mingitelt imelikelt kaartidelt suhkami: 10-8, 8-4, 9-3 (nuppe on antud enne kui nad midagi tabada on jõudnud :S)
    Peab vist teise mooduse leidma kuidas alustuseks kapitali saada, peab enda kukrut kergitama...

    You made my day! :)

  12. #2212

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    sa mängid freerolle, mida sa loota tahad siis? Kõvat taset w?
    Ei kõvat taset ma ei oodanud, pigem vastupidi. Lihtsalt närvi ajavad sihukesed tüübid kelle vastu olen koperdanud, seda just turna kesk või lõppfaasis, aga nojah mis seal ikka rohkem halada :D Mõtlesin lihtsalt, et võiks enne mõne freerolli beatida kui oma raha sisse kühveldama hakkan.

    Kuid täna ka seesamune PokerStars.tv freeroll kui kedagi peaks huvitama.
    Viimati muudetud Pokjorr poolt : 21.02.10 at 12:22

  13. #2213
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Pokjorr Vaata postitust
    Ei kõvat taset ma ei oodanud, pigem vastupidi. Lihtsalt närvi ajavad sihukesed tüübid kelle vastu olen koperdanud, seda just turna kesk või lõppfaasis, aga nojah mis seal ikka rohkem halada :D Mõtlesin lihtsalt, et võiks enne mõne freerolli beatida kui oma raha sisse kühveldama hakkan.

    Kuid täna ka seesamune PokerStars.tv freeroll kui kedagi peaks huvitama.
    imho, freerolliga raha võitmine on rohkem loto kui skill.

  14. #2214

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mis see password on ?
    mul sõbrad tahavad mängida

  15. #2215
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    mis see password on ?
    mul sõbrad tahavad mängida
    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    vance08
    OT teemast leidsin.

  16. #2216
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kui suur on maximum self exlusion PS-s? Tahaks kevdeni endal kraanid kinni keerata.

  17. #2217
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Kui suur on maximum self exlusion PS-s? Tahaks kevdeni endal kraanid kinni keerata.
    180 päeva

  18. #2218

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas Ps-is on praegu mingi first deposite kood ka ??

  19. #2219

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Selline küsimus ,et tegin useri peaaegu kuu aega tagasi, ja nüüd tahaks depostiti teha et saaks deposit bonust. Kui kaua mul veel aega on see teha et selle boonuse saaks, ja kas boonus on täpselt nii suur kui suure depostiti teen v tuleb see 600$?

    srry veits segane

  20. #2220

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kui enne ei ole ühtegi depot teinud siis saad ikka kasutada. See on 100% boonus, seega pead 3 kuu jooksul tegema max 3 osas 600$ deposid (kasvõi 200+ 200+ 200) Võid vahepeal sissekantud raha välja ka kanda - see ei tühista boonust.

    Kätte saad jupikaupa (kui peast õigesti mäletan siis iga 170VPP andis 10$ kätte)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES