Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 224, kokku 483 EsimeneEsimene ... 124174214222223224225226234274324 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 461 kuni 4 480, kokku 9659
  1. #4461

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas supernova ei võiks seda boonust ilma depota saada? Auka nagu, tüütu lihtsalt minna kuskile raha otsima, et see siis kaks minutit hiljem välja kanda.

  2. #4462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Suured tänud klienditeenindusele!Tunniga probleem lahendatud!

  3. #4463

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Any idea mis värk on et HEM ei kuva HUDi ante deep laudadesse? Muude laudadega kõik tip top, samuti kõige värskem official HEM update peal?

    Table managerist table finder aitab.

  4. #4464

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?

  5. #4465
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?
    Minu mäletamist mööda sa saad deponeerimisel valida valuuta, ent USD-s on sinu valitud summa koguaeg näha, praeguse seisuga on tõepoolest selleks numbriks 429€ ja olen 95% kindel, et selle deponeerimisel antakse sulle ikka täies ulatuses boonus. Eks keegi targem confirmib.

  6. #4466
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?
    mina panin 430

  7. #4467
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Huvitav, kas nii saab, et kannan raha välja ja siis boonuse saamiseks kohe uuesti sisse. Saan aru, et see oleks natuke halb käitumine, aga raha on ju minu oma ja peaks olema oma asi, kuidas ma seda liigutan.

  8. #4468
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Huvitav, kas nii saab, et kannan raha välja ja siis boonuse saamiseks kohe uuesti sisse. Saan aru, et see oleks natuke halb käitumine, aga raha on ju minu oma ja peaks olema oma asi, kuidas ma seda liigutan.
    Ei saa, sest seal koheselt hoiatab, et raha välja kandes kaob boonuse võimalus.

  9. #4469
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ei saa, sest seal koheselt hoiatab, et raha välja kandes kaob boonuse võimalus.
    Ei näe absoluutselt kuskil sellist hoiatust. (tegin cashout ja sinu jutu peale praegu tühistasin)
    mis see siis tähendab, kui ma täna kannan raha välja, saan selle kätte ja nädala pärast tahan deponeerida, et siis mul pole enam õigust reload boonusele? Üldse ei tohi raha välja kanda?

  10. #4470
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Alati on boonuste ajal selline reegel olnud, ma preagu ei mängi Starsis aga arvan, et cashout reegel on ikka ehk Starsi tydrukud annavad kohe täpsema vastuse.

  11. #4471
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Alati on boonuste ajal selline reegel olnud, ma preagu ei mängi Starsis aga arvan, et cashout reegel on ikka ehk Starsi tydrukud annavad kohe täpsema vastuse.
    Täiesti õige, kui Teete väljamakse enne kvalifitseeruvat deposiiti - kaotate oma Reload boonuse.

  12. #4472
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?
    Selleks, et olla kindel et panid õige summa soovitan külastada http://uk.reuters.com/business/currencies/, seal saad välja arvutada palju Eurosi vaja selleks, et saada boonus täies ulatuses.

    Hetkeseisuga konventeerimise summa on €431.5

  13. #4473
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.

  14. #4474
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.
    20 märts lõppeb.

  15. #4475

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    12.märtsil on eesti Supernovadele mõeldud freerolli satikas Pokerstars.ee Eesti Pokkerikarikale. Paljud siit foorumist seda mägnimas on?

  16. #4476

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    et panen buy chips valin moneybookers deposit ja siis panen valitud summa ja all peaks olema boonuse kood?? mul ei ole vähemalt kui asi peaks nii olema

  17. #4477
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    et panen buy chips valin moneybookers deposit ja siis panen valitud summa ja all peaks olema boonuse kood?? mul ei ole vähemalt kui asi peaks nii olema
    Viimaste andmete kohaselt oleme Boonus koodi lahtri puudumise vea parandanud.

    Juhul kui sul seda ikka ei ole, palun proovi sisse ja välja logida ja kontrolli uuesti kas on olemas.

    Kui ei ole, tee soovikorral deposiit ning nii pea kui raha kontol saada meile kiri koos screenshotiga ( see oleks meile väga suureks abiks) kus näitab et koodi pole, ning lisame selle sulle manuaalselt.

    Et teha ekraanist pilt: võite vaadata alljärgnevalt veebilehelt illustreeritud juhendit:

    http://www.take-a-screenshot.org/

  18. #4478
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.
    Deposiiti saate teha 7 - 20 Märts

    Täpsemat informatsiooni Home Games Reload boonuse kohta leiate järgnevalt veebilehelt:

    http://www.pokerstars.ee/poker/home-...otions/reload/

    Soovitan külastada, peaks vastama kõikidele küsimustele, juhul kui veel midagi ebaselge küsige foorumis või saatke meile kiri support@pokerstars.ee

  19. #4479
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?
    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Saada meile support@pokerstars.ee oma Note failid koos selgitusega mis täpselt toimub. Kirjelduse kuidas note file leida saad minu vastuses lebovennale. Nii saame aidata ja leida isiklik lahendus su probleemile :)
    Pole probleemile lahendust saanud.
    Saatsin logid jne.
    Eile veel saatsin uue meili supporti.
    2 korda olen lobbys saanud teate, kus palutakse kontrollida e-maili õigsust, ja ega mu meilboks täis ei ole.
    Olen vastanud nuppu vajutades "on küll õige jah", kõik muu suhtlus toimub sama meili pealt, ka sinuga, Regina, näiteks selle boonuse asjus eile.
    Meilboksis on vaba 5 MB.
    Keegi võiks inimkeeli vastata, mis toimub, mitte saata lobby-sse mingeid aknaid mulle.

  20. #4480

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei ole peale litsentsi saamist PSi depot teinud. Varem kasutasin monybookersit. Nüüd kui raha välja tahan võta tahab, et saadaksin ID-kaarti koopia jne. Samas on võimalus kanda arvele raha teiste pankade kaudu. Et kui ma nüüd kannan läbi swedi selle boonuse tarvis raha , kas siis selle kande põjal saan raha ilma ID-koopia saatmiset välja võtta. Pole raske seda koopiat teha aga mul lihtsalt pole ID-kaarti.
    Viimati muudetud Kodu poolt : 09.03.11 at 14:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 25 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 25 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES