Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 234, kokku 483 EsimeneEsimene ... 134184224232233234235236244284334 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 661 kuni 4 680, kokku 9659
  1. #4661
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Said korda ? Mis teha tuli ? Endal sama jama peab vist supportiga ühendust võtma siis. Kust need log failid vms saab?
    Ei saanud, saatsin log failid starsi ja nüüd ootan. Samas ma proovisin teisest arvutist ning seal oli asi ok.

    Mõtlesin, et äkki on võimalik kuidagi kõik setingud defaulti peale või nulli resettida. Äkki saaks korda, sest ei viitsi oodata kaua ja mängida ka ei saa kuna jube tilti ajab peale 1min mängu :D

    Või ma ei tea kustutaks mingi faili ära PS kaustast, et kõik oleks uus ja värske? :D

  2. #4662
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tõstsin noted teise kausta ja lasin kogu teema maha. Tõmbasin kodukalt uuesti installi ja nüüd töötab kõik ilusti. Mul oli probleem mutliteiblimisega ja hand history vaatamisega( viskas ette "Low System Resources").

  3. #4663
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lasin kogu kupatuse maha ja uuesti peale ning ikka jama. Miks oh miks just siis kui on isu mängida. Ma ütlen ausalt, et kui ma seda jama nüüd mõne päevaga korda ei saa, siis kolin minema ka starsist. Muidugi keda see huvitab aga ikkagist, kaotate väikese reigimasina :D

    Ma ei taha olla kuri aga miks üldse pidi midagi muutma? Nagu näha pole ma ainuke ehk see pole minu viga, vaid stars ikkagist tegi mingi muudatuse.

  4. #4664
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma eitea kas see aitab aga mine multitabling optionisse ja märgi generali all ära "Popup table whe.." ja "Single click tab..". Peale uuendust oli mul valitud ainult generali all esimene värk. Ei tulnud selle peale, et neid mõlemad ära märkida. Nüüd kui uuesti installisin siis kaks esimest boxi generali all on ära märgitud. Äkki aitab, äkki oled juba proovinud...lihtsalt üritan kuidagi aidata :).

  5. #4665
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selle vaatasin kohe üle jah, ning ta oli juba märgitud ka. point ongi ju selles, et ta popupib laua ette küll ja kõik on chill aga ta jääb vilkuma nagu poleks aktiivne. Ma nagu ei saa aru kui ta juba popupib ja ootab actionit siis miks kuradi pärast ta vilgub ja pole aktiivne? :D

    Kui ma ei kasutaks tableninjat siis oleks jumala savi, sest bet nuppu ei pea vajutama 2 korda see mõjub kohe aga mul on hotkeyd valmis tehtud ja tänu sellele pean ennem vilkuvale lauale peale vajutama ning siis alles saan 3/4p beti alles panna.

    Tänu muidugi, et viitsid kaasa mõelda :)

  6. #4666
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tekkis väike mõte jälle. Peale uninstallimist kustutasid kogu kaustas oleva staffi ära mis sinna järgi jäi?

  7. #4667
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jep, jätsin ainult noted eraldi alles.

    Nüüd sain katsetuste meetodil asja korda nii, et kasutan detached chati ja enam ei vilgu ja kõik ok. Proovisin nii, et panin chati tagasi hakkas jälle vilkuma :D. Niiet nüüd kasutan seda detached chati asja ning tundub, et nii ongi vast mugavam note teha jne.

    kellel oli sama jama proovige ning andke teada. samuti proovige table theme vahetada, et äkki aitab.

    Ja veel, support saatis kirja, et ma Uinstalliksin kogu softi ning alles jätaksin vaid User.ini ja Note faili.

  8. #4668
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tarvi,teil pokerstarsis selline värk,et peale depot peab ootama 48h et saada cashoutida,kas kuidagi seda kiiredada ei saa?
    "tahax nagu vahel Mb-st depoda,natuke plussi $$ teha ja kohe cashoutida ja depo summa jõuaks kohe mb-sse ja elu oleks ilus"
    sorry ma natu võtnud ka

  9. #4669
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    IRW murdock.. näpust läts v:P

  10. #4670
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.

  11. #4671
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.
    Tulin siia teemasse täpselt sellesama mõttega.

  12. #4672

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Paluks pokerstarsi esindajate kommentaari kuulujuttudele, et kõik pokerstarsi kontod on külmutatud ja väljamakseid ei toimu ka väljaspool ühendriike.

  13. #4673

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tarvi, Regina, anyone?

  14. #4674

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei usu, et külmutatud. Minu raha jõudis eile ilusasti üle.
    Tooks siis välja pokerstars.ee jalusest oleva kirja "REEL Estonia Ltd, 33-37 Athol Street, Douglas, IM1 1LB, Eesti litsents nr. HKL000065, välja antud september 2010."

    Nagu ma aru saan, siis Eesti jaoks lõi Pokerstars täiesti omaette ettevõtte, seega suure tõenäosusega on eestlaste rahad teistes pankades, mida tõendab ka asjaolu, et eile tulid kõik minu cashoudid üle.


    Ja siis kasutajatingimustest selline rida: "REEL Estonia Ltd pakub teenuseid koostöös äriühinguga Rational Entertainment Enterprises Limited (kui ei ole teisiti märgitud, nimetatakse mõlemat ühingut käesolevas tekstis „PokerStars“ või „meie“)."

    Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted.

  15. #4675
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tea kas Player transfer oli juba etteplaanitult eestlastele blokitud...

  16. #4676
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis teema sul selle buddytransferiga koguaeg on? Jumala po**ui ju..hea ,et üldse mängida lastakse.

  17. #4677

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted
    .

    Nagu ka rootsi pank SEB ja eesti seb. Eraldi olevad asjad, kui Rootsi SEB kotti läheb, siis meil pole vaja muretseda, meil ju Eesti oma SEB

    ( Click to show/hide )

  18. #4678

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kindlasti läheb pokerstars.ee koos pokerstars.com koos põhja, see on loogiline ju. Aga oluline on just see, kas meie raha ei oleks külmutatud. Mida kindlasti hasartmänguseadus ei luba (ei viitsi hetkel uurida) ning loodetavasti väljamaksed eestlastele toimivad.

  19. #4679

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    Tarvi, Regina, anyone?
    Ega neilt vastust ei tule enne, kui tuleb üldine "official statement".

    Võin julgelt väita, et eestlaste rahad ei jää kuskile kinni ega kao ära. Eesti kaughasartmänguseadus juba nõuab seda, et tuba annaks raha n.ö. "reservi" taoliste lollide juhtumite puhuks. Seega, kui tõesti kotivad (milles ma väga kahtlen) saab pöörduda riigi poole ja rahad makstakse ära.

  20. #4680
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Siin on muidug see huvitav asjaolu, et kuidas riigile (või kellele iganes tarvis) tõestada, mis summa sul konto peal oli. Selles mõttes, et kui nüüd kujutada ette kõige mustemat stsenaariumit ja üks hetk enam keegi üle maailma pokkeritubadele ligi ei saa (lähevad maha teadmata ajaks, a la kuni USA-s mingid juurdlused ja kohtuasjad käivad - see pole nii ettekujutamatu olukord praegu, vaadates seda kuidas fedekad siiani omavolitsenud on). See postitus pole mõeldud paanika külvamiseks, vaid arutelu loomiseks, et kuidas see kaughasartmängu seaduse sõnastatud on - mille alusel külmutatud kontodel olev raha taastakse, kui mingist hetkest puudub võimalus kontodele ligi pääseda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES