Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 186, kokku 483 EsimeneEsimene ... 86136176184185186187188196236286 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 701 kuni 3 720, kokku 9659
  1. #3701

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    [YOUTUBE]Aq5r8YL1G8s[/YOUTUBE]


    rigged¿

    [ ] jah
    [ ] nii ja naa
    [ ] ei
    minu jaoks on see suur [X] jah
    Sa pead olema nalja. Kas seda aga juhtuda reaalne¿ Kas sa mängid seal¿

  2. #3702
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    niihh.. avastasin et ma polegi kunagi varem starsist teinud cashouti.. depot olen teinud nii SEBist kui MB'st.. kas starsist saab otse SEBi tagasi kanda? kaua see aega võtab?

  3. #3703
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    niihh.. avastasin et ma polegi kunagi varem starsist teinud cashouti.. depot olen teinud nii SEBist kui MB'st.. kas starsist saab otse SEBi tagasi kanda? kaua see aega võtab?
    Saab, umbes 4 päeva

  4. #3704

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas niuUkiet Vaata postitust
    minu jaoks on see suur [X] jah
    Madala tõenäosusega käed juhtuvad. Madal tõenäosus ei tähenda, et see on VÕIMATU.

    Tegelikult võib madala tõenäosusega tulemusi oodata, kui neile antakse selleks piisavalt võimalust. Võtke 52 kaardiga pakk ning proovite sealt välja tõmmata äss. Selle õnnestumine neljal korral järjest (arvestades, et segate kaardid iga kord, enne kui uuesti proovite) on tõenäosusega ((4/52)^4) ehk 0.0035%.

    Sellegi poolest, kui proovite miljon korda, kuitahes madal tõenäosus tundub, tõmbate tõenäoliselt 4 ässa järjest välja tervelt 35 korda. Nii kaua, kuni tõenäosus on üle 0%, võivad ootamatud olukorrad juhtuda, ning juhtuvadki. Kui madala tõenäosusega tulemid kunagi ei juhtuks, oleks see tõestus, et meie kaardijaotus pole juhuslik.

    Jagame PokerStarsis umbes 25 miljonit kätt iga päev. Nii öelda "võimatuid" käsi juhtub mitmeid kordi päevas. Näiteks iga päev kaotab keegi nelikuga tugevamale nelikule, jne.

    Kui olete ikka veel mures PokerStars mängude üle, saate meilt küsida kogu oma käte ajaloo ning läbi viia individuaalse analüüsi.

    Kasutage kolmandate osapoolte tarkvara nagu PokerTracker, Hold'em Manager või PokerOffice (tasuta testiversioonid netis saadaval). Need programmid loevad käte ajalood ning konverteerivad tulemused kergesti loetavatesse aruannetesse, kus on näha kõik tulemused ning lisaks sellele veel ülevaade kaartide statistikast, Teie mängu stiilist ning Teie vastaste mängimisest.

    Kui neid tulemusi analüüsite, jõuate järelduseni, et PokerStarsi mängud on juhuslikud ning ausad.

    Kõik lisaküsimused sel teemal võib saata support@pokerstars.ee
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 25.10.10 at 14:52

  5. #3705
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kõrgema tõenäosusteooria seisukohast on olemas sündmused, mille tõenäosus on 0%, aga nad võivad siiski juhtuda. Kaartide puhul see muidugi ei kehti enivei.

  6. #3706

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Jagame PokerStarsis umbes 25 miljonit kätt iga päev. Nii öelda "võimatuid" käsi juhtub mitu kordi päevas.
    Kahju kohe, et need võimatud käed alati minule satuvad. Mängin küll olematu arvu käsi päevas aga iga sess näed ikka paar täielikku absurdi ära, mis rng valmistajate mentaalses tervises kahtlema panevad.

  7. #3707

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep Vaata postitust
    Kahju kohe, et need võimatud käed alati minule satuvad. Mängin küll olematu arvu käsi päevas aga iga sess näed ikka paar täielikku absurdi ära, mis rng valmistajate mentaalses tervises kahtlema panevad.
    support@pokerstars.ee :)

  8. #3708
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas niuUkiet Vaata postitust
    minu jaoks on see suur [X] jah
    Sa pead olema nalja. Kas seda aga juhtuda reaalne¿ Kas sa mängid seal¿
    loen seda posti ja ei saa aru mis asi siin rigged peaks olema?

  9. #3709

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kui pole starsi deposiiti veel teinud, siis kas cashouti tehes on võimalik veel saada seda 600$ boonust?

  10. #3710

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas nepheloco Vaata postitust
    Kui pole starsi deposiiti veel teinud, siis kas cashouti tehes on võimalik veel saada seda 600$ boonust?
    Igasugune väljamakse diskvalifitseerub esimese deposiidi boonusest.

  11. #3711

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul on nii starsis, et väga tihti on käes järjest näiteks J 2 ja järgmine käsi 2J .Või siis täitsa erinevast mastist J2. Häirivalt tihti juhtub. Või üle ühe käe järjest 26. Loomulikult ma ei arva, et see on rigged, eriti peale seda, kui mitu korda järjest QQ ja AA tulid. peakski välja arvutama tõenäoususe.

  12. #3712
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mul on nii starsis, et väga tihti on käes järjest näiteks J 2 ja järgmine käsi 2J .Või siis täitsa erinevast mastist J2. Häirivalt tihti juhtub. Või üle ühe käe järjest 26. Loomulikult ma ei arva, et see on rigged, eriti peale seda, kui mitu korda järjest QQ ja AA tulid. peakski välja arvutama tõenäoususe.
    +1
    Mul on ka pidevalt kehvad lehed

  13. #3713

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep Vaata postitust
    Kahju kohe, et need võimatud käed alati minule satuvad. Mängin küll olematu arvu käsi päevas aga iga sess näed ikka paar täielikku absurdi ära, mis rng valmistajate mentaalses tervises kahtlema panevad.
    RIGGED, CONSPIRACY, RIGGGGED

    ma kahtleks sinu omas pigem, pole vaja nii sõimata kohe
    algajate värk, isegi kunagi uusisin seda, et kas on rigged vm.

  14. #3714

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Näed sa kusagil mu postituses sõna rigged? lol @ sõimamine

  15. #3715
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mhm.. kuulge.. cashieris bending cashoute pole.. historys näitab cashouti rohelise värvina.. aga pangakontol valitseb tühjus.. tegin Direct Bank Transferi SEBi pühapäeva õhtul.. kaua sellised asjad aega võtavad.. ja mida need history ja bending cashouti staatused näitavad?

  16. #3716

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhm.. kuulge.. cashieris bending cashoute pole.. historys näitab cashouti rohelise värvina.. aga pangakontol valitseb tühjus.. tegin Direct Bank Transferi SEBi pühapäeva õhtul.. kaua sellised asjad aega võtavad.. ja mida need history ja bending cashouti staatused näitavad?
    Tähendab, et raha on juhmetes. Saabub varsti ja ei maksa väga muretseda, kuigi natukene alati võib. Aga mul on alati samamoodi olnud ja mõned tööpäevad lännu.

  17. #3717
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas Maci tarkvara kohta on miskit uudiseid? Vaatasin, et installeerimisjuhend on üleval, kuid allalaadimislehte pole.

  18. #3718
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhm.. kuulge.. cashieris bending cashoute pole.. historys näitab cashouti rohelise värvina.. aga pangakontol valitseb tühjus.. tegin Direct Bank Transferi SEBi pühapäeva õhtul.. kaua sellised asjad aega võtavad.. ja mida need history ja bending cashouti staatused näitavad?
    Ma küll kindel ei ole, aga see näitab, et nemad on sulle raha teele pannud. Sama moodi nagu SEB-st Swedi kanda, saatjana sa ei saa ju mingit kinnitust, millal raha saabub, tead ainult seda, millal saadetud.

  19. #3719

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Tähendab, et raha on juhmetes. Saabub varsti ja ei maksa väga muretseda, kuigi natukene alati võib. Aga mul on alati samamoodi olnud ja mõned tööpäevad lännu.
    Kui pending enam pole, siis on teele saadetud jah. Siis kulub veel kuni 5 tööpäeva (reaalselt tavaliselt vähem).

    Cashout on pending, kuni security selle heaks kiidab (tavaliselt kuni 72 tundi)

  20. #3720

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Saabus Samsung 2494HM monitor lõpuks. DPD kuller tõi ilusti tööjuurde kuna kodus kedagi päeval pole. Aega läks täpselt 1 kuu ja 6 päeva.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES