Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 483 EsimeneEsimene ... 715161718192767117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 9659
  1. #321
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sellist infot sooviks, et palju käsi vaja nl25 läbi dongata, et goldstariks saada või selleks platinumiks

  2. #322

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Goldstar NL25-s vajab ca 25k kätt.
    Platinumstar ca 62.5k

  3. #323
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ja Platinumstariga rakeback tuleb umbes ... % ?

  4. #324
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    ja Platinumstariga rakeback tuleb umbes ... % ?
    ~19%

  5. #325
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Hmm. Aga sisi ju täitsa ok. Peaks ka kui nl50 sse jõuan starsi vist ümber kolima.

  6. #326
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kilu kas panid ise sellise tausta kokku?? või on selline Theme olemas starsi valikus?

  7. #327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    kilu kas panid ise sellise tausta kokku?? või on selline Theme olemas starsi valikus?
    Laua algkujunduseks on "Stars" theme, taust on tal ise pandud.

    Kui oled huvitatud, siis värvikoodid saad otse pildi pealt - salvestad pildi arvutisse, avad programmiga "Paint", võta blocki ainult halli taustalt väikese ruudu, avad uue "Paint" programmi, teed programmi alglehe suuruseks 1x1 pixelit (Paint->Image->Attributes - lahtritesse 1 ja 1) ja eelmisest "Paint" programmist, kus võtsid tausta blocki teed uute "Painti" copy-paste. Salvestad ära ja paned omale uue tagatausta.

  8. #328
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    jube vinge proge - www.tableninja.com - starsi support lubas kasutada. kui 22 mai saab seda soodukaga - 25$.
    eelkõige siis mikrolimiitides mass-multitablejatele mõeldud.

  9. #329
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Tellisin märtsis riideid. Siiani pole saanud. Vahepeal saadeti asenduspakk, aga ka see pole ära tulnud ???

    On kellelgi veel jamasid olnud? Muidu varem tuli 3 pakki ilusti samale aadressile.

    Homme kolin ühikast välja ja siis lähevad suht kaduma need pakid.
    Mulle asenduspakid on alatid koheselt ära tulnud. Aadressi koha pealt ei oska midagi öelda, kunagi need pakimehed alati helistasid ette, kui pakk tulema hakkas, et kas olen kodus. Aga hiljem nad enam ei viitsinud helistada, teadsid, et too vend raudselt kodus magab ja kui hommikul üheksakst oli uksekell ja akna taga postiauto, siis viskasin lühikesed püksid jalga ja ukse peal allkirja kirjutades panin särki selga :P

  10. #330
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    No jälle mingi bugi starsis. Lauas action lõppes ära, finaallaud pidi ette tulema või ma välja lendama.
    SNG jäi rippuma, aru ka ei saa, kas ma olen sealt välja lennanud või ei ole.

    Küsisin Pokerstarsist lobbyst selle SNG historyt - ütleb, et sellist mängu pole.


  11. #331
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
    Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
    Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.

    Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
    Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?

    aitäh,

    marxiku

  12. #332
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
    Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
    Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.

    Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
    Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?

    aitäh,

    marxiku
    risk on võrreldes võiduga liiga suur - kindlasti kasuta vana kontot.

  13. #333
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    PokerStarsi läbi affiliate liitumisel väga suuri lisahüvesi ei ole, sest affiliated saavad üldjuhul väikese ühekordse tasu ja mingeid suuri hüvesi mängijatele tagasi ei anta. PokerNewise kaudu on jah vahel mingid freerollid.

    Seega midagi eriti ei kaota ja kasuta kindlasti vanat kontot.

  14. #334
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    No jälle mingi bugi starsis. Lauas action lõppes ära, finaallaud pidi ette tulema või ma välja lendama.
    SNG jäi rippuma, aru ka ei saa, kas ma olen sealt välja lennanud või ei ole.

    Küsisin Pokerstarsist lobbyst selle SNG historyt - ütleb, et sellist mängu pole.
    Selline aken tuleb tavaliselt siis ette kui välja lendad, sa ei olnud seal all-in?
    Supporti saata SnG number ja ajagu oma asjad korda!

  15. #335

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Haara härjal sarvist ja kirjuta supporti!

    Endale on silma jäänud, et osadel saitidel on võimalik otse tehtud ja ainult playmoney kontosid eemaldada lasta, et uuesti liituda.


  16. #336
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson
    Haara härjal sarvist ja kirjuta supporti!

    Endale on silma jäänud, et osadel saitidel on võimalik otse tehtud ja ainult playmoney kontosid eemaldada lasta, et uuesti liituda.

    Supportiga sai juba räägitud.

    Hello Marx,

    Thank you for contacting us.

    Unfortunately, it is strict PokerStars policy that no player may create
    more than one account, and we do not permit account changes. However, to
    assist you in this matter I have forwarded your email to the department
    responsible for handling these matters. They will be in contact with you
    as soon as possible.

    Thank you for your patience, and for choosing PokerStars.

    Best Regards,

    Jarred K
    PokerStars Support Team

    2 kiri mis nad saatsid päev hiljem.

    Hello,


    Thank you for your email.

    I am sorry but we cannot delete your account to allow you to create a new
    account.

    I am sorry but we also cannot link your account to PokerNews.

    I am very sorry for the inconvenience this may have caused.


    If you have any further questions please do not hesitate to ask.

    Kind Regards,
    Jo
    PokerStarsPartners
    Affiliate Support Team.

    Niiet, ei taha riski võtta uue konto loomisega. Võtan kasutusele juba olemasolema konto. Nagu Tigrano ja LenC juba mainisid, pole mõtet riskida ja hüved pole ka teab mis suured.

  17. #337

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    PokerStarsi läbi affiliate liitumisel väga suuri lisahüvesi ei ole, sest affiliated saavad üldjuhul väikese ühekordse tasu ja mingeid suuri hüvesi mängijatele tagasi ei anta. PokerNewise kaudu on jah vahel mingid freerollid.

    Seega midagi eriti ei kaota ja kasuta kindlasti vanat kontot.
    Vaidlen väga vastu - esiteks ei saa korralik affiliate (vähemalt 100+ uut mängijat kuus) kohe kindlasti "väikest ühekordset tasu" ning teiseks ei saa ma mingil juhul nõustuda ka väitega, et mõnede miljonite kroonide väärtuses freerolle aastas (!), mida maailmas 2-3 suurimat tegijat pakuvad, oleks nüüd mingi täiesti tühine lisahüve

  18. #338

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ühtlasi kordaks üle ka vanad põhimõtted arvete loomisel suurtes pokkeritubades nagu Stars, FT jne.
    - Play money peale mängimiseks on parim koht Triobet. Eriti vale liigutus on taguda mänguraha peale n. FT-s: pärast on jama rohkem kui rubla eest, kui tahate rabebacki vms. saada.
    - Enne kui avate real-money konto, vaadake mida pakuvad affiliated. Mängijate jaoks on muuseas väga kasulik, et sarnaselt pokkeritubadega konkureerivad affiliated omavahel ja igaüks üritab teha paremat pakkumist kui teine, et klienti endale saada: on selleks siis parem boonus, rakeback, freerollid, abi uuele mängijale vms. - kõik see kujutab endast lisaväärtust. Teatud juhtudel võib olla efektiivne ka "läbi sõbra soovituse" liituda, kuid seda just nimelt vaid "teatud jutudel". Affiliate otsimisel olge ettevaatlikud igasugustele linkidele klikkimisele, sest nii võib jääda arvutisse jälg ja pärast on jälle palju jama selle likvideerimisega. Niisamuti ei tasu käia pokkeritoa enda kodulehel. Affiliate valik peaks olema üsna läbimõeldud samm.
    - Real-money konto avage siis kui plaanite teha reaalse deposiidi ja mängima hakata. Niisama lampi ei ole mingit pointi kontot teha, võite ilma jääda boonustest ja 90% juhtudest ei trackita teid affiliatega. Iseäranis tuleb seda vältida pokkeritubades, kes pakuvad rakebacki (läbi vahendajate).
    - Ennast nullist üles mängida (alustada freerollidega) on küll asi, millega tuttavate ees või foorumites uhkustada, kuid majanduslikult ei ole see kuigi tark tegu. Nullist $100 teha on raskem, kui 100-st 1000 ja teenistuse vahe on üheksakordne. Õppige korralikult mängima ja tehke näiteks Starsi see esimene $50 dep ära; sealt on juba palju lihtsam edasi minna.
    - Hoidke oma rahaasjad korras (virtuaalsed rahakotid, krediitkaarti ei ole ka raske teha, liiati siis veel pangaarvet jne.)

    Ja päris kindlalt ei räägi ma seda juttu selleks, et ise mingit äri ajada. Minu jutu eesmärk on "rohkem edukaid ning rahuolevaid Eesti pokkerimängijaid ja vältige tüüpvigade tegemist!"

  19. #339

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ma tegin kunagi ammu starsi konto, möllasin vähe playmoneyga, siis jätsin asja sinnapaika. nüüd eelmise aasta lõpus sattusin pokerstrategy lehele, tekkis probleem kohe - kuna stars polnud ainuke koht kuhu konto sai ammu tehtud, siis pmst ei olnudki inimlikku kohta, kus nad saaks mulle selle stardikapitali saata. võtsin kätte siis ja tegin pokerstrategy jaoks teise konto. paar nädalat tagasi saadeti siis kiri, et mis värk on, sul on 2 kontot, panid mul vana konto kinni ja ootasid seletust. seletasin siis loo ära, vabandasin reeglite vastu eksimise pärast ja sellega asi lõppes pmst. jäeti praegune konto alles, vana konto, mida polnud ca pool aastat kasutanud, kustutati ära, ehk siis joppas.

  20. #340
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ee.. ma ei suutnud leida kohta, kust ma saaks omale avatari lisada PSis, help pls ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES