Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 148, kokku 483 EsimeneEsimene ... 4898138146147148149150158198248 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 941 kuni 2 960, kokku 9659
  1. #2941

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Miks sa terve oma bankrolliga mängid? BRM!!!!!!!!!!!!!!
    lolaments :D

  2. #2942
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Miks sa terve oma bankrolliga mängid? BRM!!!!!!!!!!!!!!
    $$ FAK ohF mees! Ostan CK alukad ja KenZo või Cavalli lõhna kui €$$ kätte saan. Siis olen busto jah, aga tartus olen boss! Stake saan niikuinii. $$

  3. #2943
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    yes sain rolli starsi 6$ :P Saab nats sumistada oma lemmisaidil jälle, aga ongamest rahasi veel ära siiski ei liiguta :D

  4. #2944
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
    Kui ei ole võimalik kuust kuusse endale parema vip levelit saada, siis miks mitte seda võimalust ära kasutada ? Loomulikult vendadel kellel on kõrgemad levelid ei kasutaks neid punkte $50 boonuse jaoks.
    Targem on teha neid FPP satikaid kui väga madalal mängid.

  5. #2945

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Targem on teha neid FPP satikaid kui väga madalal mängid.
    Kuule olen kuulnud nendest jah, aga süveneda ei ole viitsinud, ehk viitsid räägid pikemalt ja laiemalt teema mulle lahti.
    Viimati muudetud SALSABOY poolt : 01.07.10 at 22:43

  6. #2946
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
    Kuule olen kuulnud nendest jah, aga süveneda ei ole viitsinud, ehk viitsid räägid pikemalt ja laiemalt teema mulle lahti.
    Kõik satelliidid on Sunday 1/4 millionile. Laiemalt kasutatavad, et FPPsi rahaks vahetada on 210 ja 280 FPP omad.

    210 on 20 osavõtjat, rahadesse jõuavad 6. Kui korralikult mängida ja isegi jubedaid biite saada, siis on võimalik seal näidata 0.02 FPP/$+ tasu, mis on 2x+ suurem kui see mis ostes seda 50 dollari boonust. Nende probleemiks on see ainult, et nad täituvad väga aeglaselt (kui ma kunagi mängisin siis korraga sai max lahti olla 4-5).

    280 on 6 osavõtjat, pileti saavad 2 esimest ja kolmas saab punnid tagasi. Tase jällegi väga nõrk, aga seal on vaja natukene rohkem lucki, sest tegemist on hyperturboga ja peab üpriski palju flippama. Seal on iseenesest see FPP/h value ka väiksem kui nende 210 FPP omadega, aga igaljuhul suurem kui seda 50$ boonust ostes. Nende eeliseks on see, et nad täituvad väga kiiresti, nii et mõningatel juhtudel on juba kõik punktid 15 minutiga ära mängitud.

    Saades pileti pannakse turnalt unreg ja saadakse turnadollareid. Need vahetatakse liquidpokeri lehel tavalisteks dollariteks ja nauditakse $$$.

    Kui midagi arusaamatuks jäi/seletasin halvasti, siis küsi üle :)

  7. #2947

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kõik satelliidid on Sunday 1/4 millionile. Laiemalt kasutatavad, et FPPsi rahaks vahetada on 210 ja 280 FPP omad.

    210 on 20 osavõtjat, rahadesse jõuavad 6. Kui korralikult mängida ja isegi jubedaid biite saada, siis on võimalik seal näidata 0.02 FPP/$+ tasu, mis on 2x+ suurem kui see mis ostes seda 50 dollari boonust. Nende probleemiks on see ainult, et nad täituvad väga aeglaselt (kui ma kunagi mängisin siis korraga sai max lahti olla 4-5).

    280 on 6 osavõtjat, pileti saavad 2 esimest ja kolmas saab punnid tagasi. Tase jällegi väga nõrk, aga seal on vaja natukene rohkem lucki, sest tegemist on hyperturboga ja peab üpriski palju flippama. Seal on iseenesest see FPP/h value ka väiksem kui nende 210 FPP omadega, aga igaljuhul suurem kui seda 50$ boonust ostes. Nende eeliseks on see, et nad täituvad väga kiiresti, nii et mõningatel juhtudel on juba kõik punktid 15 minutiga ära mängitud.

    Saades pileti pannakse turnalt unreg ja saadakse turnadollareid. Need vahetatakse liquidpokeri lehel tavalisteks dollariteks ja nauditakse $$$.

    Kui midagi arusaamatuks jäi/seletasin halvasti, siis küsi üle :)
    Kas siis on üldse mõtet osta rahalisi boonuseid vip poest ? Räägitakse, et alates Platinumist tasub ostma hakata neid boonuseid.
    Viimati muudetud SALSABOY poolt : 01.07.10 at 23:34

  8. #2948
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ei ole.
    E: oleneb kuidas sa neid satte mängida oskad.

  9. #2949
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mänginud, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud. Proovisin neid ka cashi kõrvale võtta, aga kuna nende satellitide puhul olin harjunud jälgima millised vastased on (kuna laudu sai nii vähe võtta), siis hakkasin enda standard cashistiili ka seal laskma ja see ei sobinud mulle.

    Väga madalal mängival inimesel ei tasu kindlasti neid boonuseid osta.

    Aga tase on jah väga halb, nii et ei tohiks olla muret ka turnadest vähem jagaval inimesel, et neid biitida.
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 01.07.10 at 23:44

  10. #2950

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mängisin, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud. Proovisin neid ka cashi kõrvale võtta, aga kuna nende satellitide puhul olin harjunud jälgima millised vastased on (kuna laudu sai nii vähe võtta), siis hakkasin enda standard cashistiili ka seal laskma ja see ei sobinud mulle.

    Väga madalal mängival inimesel ei tasu kindlasti neid boonuseid osta.

    Aga tase on jah väga halb, nii et ei tohiks olla muret ka turnadest vähem jagaval inimesel, et neid biitida.
    Ses suhtes jah, väga ränk on tegelikult ilma reigita taguda. FTP 27% aitaks päris kenasti kaasa.

    Turniiri mängijatele, on see magusam pala. Teenida neid punkte ja turnasid taguda vaikselt.

  11. #2951

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mänginud, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud.
    Suurema FPP koguse puhul tasub juba Sunday Milli satikaid mängida. 25000FPP eest saaks näiteks 7x3375FPP 4 mehe HU´d mängida, 2x215T$ tuleb keskmiselt ikka ära

  12. #2952
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Suurema FPP koguse puhul tasub juba Sunday Milli satikaid mängida. 25000FPP eest saaks näiteks 7x3375FPP 4 mehe HU´d mängida, 2x215T$ tuleb keskmiselt ikka ära
    Kas need on siis nii softid?

  13. #2953
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kas need on siis nii softid?
    oleneb kui HU mees oled. Softid need kindlasti pole.
    lihtsam on suure punktikoguse korral minna "kindla peale" valja ja kui SNG oskad mangida, siis 5400fpp/10man - 4 sun mil piletit on parim diil.
    Robustselt arvuta nii, et 5 mangu maksab 27000FPP ja saad 430turna$ vastu.
    Olen neid ehk 60-80tk manginud ja ytleb nii, et soft pole, raske samuti mitte.
    "Standard 16$ sng"

  14. #2954

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    oleneb kui HU mees oled. Softid need kindlasti pole.
    lihtsam on suure punktikoguse korral minna "kindla peale" valja ja kui SNG oskad mangida, siis 5400fpp/10man - 4 sun mil piletit on parim diil.
    Robustselt arvuta nii, et 5 mangu maksab 27000FPP ja saad 430turna$ vastu.
    Olen neid ehk 60-80tk manginud ja ytleb nii, et soft pole, raske samuti mitte.
    "Standard 16$ sng"
    Kurja peab reigi peale üle kolima vist muud üle ei jää. Liiga palju läheb kaduma kui ei ole suur turniiri mängija.

  15. #2955
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    No tournament $ on üpriski lihtne ümber vahetada odavates DONides

  16. #2956
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    oleneb kui HU mees oled. Softid need kindlasti pole.
    lihtsam on suure punktikoguse korral minna "kindla peale" valja ja kui SNG oskad mangida, siis 5400fpp/10man - 4 sun mil piletit on parim diil.
    Robustselt arvuta nii, et 5 mangu maksab 27000FPP ja saad 430turna$ vastu.
    Olen neid ehk 60-80tk manginud ja ytleb nii, et soft pole, raske samuti mitte.
    "Standard 16$ sng"
    Nojah, seda ma mõtlesingi. HU-st vähejagaval inimesel on ikka suhteliselt raske seal arvatavasti võita :P

  17. #2957

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mingi jama jälle lahti, nimelt hommikul sisse logides vaatan, et wdf istun kuskil lauas 28 euroga, aga lauda nagu olemas polegi. Viskas mingi laua ka ette, kus oli kiri, et see laud on suletud, mille ma X-ist kinni panin kohe (see oli sisse logides). a siiani mul näitab, et 28 euri on mängus...tuli segane jutt, aga äkki kellegil midagi sarnast olnud?

  18. #2958
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


  19. #2959

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    My bad, tänud olin laisk

  20. #2960
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    starsist cashout (direct bank transfer) kaua umbes aega võtab? SEB-st on raha otse peale pandud ja nüüd vaja cashout teha SEB-sse

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 25 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 25 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES