Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 202, kokku 483 EsimeneEsimene ... 102152192200201202203204212252302 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 021 kuni 4 040, kokku 9659
  1. #4021
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.

  2. #4022
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D

  3. #4023
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.
    15vpp per 100$ oli vist?

  4. #4024
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    15vpp per 100$ oli vist?
    Tänks. Leidsin mingist foorumist ka sama suuruse, aga tundus kahtlane koht ja tahtsin üle küsida.

  5. #4025

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D
    See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


    Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.

  6. #4026
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.
    Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.

  7. #4027
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.
    Hmm. Tundub loogiline, aga kui depod MB-st ja cashoudid SEBi näiteks?

  8. #4028
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ma v6in ju eksida, aga imho ikkagi kui dokid korda saad, siis v6id vabalt depoda seal mindepo ning 10 tunni p2rast olles hittinud turkal, cashoutida mustmiljon taala.

    EDIT: see t2hendab siis ikkagi seda, et enne kui SEBsse tahad kanda, peaksid sealt mindepo 2ra tegema.
    Viimati muudetud lebovend poolt : 16.12.10 at 14:14

  9. #4029
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


    Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.

    Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul

  10. #4030

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    15 VPP läbi mängimise reegel on ülekannete kaudu teistelt mängijtelt saadud vahendite puhul (Eesti puhul ei ole see eriti asjakohane hetkel)

    Mingit ühest formaalset läbi mängimise reeglit sisse makstud raha välja võtmisel pole.

    Siiski, nagu mainiti, kui deposiidid on tehtud Moneybookersi, NETelleri või Clickandbuy kaudu, peavad vahendid esialgsete deposiitide väärtuses samale meediumile tagasi minema.

    Lisaks, selline tegevus on "kahtlane" ning taolises olukorras võib juhtuda, et peame ühendust võtma ning selgitust küsima, enne kui väljamakse heaks kiidame & töötleme.

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul
    ideas@pokerstars.com
    Mida rohkem mängijaid arvamust avaldavad, seda tõenäolisem on reeglite üle vaatamine ning muutmine
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 16.12.10 at 14:35

  11. #4031
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!

  12. #4032
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!
    True, lihtsalt madalamas limiidis(kuni NL25) mängiks pigem miljoon lauda ja ABCd ning jookseks volüümiga limiidist üle.
    Tahan siiski ära märkida, et ei ole robot-mängimise pooldaja.

  13. #4033

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Laudade suurendamise asemel andke mõtlemise aega vähem ja timebanki võib üldse ära kaotada.

  14. #4034
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
    ja timebanki võib üldse ära kaotada.
    EI

  15. #4035

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kus ma leiaksin need andmed :

    "tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"

  16. #4036
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?

  17. #4037

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    EI
    Kui nelja lauaga ei saa hakkama, võta ette kaks ja jõuad aja sisse. Saate ju ometi aru, et siis ei pea võtma ette 36 lauda, sest sama ajaga saad mängitud sama palju käsi ala 15 lauas. Lauda istumine ei veniks nagu tatt, sest orbit kestab mitu minutit vähem (eriti FR).

  18. #4038

    PokerStars Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Mandre Vaata postitust
    Kus ma leiaksin need andmed :

    "tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"
    Seda küsis sult PokerStarsi klienditugi, ma eeldan? Sa pole oma Local Bank Transferi deposiiti kätte saanud? Vajad lihtsalt tõestust, et tegid ülekande ja see tõestus peaks näitama ka seda viitenumbrit, mille sulle e-postile saatsime, kui tehingu PokerStarsi kassa kaudu algatasid.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?
    .EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
    Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
    Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.

  19. #4039
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    .EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
    Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
    Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.
    Selge, tänud. Arvasin millegi pärast, et välisriigis ei saa .EE peal mängida.

  20. #4040
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Oskab keegi 8elda, mis saab siis, kui saad Turbo Takedown satikatelt kaks v6i enam v6itu?
    Kysimus tuleb ajendatult sellest, et nendele satkatele regades ytleb, et v6idu korral TTlt unregada ei saa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES