Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 197, kokku 483 EsimeneEsimene ... 97147187195196197198199207247297 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 921 kuni 3 940, kokku 9659
  1. #3921
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Loogiline on, et on alles, sa oled ju välja teeninud taseme, kuidas saab nullida lampi vip staatuse.

  2. #3922
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Loogiline on, et on alles, sa oled ju välja teeninud taseme, kuidas saab nullida lampi vip staatuse.
    jutt oli stellaritest praegu ju

  3. #3923
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    jutt oli stellaritest praegu ju
    Ok

  4. #3924
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Vip staatus jääb nikinii see kindel, aga stellarite kohta tahaks teada ja võibolla tuleb veel midagi uut ja põnevat.

  5. #3925
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Krt tahaks vingud ikkagi (ega ma suurt muud ei oskagi). Küsimus cashoutide kohta. Miks need peale .EE-ks üle minekut nüüd nii kaootiliselt käivad? Üks kord on 15 minutiga kohal, teine kord läheb 12h, viimast olen nüüd peaaegu 24h oodanud. Jah ma tean, et kirjas on kuni 72h (vms), kuid enne selle litsensi jama oli ikka konkreetne aeg u.2h mille jooksul oli cashout alati kohal (väga üksikute eranditega). Nüüd käib küll nii nagu jumal juhatab. Kas nüüd on need cashoudi otsustamised kuidagi teiste inimeste töö või mis moodi see süsteem üldse käib? (teen cashoute üsna regulaarselt väikeste summade kaupa, nii et teinekord on selline asi üsna häiriv). Stars -> MB käib jutt siis.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 03.12.10 at 13:17

  6. #3926

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Bet slider options ja sealt valida Adjust bet size with the small blind. Aga kui uuesti avan starsi siis alati big blindi peal e. ei save seda kunagi. Kas see kõigil nii?

  7. #3927
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    niipalju kui mina tean, siis mitte. aasta alguses lähevad levelid uuesti nulli (va. SN ja SNE)
    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    ei

    ok.

  8. #3928
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas eestlased ei saa enam sharkscopes opt ini teha?

  9. #3929
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    saab küll. peale buddytransferi peaks olema ka muid viise neid paari senti maksta. MB oli vist üks. uuri Sharkscope kodulehelt.

  10. #3930

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Kas eestlased ei saa enam sharkscopes opt ini teha?
    Läbi klienditoe saab :)

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Krt tahaks vingud ikkagi (ega ma suurt muud ei oskagi). Küsimus cashoutide kohta. Miks need peale .EE-ks üle minekut nüüd nii kaootiliselt käivad? Üks kord on 15 minutiga kohal, teine kord läheb 12h, viimast olen nüüd peaaegu 24h oodanud. Jah ma tean, et kirjas on kuni 72h (vms), kuid enne selle litsensi jama oli ikka konkreetne aeg u.2h mille jooksul oli cashout alati kohal (väga üksikute eranditega). Nüüd käib küll nii nagu jumal juhatab. Kas nüüd on need cashoudi otsustamised kuidagi teiste inimeste töö või mis moodi see süsteem üldse käib? (teen cashoute üsna regulaarselt väikeste summade kaupa, nii et teinekord on selline asi üsna häiriv). Stars -> MB käib jutt siis.
    Väljamaksed võtavad kuni 72 tundi, sel pole miskit pistmist litsentsiga - turvakontrolli järjekord on ühine kõikide litsentside puhul.

    Palun pidage silmas, et arvesse peaks võtma ka hooaega. Sügis-talv on internetipokkeri jaoks kõige kiirem aeg... Kui on rohkem aktiivseid mängijaid, on ka rohkem väljamakseid ning see võib ooteaega natuke pikendada.

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Vip staatus jääb nikinii see kindel, aga stellarite kohta tahaks teada ja võibolla tuleb veel midagi uut ja põnevat.
    VIP Staatus jääb.

    Stellarite arvestus nullitakse ning neid peab jaanuarist uuesti teenima hakkama.

  11. #3931
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Läbi klienditoe saab :)
    Mul oli kunagi kasutaja AnaalVandaal, mis freezete ja ma pidin uue useri tegema, kuna see solvas kedagi. Siis kui küsisin kas kuidagi on võimalik opt-inida, sest ma ise ei saa BT teha enam selle useriga, siis supportist küll positiivset vastust ei tulnud :( .
    Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .

  12. #3932
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust


    Väljamaksed võtavad kuni 72 tundi, sel pole miskit pistmist litsentsiga - turvakontrolli järjekord on ühine kõikide litsentside puhul.

    Palun pidage silmas, et arvesse peaks võtma ka hooaega. Sügis-talv on internetipokkeri jaoks kõige kiirem aeg... Kui on rohkem aktiivseid mängijaid, on ka rohkem väljamakseid ning see võib ooteaega natuke pikendada.



    Tänud vastuse eest. Aga ma ei usu seda. Olen teinud cashoute tublisti üle aasta juba regulaarselt iga nädal vähemalt. Ja sellist asja enne seda litsentsi küll ei olnud nagu nüüd toimub. . On ikkagi oluline vahe, kas cashout toimub regulaarselt kindla aja jooksul, või varieerub see aeg 15 minutist 72 tunnini. Tegemist võib ju olla vandenõuteooriaga, aga mingid kahtlused jäävad ikkagi.

    Edit: Ja kui keegi tahab küsida, et mis vahet seal on, siis vahe ongi selles, et kes seda asja kontrollib/otsustab/lubab/keelab.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 04.12.10 at 15:22

  13. #3933

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Mul oli kunagi kasutaja AnaalVandaal, mis freezete ja ma pidin uue useri tegema, kuna see solvas kedagi. Siis kui küsisin kas kuidagi on võimalik opt-inida, sest ma ise ei saa BT teha enam selle useriga, siis supportist küll positiivset vastust ei tulnud :( .
    Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .
    Saan küll aidata ja vabandan, kui keegi vastupidist väitis. Saada kohe teele ja korjan ise üles selle.

  14. #3934
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tarvi - Kas on oodata mingeid muudatusi vip süsteemis ka 2011 aasta või jääb kõik samaks?

  15. #3935

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Tarvi - Kas on oodata mingeid muudatusi vip süsteemis ka 2011 aasta või jääb kõik samaks?
    Mingit infot konkreetsetest muutustest hetkel klienditoel ei ole...

  16. #3936
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    43

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kuhu väljamakse kiiremini laekub kas panka (SEB) või moneybookersisse? olen kuulnud, et sama summa vääringus, mis moneybookersist sisse oled kandnud peaks päris kiiresti ka välja tulema.

  17. #3937
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
    olen kuulnud, et sama summa vääringus, mis moneybookersist sisse oled kandnud peaks päris kiiresti ka välja tulema.
    nii on.

  18. #3938

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ostsin $650 boonuse ja sain isnta kätte ? :D

  19. #3939

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    ostsin $650 boonuse ja sain isnta kätte ? :D
    Võid mulle kanda kui ei sobi. SN Tseburek

  20. #3940

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Võid mulle kanda kui ei sobi. SN Tseburek
    ei saa buddy teha
    pigem huvitab mis teema on sellega, kas kõik boonsed see kuu tulevad insta?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 25 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 25 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES