Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 216, kokku 483 EsimeneEsimene ... 116166206214215216217218226266316 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 301 kuni 4 320, kokku 9659
  1. #4301
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.
    See kiri ilmselt pool päeva sul ees olnud. Lobbys paremal üleval teadetes jookseb alati enne restarti pikalt :).

  2. #4302
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.
    No tund aega enne restarti pildus seda kirja ikka igasse lauda paari minuti tagant ette, lisaks veel chatis, lisaks veel üleval info nurgas. Infopuuduse üle nüüd küll kurta ei saa.

    Aga pange on see stars peale restarti küll korralikult pannud...

  3. #4303
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

    Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
    6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

    Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

    Finaal:
    6. märtsil kell 19:00

    Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)
    Nice. Padaril ka hea stiil 53/5/0.9 :)

  4. #4304
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...

  5. #4305
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...
    Kustutasin eelmise posti, et thread uueneks:

    Eelmise posti sisu: ranka: Thats correct, my bad. Punastan (ei tee nalja!)

    Samas üks point on. See, et ta hobimängija on fine ja minupoolt ikka väga alatu selline kommentaar panna. Aga mis mind häirib ja mis tegelt sundiski ehk seda kommentaari panema on see, et tahetakse kuulsustega tõsta pokkeri, pokkeritoa või mistahes turniiri populaarsust.

    Reklaami mõttes on see täiesti hea aga veel toredam oleks leida keegi "kuulsus", kes ka tõesti midagi oskaks. Ei pea olema isegi võitev aga ei tohiks olla ka maailma suurim donk. Piltlikult öeldes pokkeris millegipärast pannakse pidevalt rooli vendi, kellel ei ole lube ega ei ole kunagi autoga sõitnud...

    EDIT: meenutan üritust Eesti otsib superstaari, kus 90% oleksid võinud koju jääda.... samamoodi võiks sealgi öelda, et miks hobilaulja oskusi kommenteerida. See on juba nii, et kui asja ei oska siis ei ole mõtet kõrgele ronida või kukud ka kõrgelt.

  6. #4306
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    no aga delfi.ee teeb ju "business decisioni" et võimalikut odavalt saaks reklaami.
    ja juu siis tanelil oli parim hinna/reklaami suhe.
    neil täis poh kui hästi ta mängib vms.

    ja samas nad võivad rohkem rakebacki saada kui mingid lambi jornid mõtlevad et kui juba tanel on pokkeripro siis saan ka mina hakkama jne.

  7. #4307
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minu jaoks kuulsuste haipimine, suurteturniiri võitude reklaamimine ja isegi viimane ESTPatricku intervjuu $100 tunnis on pikemas perspektiivis väga karm lõks. Esiteks meelitab see kohale "donke", kes tulevad kiirelt rikastuma. See on ajutiselt hea, sest mängud on fishisemad aga pikemas perspektiivis viib see probleemideni, mille ees me juba seisame.

    Üheltpoolt hakkab riik tundma huvi suurte tulude vastu (mis tegelikkuses ei olegi nii suured tulud, sest reklaamitakse ainult ühekordseid võite maha lahutamata kaotusi ehk longrunnis ROI-d madalad) ja teisest küljest need lihtsat-raha jahtivad donkid võivad omandada sõltuvusvormi, mida kutsutakse hasartmängusõltuvuseks. Kuna ma ise viimasel ajal PTR-is liigagi tihti kolin (table-selecting) siis olen avastanud, et ikka väga suur osa mängijatest on väga suured kaotajad üpriski suurte samplede peale siis mina ei saaks seda nimetada enam hobi-mänguks. Eesti puhul tundub, et õnneks on asjad viimase koha pealt korras ja loodame, et see nii jääb.

    Ühelt poolt püüame kõik suure hurraaga pokkerit promoda kui oskusmängu aga teiseltpoolt pooltõeste/mõtlematute uudistega seda hävitatakse.

  8. #4308

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?

  9. #4309
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?
    See on tõsine küsimus? :) Jah olen ja tunnen seda igapäev :) Osade vastaselt raha ära võtmine on isegi selline, et see on sama kui ta raha otse sulle kannaks. Selle all pean silmas nit fishe - isegi kaardijooksu ei ole vaja ning need mu lemmik vastased.

  10. #4310

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma kunagi üritasin sõna võtta teemal, et ei ole vaja pidevalt hoobelda oma tulemustega, aga tollal noored tõusvad tähed ei tahtnud miskit kuulda sellest (ranka sa üx neist patustest) :)... palju aega mööda ei läinud kui kena seadus välja mõeldi - kuigi burgetil oli pakkuda kordades paremaid variante kuidas Eesti riik võiks pokeri pealt raha teenida... saage aru, lõpuks hakkab kellegile silma (kadedus purema), et keegi kuskil teenib ja vaja hakata sealt % kuidagi oma kukrusse kiskuma... see pidev võrdlemine kellel on "pikem", mida te sellega saavutate? postitage oma graafikuid BB-des (vähemalt kuumkoola on õppust võtnud)

    aga ranka deep analüüs mis liigse donkide massi puhul juhtuda võib, on minu arvates suht reaalne... ma ei imesta kui varsti kõiki võitvaid mängijaid hakatakse karuga ühte patta toppima

  11. #4311
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
    Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 03.02.11 at 03:45

  12. #4312
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui juba OT-ks läks , siis lugesin delifist selle artikli komentaare. Ikka väga vaimukad inimesed seal koos.
    mees42, 31.01.2011 14:27
    minu arust on priit niiii seksikas.

  13. #4313

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    mees42, 31.01.2011 14:27
    minu arust on priit niiii seksikas.
    :D :D :D

  14. #4314
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

  15. #4315
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
    Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?
    Mul on täpselt sama ja ju on tegu lihtsalt päringusaatmisest tuleneva väikese viivituse.

  16. #4316
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
    Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

    Kuna Home Games on alles väga uus ning beta versioonis veel, testime hetkel aeglasema päringu saatmise versiooniga, et saaksime tagada kõrged PokerStarsi standardid. Soovitame lihtsalt natuke oodata, ning vahetada tab-e.

  17. #4317

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui pokerstarsis võtta see $600 deposit bonus, siis kui palju peab mängima, et saaks cashoudi teha ja kas siis jääb boonus pooleli kui see teha poole boonuse vabastamise aja pealt?

  18. #4318
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  19. #4319

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.


    Ühesõnaga kui ma cashoudi teen ennem kui boonus vabasatud siis canceldatakse see ära?

  20. #4320
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minu arust on see nii, et kui sa kannad sisse 299$ siis saad 299$ boonust mida vabastad. Kui cashoudid siis ei saa enam seda 301$ boonust mis saaksid kui teeksid veel 301$ sissekande. Põhimõtteliselt soovitan teha alguses kohe 600$ sissekande, siis võid rahulikult cashouti teha.
    Kunagi ma cashoutisin teiselt saidilt, et starsi kolida. Samas oli raha ka vaja õlu ja prääniku jaoks. Tegin ikkagi 600$ sissekande ja grindisin natuke ja kandsin enamus summa lõpuks välja.

    Segane jutt, sest juhe endal suht koos. Äkki said jutust aru.

    Head reedet inimesed.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES