Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 155, kokku 483 EsimeneEsimene ... 55105145153154155156157165205255 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 081 kuni 3 100, kokku 9659
  1. #3081

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tarvi, kas oskad öelda millal umbes seda Eesti litsentsi oodata on? Asi selles, et mul tulevikuks väiksed plaanid, aga see litsents võib asja ära rikkuda.

  2. #3082
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    pokkeritoa litsentsi olemasolu rikub sinu tulevikuplaanid ära? ma tahaks sellest kohe lähemalt kuulda:)

  3. #3083
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Alla 21 ;D .

  4. #3084
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    aaaaaa:)

    no siis tuleb kiiremini 21. saada mis muud, libista onu Tik-Takile mõned jakobsonid, keerab kellale mõned lisatiirud peale.

  5. #3085

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Alla 21 ;D .
    jep.

  6. #3086
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    aga räägi mis plaanid siis oleksid, kui ei tehtaks litsentsi?

  7. #3087

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    aga räägi mis plaanid siis oleksid, kui ei tehtaks litsentsi?
    Supernovaks oli plaan teha, aga kardan, et jääb ära, kuna sain alles 20 ja kui litsents peaks nüüd aasta jooksul tulema, siis kõik failib.

  8. #3088
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Just saatsin eile Tarvile sõnumi, et mis saab kui alla 21 ja supernova lähedal/tehtud. Kas saab peale 21 saamist jätkata või peab nullist alustama.
    Lubas täna vastata.

  9. #3089
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    äh, koli siis full tilti, saad kohe otsese rakebacki, ei pea fpp-dega nii palju jamama. Sellepärast ei pea kohe siis ojja minema.

  10. #3090

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    äh, koli siis full tilti, saad kohe otsese rakebacki, ei pea fpp-dega nii palju jamama. Sellepärast ei pea kohe siis ojja minema.
    Ojja minema? Igatahes ei meeldi FTs mängida ja sinna ilmselt miski tagasi ei tõmba enam.

    //Madis, kui sa vastuse teada, saad siis võid mulle ka teada anda.
    Viimati muudetud mislinn poolt : 02.08.10 at 14:17

  11. #3091

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Tarvi, kas oskad öelda millal umbes seda Eesti litsentsi oodata on? Asi selles, et mul tulevikuks väiksed plaanid, aga see litsents võib asja ära rikkuda.
    Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(

    EDIT: Ilmselt siiski täna ei j6ua vastata, aga olen vastava päringu teinud. Ausalt8eldes usun, et VIP staatus taastatakse, kui mängija 21 saab.
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 02.08.10 at 16:10

  12. #3092

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(
    Mis muret valmistab?
    Vanus ilmselt sunnib mõnele teisele saidile kolima

  13. #3093

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Miks ma ei näe lobbys Delfi EPT freerolli??? tilt

  14. #3094

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Regional all see.
    Tahaks muidugi seda ka küsida et kui inimene võidab mingi satika nagu näiteks see ept freerolli ning saab selle ticketi sinna üritusele kuid pole 21, mis siis, lihtsalt kõigest ilma?

  15. #3095

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Peaks olema jah aga ei ole. Sain delfist turniiri id. Lobbys ikka ei näita, vaja eestikeelne pläuststars peale installida?

  16. #3096
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Vali filtrist valuutaks eurod.

  17. #3097
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
    huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
    Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
    Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.



    Uploaded with ImageShack.us


    samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

    vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

    peace.

  18. #3098

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
    huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
    Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
    Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.

    samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

    vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

    peace.
    Tänan meeldiva tagasiside eest :)

    MicroMania auhindade kandmine mängijate kontodele käib hetkel. Samuti peaksid saama õnnitleva e-maili. Kassa ajaloost peaks see nätama kui 'Admin Credit' (pole 100% kindel). Kui su kasutajatunnuses on mingeid erilisi sümboleid, siis võib juhtuda, et see automaatne süsteem ei tundnud seda ära... kui päeva lõpuks oma osa kätte pole saanud, siis saada klienditukke e-kiri ja probleem lahendatakse

    Edastan promo juhile su tagasiside, et mitu korda share'i võita oleks parem. Nõustun ka sellega ning usun, et see motiveeriks rohkem inimesi korduvalt osalema. 150 turniiri on samas päris muljetavaldav

  19. #3099

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
    Vali filtrist valuutaks eurod.

    Tänud, loll pea on ihu nuhtlus!

  20. #3100

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    selle litsensi tulekuga peaks vist ka ruttu ruttu fpp boonused ära ostma ja ära vabastama ning raha välja kandma. Ei taha küll, et roll jääks lihtsalt üks hetk kinni (eriti just hunnik fpp-sid) ja jama kui palju, et see kätte saada

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES