Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 129, kokku 483 EsimeneEsimene ... 2979119127128129130131139179229 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 561 kuni 2 580, kokku 9659
  1. #2561
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Mul väike küsimus.

    ( Click to show/hide )

    Mul inka suht sitt (no otse tõlkes saan aru), aga ikkagi ei biidi ära.
    Mis ma täpselt pean T/W$ amount” ja “Price $” lünka panema?

    Sain ticketi 250k turnale btw. Tahaks rahaks teha.
    TY!
    Ehk siis müüd sellele liquidpokerile T$?
    Mõtled mis starsis panema pead või liquidi lehel?
    Kui nt. sul on 10 T$ siis starsist võtad sell Tournament money.
    T$ kohta paned 10.. ja price on siis ilmselt 9.5$ vms.. ei tea mis kursiga ostavad.. selle arvu peaks sa saama selle liquidi lehelt.
    Ja ülekanne toimub ainult siis kui mõlemal osapoolel samad andmed sisestatud.
    Viimati muudetud taasver poolt : 11.04.10 at 16:05

  2. #2562
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tänks, biitisin lahti. Mul esimest korda vaja lihtsalt aru saada, järgmised korrad juba tean. :P

    edit: tegin neid 210 FPP satakaid ka 2 tk, mõlemal õnnestus saada ticket. Nii, et ühe eest võtsin 11 taala ja teisega osalen turnal. :P
    Lõpp kiskus närvihaigeks, ma buttonil AKs-ga (2 out of 9), kõik foldisin pushsin - mitte kõige shordim tüüp callis ära J6-ga ja hittis lihtsalt riverisse 6, langesin täiega kohe. Õnneks jäin püsima ikkagi. Siin tulebki arvestada stäkke, positsioone jne, enne ka vabalt oleks võinud buttonilt TT-ga pushida, aga kuna bigstäkk lükkas CO-lt sisse kõik, polnud mõtet. Vaja lihvida veel seda mängu.
    Viimati muudetud raunsz poolt : 11.04.10 at 20:50

  3. #2563
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mul pokerstarsis miskipärast 2 viimast deposiidiboonuse 10dollarit kättesaamata.... just sain piisavalt punkte, et üks 10 veel kätte saada aga seda ei tulnud (eelmisene kord sama jama, kuigi Historys näitab, et sain kätte.... väga kahtlane, saatsin supporti kirja ka aga kujutan ette et nad vastavad, et neil näitab kõik OK.
    varem pole sellega probleeme tekkinud, olen kõik korrad kätte saanud
    oskab keegi kommenteerida?

  4. #2564
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Saada supporti mail...History ei näita midagi ?

  5. #2565
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


  6. #2566
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    respect!

  7. #2567
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    nice, wd

  8. #2568

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Krt, pask, et SS'idele töökohad alles jäetakse siiski. Aga peab lootma, et regular laudu on ikka piisavalt ja minu fishiseid laudu nad enam ära ei riku!

  9. #2569
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ega esmapilgul asi üdini positiivne ei tundu - kuni on võimalus edasi 20bb lasta, siis neid s***u laudu ka mehiselt tehakse edasi SS poolt. Mida rohkem neid, seda suurem tõenäosus, et ka juhuslik vend sinna istuma satub. Kahjuks probleem vaid poolenisti kõrvaldatud (ei pea ise nendega maid jagama).

  10. #2570

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    meeldiv, saab uue aasta vastu võtta ja siis uurima hakata. plaanidega ideaalselt sobiv.

  11. #2571
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ega esmapilgul asi üdini positiivne ei tundu - kuni on võimalus edasi 20bb lasta, siis neid s***u laudu ka mehiselt tehakse edasi SS poolt. Mida rohkem neid, seda suurem tõenäosus, et ka juhuslik vend sinna istuma satub. Kahjuks probleem vaid poolenisti kõrvaldatud (ei pea ise nendega maid jagama).
    Nõus, et see mingi "FUCKYEAAA" olukord ei ole, aga ikkagi parem kui enne. Mulle meeldiks kui nüüd regid hakkaksid ante laudu alustama 50bb min asemel, siis hoiab bumhunteritest nitregid eemal.

    30 minti ratholimisaega juurde ja suurem default BI on ka awesome.

  12. #2572
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ohoh, 200BB default+ante. Sunnib uusi oskusi omandama, enam nii lihtsalt PF ei kipu flippama:)

  13. #2573
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Mulle meeldiks kui nüüd regid hakkaksid ante laudu alustama 50bb min asemel, siis hoiab bumhunteritest nitregid eemal.
    Tundub veidi pseudoprobleem, mille lahendab limiitides kõrgemale liikumine iseenesest.

  14. #2574
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

    E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 12.04.10 at 20:30

  15. #2575

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

    E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
    Nujah, seal 250bb deep mängus muutub asi siis nagu HSP'ks, tuleb igast crappi igast suunast mängida :) Seega fishid hakkavad seal hoopis võitvateks mängijateks :D

  16. #2576
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

    E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
    Siin ei ole vaja enam tabelit vaid sügavamaid teadmisi nii pot kui ka implied oddsided.

  17. #2577
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Krt, pask, et SS'idele töökohad alles jäetakse siiski. Aga peab lootma, et regular laudu on ikka piisavalt ja minu fishiseid laudu nad enam ära ei riku!
    Arvad, et kui 2 fishi lauas mängivad 4 shortie pushbotiga, siis nad naudivad seda?

    Fishid tahavad floppe/turne rivereid näha/bluffida/callida/võita suuri potte/kättemaksta. Shortie laudadel .... kui palju nad sellest teha saavad? Väga suure tõenäosusega fishid ülikiirelt tüdinevad pushbottidest ja liiguvad shortie lauast minema. Ja kui ei liigugi, siis pole mul sullega mingeid probleeme. 20-100 oli lihtsalt ülikehv struktuur.

  18. #2578
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    FTP-s oli enne 10 SS lauda NL100s, mida pole just palju.

  19. #2579

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Selline jama et lasin uue windowsi peale ja t6mbasin uue pokerstarsi kliendi ja sisse logides ei ole enam kassat ja ei saa m2ngida rahalaudu.Keegi oskab midagi 6elda?

  20. #2580
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ints453 Vaata postitust
    Selline jama et lasin uue windowsi peale ja t6mbasin uue pokerstarsi kliendi ja sisse logides ei ole enam kassat ja ei saa m2ngida rahalaudu.Keegi oskab midagi 6elda?
    Kindel, et sa pokerstars.net aadressilt ei tõmmanud klienti? seal on playmoney, cashieri pole.
    .com aadressilt tõmba.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES