Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 119, kokku 483 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121129169219 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 9659
  1. #2361
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Vaatasin Starsis outdepo võimalusi ja valikutes oli direct bank transfer. Kuskilt on aga meelde jäänud, et ka Eesti panka saab otse raha saata. Vastab see nimekiri tõele? Kui ei siis soovitage mingit kiiret outdepo võimalust peale netelleri. Kannan raha igaks juhuks nädalavahetuseks välja ja plaan esmaspäeval peale asjaoludega kurssi viimist kohe peale tagasi kanda.

    Currently the Direct Bank Transfer cashout limits for Australia, Austria, Belgium, Cyprus, Finland, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Iceland, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Portugal, Reunion islands, Slovakia, Slovenia, Spain and the United Kingdom are:
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 11.03.10 at 22:42

  2. #2362
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Direct bank transferiga saabki ju Eesti panka raha. Milles probleem?

  3. #2363
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    http://www.pokerstars.com/vip/store/...ing&prod=cl-29
    Kas keegi on selle ostnud? On päriselt sama ilus kui pildil?


    E: fak ma ei vaadanudki, et out of stock, juhul kui kellegil sellist tutikat 176 cm pikkusele seisma peaks andke teada :D
    Viimati muudetud ingu poolt : 12.03.10 at 02:00

  4. #2364
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Direct bank transferiga saabki ju Eesti panka raha. Milles probleem?
    Probleem oli selles, et ei näinud seda võimalust nimekirjas ja kuna praegu boonus jookseb ei saanud järgi vaadata ka. Aga tänud! :)

  5. #2365
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    http://www.pokerstars.com/vip/store/...ing&prod=cl-29
    Kas keegi on selle ostnud? On päriselt sama ilus kui pildil?


    E: fak ma ei vaadanudki, et out of stock, juhul kui kellegil sellist tutikat 176 cm pikkusele seisma peaks andke teada :D
    Pildil näeb hea välja küll, päriselt minu arust nii äge ei ole, aga samas midagi viga ka pole.

    Mul tutikas L suurus praegu seisab ja endale vb veits väike (umbes 180 pikk). Aga ma arvan, et võtan ise varsti kasutusse ja ära ei müü.
    Seda pusa võib siin teistel ka leiduda, sest oli vahepeal soodukaga müügis ja päris paljud tellisid.

  6. #2366
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    Pildil näeb hea välja küll, päriselt minu arust nii äge ei ole, aga samas midagi viga ka pole.

    Mul tutikas L suurus praegu seisab ja endale vb veits väike (umbes 180 pikk). Aga ma arvan, et võtan ise varsti kasutusse ja ära ei müü.
    Seda pusa võib siin teistel ka leiduda, sest oli vahepeal soodukaga müügis ja päris paljud tellisid.
    Kaks PSi juba tulnud jep, eks ma vaatan ostan endale ka ära kui IRL ka meeldib.

  7. #2367
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Keegi saaks teha väikese teene? Tahaks ka igaks juhuks cash out teha 15n-dani, hiljem kannaks tagasi ka ehk kui tilt üle starsi peale. Buddy cashout'ga siis. Mul pole praegu mingeid välismaiseid kontosid, krediite jms..

  8. #2368
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Keegi saaks teha väikese teene? Tahaks ka igaks juhuks cash out teha 15n-dani, hiljem kannaks tagasi ka ehk kui tilt üle starsi peale. Buddy cashout'ga siis. Mul pole praegu mingeid välismaiseid kontosid, krediite jms..
    Tagasi peab kandma ka või?

  9. #2369
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Trademaa. Ma sain kell 6 magama, nüüd 11.30 ärkasin. Hakkasin oma Pokerstarsi logima, vale parool. WTF. Proovisin teisest arvutist. Sama nuss. Proovisin MSNi. Ka sama jama. Teistesse kohtadesse sain sisse. Siis läksin oma maili peale, mulle oldi saadetud
    Dear ESTingu

    Your temporary password is xxxxxxxxX

    Tra ma ei kujuta ettegi kuidas keegi parooli teada saanud. Mul ei olnud üldse kerge parool ka. Õnneks sain starsi sisse kuna keegi oli mu mailile uue parooli tellinud ja cash alles.
    Kohe üldse ei saa aru mis toimub. Keegi muutis parooli ära ja tellis mu mailile uue parooli, aga cashi ära ei võtnud. Any ideas?

  10. #2370
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Trademaa. Ma sain kell 6 magama, nüüd 11.30 ärkasin. Hakkasin oma Pokerstarsi logima, vale parool. WTF. Proovisin teisest arvutist. Sama nuss. Proovisin MSNi. Ka sama jama. Teistesse kohtadesse sain sisse. Siis läksin oma maili peale, mulle oldi saadetud
    Dear ESTingu

    Your temporary password is xxxxxxxxX

    Tra ma ei kujuta ettegi kuidas keegi parooli teada saanud. Mul ei olnud üldse kerge parool ka. Õnneks sain starsi sisse kuna keegi oli mu mailile uue parooli tellinud ja cash alles.
    Kohe üldse ei saa aru mis toimub. Keegi muutis parooli ära ja tellis mu mailile uue parooli, aga cashi ära ei võtnud. Any ideas?

  11. #2371
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    keylogger obv. tee scanid nii ad-aware kui spybotiga ning anna teada, mis erroreid leidis.

  12. #2372
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ja ära nakatunud arvutist oma mailikasti logi.

  13. #2373
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Trademaa. Ma sain kell 6 magama, nüüd 11.30 ärkasin. Hakkasin oma Pokerstarsi logima, vale parool. WTF. Proovisin teisest arvutist. Sama nuss. Proovisin MSNi. Ka sama jama. Teistesse kohtadesse sain sisse. Siis läksin oma maili peale, mulle oldi saadetud
    Dear ESTingu

    Your temporary password is xxxxxxxxX

    Tra ma ei kujuta ettegi kuidas keegi parooli teada saanud. Mul ei olnud üldse kerge parool ka. Õnneks sain starsi sisse kuna keegi oli mu mailile uue parooli tellinud ja cash alles.
    Kohe üldse ei saa aru mis toimub. Keegi muutis parooli ära ja tellis mu mailile uue parooli, aga cashi ära ei võtnud. Any ideas?
    Kui juhtumisi kasutad TN või PT3 või HEMi piraatversioone, siis ilmselt sealt nad tulnud.

  14. #2374
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kui juhtumisi kasutad TN või PT3 või HEMi piraatversioone, siis ilmselt sealt nad tulnud.
    Kes kasutab piraattarkvara siis aga paras kui kontod tühjaks tehakse. Kui arvel ikka $100,000 ning lähed näiteks piraatHEM'i järgi, et säästa $100 siis see ongi rotipalk kui kontole hara-kiri tehakse :)

  15. #2375

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    türaaaa kui närvi ajab....mida ma pean tegema et stars uuesti normaalselt tööle hakkaks? Pärast uue arvuti ostu lihtsalt võimatu mägnida sest krdi minutis korra stars jookseb pmst kokku ja hakkab uuesti connectima ja nussima.,,.,

  16. #2376
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    türaaaa kui närvi ajab....mida ma pean tegema et stars uuesti normaalselt tööle hakkaks? Pärast uue arvuti ostu lihtsalt võimatu mägnida sest krdi minutis korra stars jookseb pmst kokku ja hakkab uuesti connectima ja nussima.,,.,
    Sellise posti järgi ei oska sind küll keegi aidata.

  17. #2377

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kunagi kuskilt lugesin et ise teha kuidagi update´i starsile arvutis või midagi sellist. see ei saa aidata? Praegu mul lihtsalt on turnal sitting out ja sit in ei saa enam panna:S

  18. #2378
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tegin oma läpparile windows reinstalli, muutsin kõikides kohtades mis vähegi meelde tulid paroolid ära. Kui mul oli mingi keylogger, siis peab see nüüd läinud olema. Adaware ja spybot ei leia ka tihti paljut sitta üles, selle otsustansingi reinstalli kasuks. Vaevalt see keylogger nii kõva ehitusega on, et ennast nüüd ikka suutis peale formatit ka kuhugi ära peita.
    Niipalju kui mina keyloggeritest tean, saab selle viiruse ehitaja kõik minu klahvivajutused enda arvutisse teada. Ta sai minu parooli ja muutis selle ära. Aga miks ta cashi ära ei võtnud? mis ta mu msniga teeb?

  19. #2379
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    kunagi kuskilt lugesin et ise teha kuidagi update´i starsile arvutis või midagi sellist. see ei saa aidata? Praegu mul lihtsalt on turnal sitting out ja sit in ei saa enam panna:S
    Ise teha starsile uptate ? Sul kõige uuem versioon mis väljas ? Reinstalli oled teinud? Teiste pokkeriprogredega pole sellist nussi?

  20. #2380

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kust ma näen seda, et kas on kõige uuemversioon. Teistega ei ole jah nussi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES