Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 215, kokku 483 EsimeneEsimene ... 115165205213214215216217225265315 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 281 kuni 4 300, kokku 9659
  1. #4281
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Hetkel selle kohta informatsiooni pole... kui puudust tunned, siis ideas@pokerstars.com :)
    Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

    Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

    EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.

  2. #4282
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Eelmine kord saadeti siis vale raamat, seekord saadeti valed särgid. Nimelt siis 2 särki vale suurusega ja 1 särk pandi üldse juurde niisama :D Ei saa kurta tegelt, need vale suurusega särgid hakkavad ka ilusti selga. Aga siiski, huvitav kes teil seal pakkimisosakonnas töötab, et 2 korda järjest valesid asju saadetakse. Õnneks mina enam starsiga tegemist ei tee, kandsin rahad välja

  3. #4283

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

    Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.
    Edastan.

  4. #4284

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Macile pole stars.ee väljas ikka?

  5. #4285

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma olen laisk ja ei viitsi kõrvaltuppa sm112 käest küsima minna,
    aga mis kuupäeval täpsemalt need 50bb lauad ära kaotatakse?

    edit: tnx pastilaale, 10-dal
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 01.02.11 at 20:44

  6. #4286

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    miks starsis 350k inimesi? vut

  7. #4287
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pwndre Vaata postitust
    miks starsis 350k inimesi? vut
    Ei tea kas põhjuseks, aga Phil Galfond 6-tableb Isilduriga PLOd

  8. #4288
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

    Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

    EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.
    Täiendan oma esimest lõiku. Üks foorumi kasutaja ütles, et Stars ei lisanud RUSHi seetõttu, et kuna tegu ei ole enam "õige" pokkeriga. Nõustun täielikult sellise põhjusega.

  9. #4289

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    LOL WHAT ?
    imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
    Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.

  10. #4290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pwndre Vaata postitust
    LOL WHAT ?
    imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
    Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.
    Asi ei ole laudades vaid selles, et kogu aeg mängijad vahelduvad, mis on teinud sellest mängust mõttetu nitiurka.

  11. #4291

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
    Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
    Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
    Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.

  12. #4292
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
    algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

    MÖH?

  13. #4293
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pwndre Vaata postitust
    tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
    Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
    Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
    Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.
    Jah rääkisin cashist, turniiride kohta ei oska midagi öelda. Ei ütle ka, et 30 tabling on pokker aga ma juhin pointidel, et kui näiteks üldse ei saaks multitableda ja oleks 1 table max. Siis rushi eripära on see, et mängijad vahelduvad aga pokkeris üks skill on see, et pead kohanduma vastavalt vastasele. Algul on tundmatu, siis arenevad readid, tekib gameflow jne. RUSH-is seda ei teki ja pigem readid tekivad ainult regularide vahel.

    Miinuseks veel see, et isegi fish saab aru, et ta võib vabalt bottom paari foldida, sest foldides tuleb uus käsi. Ühesl auas istuv fish aga ei suuda oma distspliinist kinni hoida ja seetõttu mängibki võimalikult palju käsi.

    Kui minu arvamust küsida siis ideaalne pokker või vähemalt ideaalsemaid oli Cake pokker, mis sarnases kõige rohkem live pokkeriga. Ei töötanud seal hudid, said oma nime vahetada, küll aga noted jäid ja seetõttu inimliku oskuste osakaal tõusis päris meeletult ja neid autopiloodil "botte" sai ikka mega vahvalt abusetud.

  14. #4294
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
    algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

    MÖH?
    Kui kasutad HEM/PT3 siis too proge liigutab ise käed Starsi kaustast oma kausta. Seda seepärast, et pärast igat importi ei peaks ta uuesti hakkama üle lugema impordidtud faile, mis viib käte sisestamise kiiruse alla.

  15. #4295
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    RUSHis on sul "readid" olemas mängijate kohta, sest esiterks vähemalt PokerTracker kuvab ilusti statid lauda + sa saad note kirjutada.

  16. #4296
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Statid != readid.

  17. #4297

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

    Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
    6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

    Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

    Finaal:
    6. märtsil kell 19:00

    Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)

  18. #4298
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.

  19. #4299
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.
    serveri restart kõigest

  20. #4300
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES