Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 227, kokku 483 EsimeneEsimene ... 127177217225226227228229237277327 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 521 kuni 4 540, kokku 9659
  1. #4521

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Milline maili aadress on kiireim starsiga suhtlemisel? security@pokerstars.com ja security@pokerstars.ee pole vastanud 4 päevaga või lihtsalt ei jõua mu meilid kohale millegipärast.

  2. #4522

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mnjah, mul tiksub kerge 5 päev juba. Huvitav.

  3. #4523

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Puhkusele läinud? :)

  4. #4524
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mulle tuleb pidevalt starsist e-maile turniiride tulemustega. Kust seda muuta saab, et enam kirju ei tuleks?

  5. #4525
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    lobbyst options, alt teine rida on "receive congratulatory emails" võta linnuke ära sealt.

  6. #4526
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    keegi laptop coolerit oskab kommenteerida? vip stores "new" all. 2,2k punkte ehk siis ~30$. tundub väga odav sellise asjanduse jaoks. keegi on tellinud? milline on kvaliteet?

  7. #4527

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Mnjah, mul tiksub kerge 5 päev juba. Huvitav.
    Kuhu saatsid? kui support@pokerstars.ee, kas vähemalt kinnituse said, et kiri kätte saadud & edastatud?
    Kui 5 päeva möödas, siis tasuks igaks juhuks follow-up saata kindlasti.

  8. #4528

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    keegi laptop coolerit oskab kommenteerida? vip stores "new" all. 2,2k punkte ehk siis ~30$. tundub väga odav sellise asjanduse jaoks. keegi on tellinud? milline on kvaliteet?
    Minu arvamus et seda ei tasuks võtta sellise hinna eest.Kvaliteeti ei tea,aga osta.ee-s müüdi neid vahepeal väga odava hinnaga.ala 10 euri tk.Muiduigi need olid mingi hiinakas ja kuidas toimivad ei tea.

  9. #4529

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma saatsin nädal tagasi aga pole midagi vastu saanud ja sama eile saadetud support@pokerstars.ee

  10. #4530

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mnjah, saatsin edasi probleemi cashier@pokerstars.com (ennem . ee lõpuga) ja vastus tuli suht kiiresti. Ei teagi, kas ennem ei läinud kohale või jäi kahe silma vahele.

  11. #4531

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
    See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!

  12. #4532
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
    See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!
    See küsimus peaks kindlasti käima PT3/HEMI teemasse või isegi alafoorumisse. PokerStars ei paku HUD-ile supporti vaid ikka HEM/PT3. Tõenäoliselt viga uuendamata HEM/PT3 tarkvaras.

  13. #4533

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sry, mõtlesin et see äkki mingi PS kala.

  14. #4534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere!

    Küsimus siis depo kohta.

    Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

    Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...

  15. #4535
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?

  16. #4536

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mugavam ja odavam(konverteerimistasude tõttu) oleks otse SEBi kanda..

  17. #4537
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rpringi Vaata postitust
    Tere!

    Küsimus siis depo kohta.

    Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

    Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...
    Ei. Miks nii keeruliseks asja ajad? Suht standard ... teed MB_st depo starsi ja pärast seda saad ju ükskõik kuidas cashoutida (kas siis mb_sse, seb-i , swedi jne).


    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?
    Milleks? Läheks palju kauem aega ju. Stars - SEB = 72h max. :)

    Kui eksin, parandage.

  18. #4538

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    eksid küll jah, sest kui sa teed depo MB-st siis saad ka MB-sse välja kanda. Esimene kord pead vähemalt sisse kantud osa tagasi kandma MB-sse.
    Ma olen mitu transferi teinud mb ja starsi vahel ja just proovisin cashoutida. Ei lasknud kuhugi mujale kui MB-sse. Panin veel suurema summa ka kui viimane sissekanne, mis oli tehtud selle reload boonuse pärast.

  19. #4539
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Alati peab MB-st sisse kantud summad välja kandma MB-sse, seda tehakse muidugi automaatselt. Ainuke võimalus vist on kui Starsi suppordist lasete MB kõrvaldada maksevahendite hulgast kunagi vähemalt oli selline asi võimalik aga see väga tylikas.

  20. #4540

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

    Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

    Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...
    Viimati muudetud rpringi poolt : 22.03.11 at 13:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES