Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 483 EsimeneEsimene ... 128178218226227228229230238278328 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 560, kokku 9659
  1. #4541
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei oska öelda kuidas asjad käivad kui oled eelnevalt seb-st deposiidi teinud ja pärast mb peale deposiidi teinud. Millalgi ta selle MB raha tahab ikka tagasi aga mis järjekorras siis asjad käivad ei oska öelda.

  2. #4542

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 30$.
    Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?
    First depo tegin SEB-st, hiljem reload boonuse jaoks kandnud ka MB-st. Nüüd kui hiljem olen cashouti teinud, siis peale summa määramist annab valiku kuhu kanda tahan (otse enda SEB kontole või MB-sse. Mingeid piirangud ja järjekorrad pole takistuseks olnud sinna kuhu valiku teinud olen on minu määratud summa kohale läinud.

    Edit: tegelt selle MB-ga vist I kord oli nii, et kui algul nt kandisd sada ja nüüd tahad sinna 300 kanda, siis 100 kannab kõigepealt ära ja ülejäänud 200 läheb järgi mingi viivitusega.
    Viimati muudetud raudtee(EST) poolt : 22.03.11 at 10:57

  3. #4543
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rpringi Vaata postitust
    Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

    Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

    Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...
    Väljamaksed saadetakse tagasi eelisjärjekorras, mida olete eelnevalt deposiitideks kasutanud. Vanimast deposiidi summast uusimani.

    Kui olete deposiidi tegemiseks kasutanud Moneybookersit, kantakse tagasimaksed summani, mille ulatuses selle meetodiga deposiite tegite.

    Seega, kui tegite $100 deposiidi MoneyBookersiga, läheb see summa automaatselt tagasi Teie MB kontole. Sealt juba saate valida Teile sobivameetoti või jätkata MBga.

    Rohkem informatsiooni väljamakse poliitika kohta:

    http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/cashouts/

    Kui soovite individuaalset informatsiooni oma konto kohta, kirjutage: support@pokerstars.ee

    Edit: Juhul kui ei soovi oma MB (või mõnda muud meetotid) kasutada, saame selle süsteemist blokeerida, kuid sellisel juhul pole seda antud kontot enam võimalik kasutada. Kuid peale seda saate valida Teile sobiva meetodi.
    Viimati muudetud PokerStars Regina poolt : 22.03.11 at 17:46

  4. #4544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

    support@pokerstars.ee ma eeldan
    Viimati muudetud JakoJ poolt : 22.03.11 at 19:18

  5. #4545

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas Stars praegu maas vm?

  6. #4546
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tulin just vaatama, mul sama.
    2+2 on ka maas mul, pokkeri maailma rünnatakse vist :D

  7. #4547
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    restart Starsis....

  8. #4548

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nagu iga jumala kolmapäev.

  9. #4549
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lol. Enne mõtlesin juba, et wow keegi ei küsinudki mis starsil viga. Aga jah.. obv ei jää kõigile restardid meelde :)

  10. #4550

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No ma sain alles Starsi ealiseks, ei tea neid asju :P

  11. #4551
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

    support@pokerstars.ee ma eeldan
    verification@pokerstars.com

    Võid vist sinna eesti supporti ka saata, aga sealt pidavat nad nagunii sinnasamale aadressile ise edasi saatma.

  12. #4552
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

    support@pokerstars.ee ma eeldan
    Dokumendid võid saatasupport@pokerstars.ee või verifications@pokerstars.ee

    Mõlemad on OK. Kui saatad support@ vaatame dokumendid ja konto üle, saadame edasi ja kindlasti anname kinnituse.

  13. #4553
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas Stars praegu maas vm?
    Yep, korra oli maas, meil oli serveri restart. Kõik OK nüüd.

  14. #4554
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selline küsimus, et kui tihti võib oma avatari vahetada? Tänud.

  15. #4555
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Selline küsimus, et kui tihti võib oma avatari vahetada? Tänud.
    Peaaegu alati lubame vahetada aga kui küsid igapäev siis võime ka soovile vastu mitte tulla. Ühesõnaga mõistuse piirides

  16. #4556
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Peaaegu alati lubame vahetada aga kui küsid igapäev siis võime ka soovile vastu mitte tulla. Ühesõnaga mõistuse piirides
    Okei, siis püüan seda teha mitte tihedamini kui üle päeva

  17. #4557

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Yep, korra oli maas, meil oli serveri restart. Kõik OK nüüd.

    Restart igatahes aitas,leht hakkas kohe paremini jooksma.Aitäh :))

  18. #4558
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas kellelgi on veel Stars üli aeglane? nagu lobbys refreshib laudu hullult aeglaselt jne?

  19. #4559
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kas kellelgi on veel Stars üli aeglane? nagu lobbys refreshib laudu hullult aeglaselt jne?
    kõik ok mul.

  20. #4560

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul ka stars ulme aeglane eilsest saati. Sisse logib juba pool minutit. Arvasin, et starmani kala, aga vist mitte siis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 23 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 23 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES