Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 211, kokku 483 EsimeneEsimene ... 111161201209210211212213221261311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 201 kuni 4 220, kokku 9659
  1. #4201

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...
    jõulud on l2bi .. ei saa kommi, ei saa präänikut

  2. #4202
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    OO-s pidi veel särke jaguma.

  3. #4203
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***




    Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
    Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

    Parimat

  4. #4204

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...
    Tahan uskuda, et õige pea tuleb uusi boonuseid, aga klienditoele pole veel sellist infot saadetud (olgu öeldud, et igasugused reload boonused ja kampaaniad on ka firmasiseselt konfidentsiaalsed, nii et me ei tea isegi paar nädalat ette). Jaanuar on traditsiooniliselt boonuste suhtes suhteliselt vaiksem kuu olnud...

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
    Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

    Parimat
    Jah, mänguraha home game'isid saab luua samamoodi nagu pärisraha omasid. Klubi võib olla ka ainult mänguraha mängudega (nt PokerStars.NET saidil on ka Home Games).

    Eks alati saab paremini, aga tänan tunnustuse eest :)
    Ma ise liigun tootejuhiks, hakkan tulevasi litsentsiprojekte juhtima :)... sain .EEga hea kogemuse

  5. #4205
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Küsiks lihtsalt huvi pärast, kas PS-i siseste mängijate vaheliste ülekannete avamise suhtes on mingeid uusi tuuli puhuma hakkamas? OK alustades ee-ga on arusaadav teatud peataolek, samas nüüd võiks olla juba mingi seisukoht võetud. Eriti, kuna Oly antud teenust ikkagi ametlikult lubab.

  6. #4206

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kuidas parem mängijale oleks välja kanda seda raha,kas usd kontolt või euro kontolt? Mõtlen seda,et äkki seb pank hakkab nt usd-sid eurodeks konvertima ja siis jälle mingid tasud.Kui starsis need eurodeks kohe teha ja välja kanda.Kas on sellel asjal mingisugune mõte olemas? Ja kas nt on usd laekumisel mingid tasud ja eurol mitte?Kunagi pidid need euromaksed nagu tasuta minema,või siis minimaalse teenustasuga.Krooni ajal röövis SEB 90 eeki umbes ja nagunii veel mingid konvertimis tasud.Teab keegi seda asja täpsemalt?

  7. #4207
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.

  8. #4208

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.
    lenCil õigus + SEB võtab teenustasu välismakse laekumise eest, sest see tehakse kahasse (PokerStars hüvitab saatja palga kulud, mängija saaja panga kulud), valuuta seda ei mõjuta...

  9. #4209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
    Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho
    Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika
    Grrrrrrrrrrr.. See ajab küll vihale, sest saatmine on kole tülikas + sellega kaasnev ootamine. Starsi poolt väga alatu käitumine ja sellise vea eest kompensatsiooniks raamat on isegi vähe. Mäletan, et ükskord sõber tellis Starsis monitori. Sai monitori kätte aga siis kahe päeva pärast koputati uksele ja uus kast. Sõber võttis vastu ja avastas, et veel teine monitor. Võttis PokerStarsiga ühendust ja nad palusid tagasi saata. Siin saan täiesti aru, et me ei räägi enam paarisajast kroonist aga raamatu puhul jäi mul suu lahti.

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Tellisin Viperid, tundub, et rohkem mõeldud live pokkeri mängimiseks, kuna liiga palju moonutavad pilti (muudavad kogu ekraani siniseks) ja ega ma neid pole tahtnud pikka aega arvuti taga eeski hoida, et aru saada, kas vähendavad silmade koormust või mitte.

    Arvuti taga kandmiseks ei soovita,
    samas pole ma teisi marke prille proovinud, seega võrdlusmomenti ei oska sisse tuua, aga eeldan, et läbipaistvama klaasiga prillid moonutavad pilti oluliselt vähem
    Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

    Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.

  10. #4210
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

    Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.
    +1. Mul on nt. 6 peal. :) Siis keeran juurde kui päike aknast sisse paistab või tahan filmi vaadata. Sõbrad ja tuttavad tihti küsivad, et mis sul monitoril viga on, et nii tume. Ma soovitan kõigil heleduse maha keerata.

  11. #4211
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    keerasin ka maha, naine ei saanud isegi aru :).
    aga jah, päris hea pehme pilt on
    tnx ranka

  12. #4212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Üks jama võib tekkida. Kui on odav kuvar siis pilt läheb halliks ja häguseks, kallimatel kuvaritel läheb lihtsalt "tuhmimaks" ja tekib tunnen agu vaataksid aknast välja või pilti seina peal aga siiski ma eelistaks natuke hägusemat ja hallimat pilti kui põletavat päikest. Põhimõtteliselt kui panete omale desktopiks kollase pildi siis võite nii oma nägu päevitada kui heledus põhjas :)

    Ma ei tea kas see "make sense". Mul näonahal mingi põletik ja üldse väga õrn nahk aga kui istun mitu tundi vägah helendava kuvari taga siis õhtuks või järgmise päeva hommikul näo nahk hakkab kestendama.

  13. #4213
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    oojaa.. seda brightnessi asja ennegi siin arutatud.. mul 2a kuvari taga tööd tehes muutusid silmad valgustundlikuks, suvel ilma päikeseprillideta ringi ei käi, kodus laetuld põlema ei pane... ja kõikidel LCD kuvaritel brightness nulli keeratud, kontrasti krutin selliselt, et pilt ikka terav oleks.. 1-2 päevaga harjub ära.. ja krt ilgelt oluline on, et see krdi LED valgustus windowsi logo võrkkestale ei kõrvetaks..

  14. #4214
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    OT juba aga mis lehekülg see oli kust Qudu need prillid soovitas tellida?

  15. #4215
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kolisin ka m6ni aeg tagasi starsi ja tegin eile oma esimese väljamakse. Väljamakse tegin visa electronile, kuna deponeerisin ka visalt. Siis arusaamatuks jäi see, et väljakantavalt summalt läx 20 daala automaatselt moneybookersisse. Probleem on selles, et starsis olev maili aadress ei ole sama mis mu moneybookersi maili aadress. Mis sellest 20 daalast siis saab, kuhu see rändab?

  16. #4216
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    _
    vn username :D

  17. #4217
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

    Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.

  18. #4218
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ty:D

  19. #4219
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

    Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.
    Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.

  20. #4220

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.
    Saada kiri :) See pole võimalik, et raha otse Moneybookers'sse saadame, kui selle kaudu deposiiti pole teinud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES