Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 200, kokku 483 EsimeneEsimene ... 100150190198199200201202210250300 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 981 kuni 4 000, kokku 9659
  1. #3981

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas starsis tuleb järgmine aasta ka miski reload boonus?

  2. #3982
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kas starsis tuleb järgmine aasta ka miski reload boonus?
    ma arvan, et pigem tuleb insta cash bonus suuruses $6

  3. #3983

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    keegi tahab mulle lihtsalt 2ra seletada, mis teema on selle eurokonto loomisega seal? tasub 2ra? mingeid convertimistasusid pole? kellel on seal eurokonto? kellel on eurokonto defaultiks pandud? jne?
    Konverteerimistasud on ainult siis, kui manuaalselt oma rahasid ühest valuutast teise lükkad. Kui kasutad automaatset konverteerimist mängudes osalemiseks, siis tasusid ei ole.

    Tsitaat Algselt postitas andero14 Vaata postitust
    Tundub et väike vastuolu starsi kliendi vip poes ja veebilehel. Strasi klilendi poes on kirjas et VIP Reward Bonus on instant cash aga veebil kirjas et peab mingid vpp'd enne grindima kui kätte saad. Et kuidas on siis sellega?
    Ja kuidas on VIP Milestone Cash Credits, kas selle saab kohe kätte või ... ?
    Vabandused selle eest. Need kantakse nüüd kontole koheselt. Saatsin nõude koduleheküljel vead parandada.

    Edit: Kodukas parandatud.
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 10.12.10 at 16:05

  4. #3984

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma arvan, et pigem tuleb insta cash bonus suuruses $6
    nyyd ju see 650 daalane boonus ka insta .. pole probleemi ju

  5. #3985
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Konverteerimistasud on ainult siis, kui manuaalselt oma rahasid ühest valuutast teise lükkad. Kui kasutad automaatset konverteerimist mängudes osalemiseks, siis tasusid ei ole.
    Kui palju see konverteerimistasu siis on?

    Ca pool aastat tagasi, kui veel rahalaudu mängisin, siis konverteerisin küll pidevalt, et EUR laudades osaleda. Paar korda küll arvutasin, kadu tuli mingi 1 sent. Ehk siis konverteerimistasu justkui polnud.

    Kas nüüd on lisatud konverteerimistasu?

    Ja kas euro laudadesse istumiseks konverteerib programm USD tõesti automaatselt eurodeks? Vanasti seda ei olnud.

  6. #3986

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Kui palju see konverteerimistasu siis on?

    Ca pool aastat tagasi, kui veel rahalaudu mängisin, siis konverteerisin küll pidevalt, et EUR laudades osaleda. Paar korda küll arvutasin, kadu tuli mingi 1 sent. Ehk siis konverteerimistasu justkui polnud.

    Kas nüüd on lisatud konverteerimistasu?

    Ja kas euro laudadesse istumiseks konverteerib programm USD tõesti automaatselt eurodeks? Vanasti seda ei olnud.
    Automaatse konverteerimise saab aktiveerida 'Valikud' menüüs, võttes sealt 'Mitme valuuta valikud' ('Options' > 'Multi-Currency Options').

    Konverteerimistasu on 1% tehingutelt, mis pole mõeldud mängimiseks. Tegin eelmisest postituses vea, kui ütlesin, et konverteerimistasu lisatakse kõikidele manuaalsetele tehingutele (nii oli see esialgu). Ma kontrollin veel üle, et 100% kindel olla ja parandan end veel kord, kui eksisin (sorry).

    See ühesendine kadu tuli ilmselt valuutakursside ümardamise tõttu...

    Pidage meeles, PokerStars annab multi-valuuta konverteerimise võimaluse mängude mängimiseks. Jätame endale õiguse lisada 1% marginaal, kus funktsioone ei kasutata etteantud eesmärkidel.

    PokerStars ei lisa 1% marginaali valuutavahetus kursile kui mängite mängudes, mis tähendab, Teie vahetus kurss on sama mis Reutersi keskmine turu määr. Samuti, ei kasuta PokerStars seda protsenti deposiidi tegemistel, ega ka väljavõttude puhul mis on tehtud US dollarites, Eurodes, Inglise naeltes ning Kanada dollarites.

    Teiste valuutade deposeerimise ja väljavõtu puhul loobub PokerStars 0.5% marginaalist, mis tähendab, Reutersi turu keskmisele määrale lisandub 0.5%.
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 10.12.10 at 13:20

  7. #3987
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Palun täpsusta puust ja punaseks:
    Mul on USD kontol raha. Tahan selle konvertida EUR, kuna näiteks mulle tundub, et USD kurss langeb vms. Või vastupidi. Maksan 1% oma rahast ära?

    Pool aastat tagasi tegin sellist konverteerimist iga päev, et EUR lauas mängida, ja pärast konverteerisin USD tagasi. Manuaalselt. Siis seda tasu ei olnud.

    Miks nüüd see tasu lisati ja enne ei olnud?

  8. #3988

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Palun täpsusta puust ja punaseks:
    Mul on USD kontol raha. Tahan selle konvertida EUR, kuna näiteks mulle tundub, et USD kurss langeb vms. Või vastupidi. Maksan 1% oma rahast ära?

    Pool aastat tagasi tegin sellist konverteerimist iga päev, et EUR lauas mängida, ja pärast konverteerisin USD tagasi. Manuaalselt. Siis seda tasu ei olnud.

    Miks nüüd see tasu lisati ja enne ei olnud?
    Sain kinnituse, et kontosisesel konverteerimisel US dollarites, Eurodes, Inglise naeltes ning Kanada dollarites tasu enam pole. See kaotati ära 2010 alguses ja vabandan vea eest, mille eelviimases postituses tegin.

    Valuutakursside kõikumise tõttu konverteerimine pole siiski lubatud meie kasutustingimuste kohaselt:

    http://www.pokerstars.ee/en/poker/re...change-terms/:

    [...] The exchange rates offered are calculated using the current mid-market exchange rate provided by Reuters, plus a margin of 1% which will be waived, as long as the funds are used solely to play the games, not for currency speculation or any other purpose. Where PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate calculated at the time of the original transaction [...]

  9. #3989
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kuulge kas teil töötab see self exlusion süsteem? Mina igatahes kui peale panen saan ikka laudades endiselt istuda ja mängida.

  10. #3990

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Kuulge kas teil töötab see self exlusion süsteem? Mina igatahes kui peale panen saan ikka laudades endiselt istuda ja mängida.
    Palun kirjuta kohe klienditukke...

  11. #3991

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tarvi, kui kaugel te olete sellega, et buddytransferid taaselustada. Prop betid on liiga huvitavad, et kõrvale jääda.

  12. #3992

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas starsis nl50 HU euro laudasid ei eksisteerigi, või ei ma ole suuteline neid leidma?

  13. #3993
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas ma peaksin muretsema ka kui ma kasutasin paar päeva sharkscope HUD'i, millest ma alles hiljuti sain teada, et see Starsis keelatud ning ma lõpetasin selle kasutamise ära?

  14. #3994
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ei pea muretsema

  15. #3995
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    aga sellest ei tasuks rääkida foorumis, mida jälgib pokerstarsi eesti esindaja :)

  16. #3996
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Millal nullitakse VPP punktid? Siis tean tellida.

  17. #3997
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    meie ajajärgi peaks see olema nüüd 01.01.2011 (HOMMIK 07.00!)

  18. #3998

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    aga sellest ei tasuks rääkida foorumis, mida jälgib pokerstarsi eesti esindaja :)
    Selliste küsimuste pärast küll kellelgi probleeme ei tule :)

    Olen siin küsimustele vastamas ja tagasisidet kogumas, mitte politseid mängimas...
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 14.12.10 at 20:15

  19. #3999
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Millal nullitakse VPP punktid? Siis tean tellida.
    hmm... mismõttes tead tellida?

  20. #4000

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Millal nullitakse VPP punktid? Siis tean tellida.
    Äkki sa ajad FPP ja VPP segamini. Üldjuhul asju "tellida" saad FPP eest. Neid ära ei nullita uuel aastal.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES