Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 243, kokku 483 EsimeneEsimene ... 143193233241242243244245253293343 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 841 kuni 4 860, kokku 9659
  1. #4841

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mõlemad peab saatma.
    Kui pole paberit, kus nimi ja aadress peal, siis vast pangakonto väljavõte ikka on. See sobib ka, tehingud ja kontoseisud võid ära katta. Peaasi, et kuupäev, nimi ja aadress peal on.

  2. #4842
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    küsi oma pangast aadressi tõend. lase vajalikud andmed peale kirjutada ja saada see starsi. imo kõige lihtsam lahendus.

  3. #4843
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    zzzzz Mitu korda ma pean ütlema, et ma pole 21 ja ma ei saa pokerstarsis mängida ????
    Ja jälle tuli täna nagu ka eile Scoopi meil : "Dear Madis Very,

    SCOOP-16: NL Hold'em [4x-Sh, 10-Max] will begin on May 14 at 11:00 ET - and we want you to play!" jne

    WTF ??

    Suht obv, et näha vanus teil kuskil softis ja ma ka eelnevalt öelnud teile selle spami kohta !!
    Miks jälle ??

    *Ja siis paljud tuttavad, kes seal mängivad ei saagi seda meili. Target = eesti mõttes pokkeri alaealised ? hea mõte

    Underage gambling provokers :)

  4. #4844
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kuradi moodi seda find seat optsionsi kinni saab panna, l2ks n2pp piohta ja j22bki laudu peksma ette .. mis debiilne systeem see on?
    Ok väike update. Soovitan proovida - Taotlused -> Taasta pop-up teavitamine (“Requests”> “Restore pop-up notifications”.) Peakiste saama kõik Pop-up sõnumid kaasaarvatud “Find a seat” and “Checking is free”.

    Lisaks, kui see ei lahenda seda - probleeme võib tekitada ka TableNinja - soovitame selle hetkel väljalülitada, kuna selle programmi arendaja pole veel vastavaid muudatusi teinud, ning see vastuolus meie uue funktsiooniga.

    Kahjuks, ei paku me teenindust PokerStarsi väliste programmide kohta, seega peaksite nendega isiklukult ühendust võtma, et nad seda uuriksid.

  5. #4845
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    zzzzz Mitu korda ma pean ütlema, et ma pole 21 ja ma ei saa pokerstarsis mängida ????
    Ja jälle tuli täna nagu ka eile Scoopi meil : "Dear Madis Very,

    SCOOP-16: NL Hold'em [4x-Sh, 10-Max] will begin on May 14 at 11:00 ET - and we want you to play!" jne

    WTF ??

    Suht obv, et näha vanus teil kuskil softis ja ma ka eelnevalt öelnud teile selle spami kohta !!
    Miks jälle ??

    *Ja siis paljud tuttavad, kes seal mängivad ei saagi seda meili. Target = eesti mõttes pokkeri alaealised ? hea mõte

    Underage gambling provokers :)
    Väga vabandan, tundub, et oled ikka veel COM süsteemis kirjas (kus vanuse limiidid hakkavad 18.eluaasaastast) . Palun saada meile kiri et võtaksime su listist maha või vasta sellele kirjale Remove, see peaks ka asja lahendama :)

  6. #4846

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul on T$ 66.

    Kas midagi on muudetud või mis toimub, kui tahan SNGle või MTTle regada, siis mul pole valikut, et saaksin maksta T$-ga ?

  7. #4847
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    WTF. Jälle süsteemi muudetud. 4.40 180 mannid muutusid 3.30steks vms ja nüüd on järsku 4.10 + 0.40 ?

    Edit: Aga osade turnade levelid mis olid varem 15 min ja te kuuele minutile tõstsite on tagasi 15 MIN (Y)
    Praegu selline tunne, et tegite oma peaga mingid muudatused ja rahvale see ei meeldinud ja nüüd muudate asju rohkem tagasi?
    Kas asi jääbki nii või on veel plaanis muudatusi teha?
    Viimati muudetud Kriminaal poolt : 15.05.11 at 15:18

  8. #4848
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Väga vabandan, tundub, et oled ikka veel COM süsteemis kirjas (kus vanuse limiidid hakkavad 18.eluaasaastast) . Palun saada meile kiri et võtaksime su listist maha või vasta sellele kirjale Remove, see peaks ka asja lahendama :)
    Kas teie enda süsteem/töötajad ei saa hakkama otsinguga EST ja kõikide alla 21. aastaste hävitamisega sealt listist? :O

  9. #4849
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mul on T$ 66.

    Kas midagi on muudetud või mis toimub, kui tahan SNGle või MTTle regada, siis mul pole valikut, et saaksin maksta T$-ga ?
    wotf? Sellega peakski ju saama aint sng/MTT-sid lasta või mis? Milles, sul tahab ta maksta , siis tavalises rahas ?

  10. #4850

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Võtab turnadollareid automaatselt maha nii kaua, kuni neid jätkub.

  11. #4851

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma pole veel proovinud, aga imo varem kui turnadele hakkasin regama, siis oli ka teade, et mul on nii palju t$ ning bankroll on X suurusega. Nüüd näitab vaid rolli.

    Aga varsti proovin järgi

  12. #4852

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStarsi saab nüüd deposiiti teha kasutades Swedbank pangalinki

  13. #4853
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    PokerStarsi saab nüüd deposiiti teha kasutades Swedbank pangalinki
    Super, aga kuidas on arengud buddy-transferi osas? Teistel Eesti legaalsetel tubadel asi toimib, Starsis endiselt mitte. Edu :)!

  14. #4854
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kas teie enda süsteem/töötajad ei saa hakkama otsinguga EST ja kõikide alla 21. aastaste hävitamisega sealt listist? :O
    Esiteks sooviksin tänada kõiki kes on meile oma probleemisest teatanud. Üldiselt on neid vähe ja enamus kui tekib parandame kohe ära. Kuigi me ise hoiame kõigel silma peal, kuid vahest on just meie mängijad kes suudavad meid suunata õigesse kohta, seega täname Teid kõiki!

    Saan kinnitada, et promo emailide väljasaatmise probleem on nüüd lahendatud ja süsteem ei saada enam neid kirju. Vabandan, kes neid sai ja kui tekib veel probleeme, palun meile teatada :) Teeme korda :P

  15. #4855

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tahaks ka teada mis 180players sng-dega toimub... 11$ ei olegi enam? Ükspäev oli võimalus tervelt kahele regada...

  16. #4856
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Aga see buddy transferi teema jah. Ennast ka huvitaks, et mille taga see asi on? Et miks just Starsis ja meile pole see asi lubatud?

  17. #4857
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas sm0ntaan Vaata postitust
    tahaks ka teada mis 180players sng-dega toimub... 11$ ei olegi enam? Ükspäev oli võimalus tervelt kahele regada...
    Sooviks infi ka 4.40ste kohta. Mingiaeg muutusid need vist hetkeks 3.36 vms... nüüd on 4.10+0.40 ja need 3sed kadunud. Mis teil plaanis jätta on?

  18. #4858
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Easier Note Taking for Detached Chat
    If you are using Detached Chat and are in “Merge All Detached Chat Windows” mode (we strongly advise you try it, especially if you stack your tables), tables stealing focus will not interrupt your chat and note taking. If you are taking a note on one table and another requires action, the table will come to the front but the detached chat window will still retain the information about the previous table so you can finish your chat or note.
    Kas seda pole endiselt täide viidud? Mul varastab uus laud endiselt fookuse notelt.

    Teiseks mind häirib, et betslideri vasakul pool on jube vähe ruumi beti väiksemaks klõpsimiseks.

    panin pildi juurde, et arusaamatuks ei jääks, see ala võiks veidi laiem olla.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ment52 poolt : 19.05.11 at 12:52 Põhjus: lisasin pildi

  19. #4859
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kriminaalile-
    See peaks enam vähem sinu küsimusele vastama :

    http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26642645&postcount=1616


    Starsi esindajale :

    Lugesin küll palju poste läbi, aga ei saanud vastust sellele, kas hyperturbo 6max satelliidid kaovad täielikult ?(pean silmas eelkõigega suurema 100+$ BIga omasid
    Kas peale nende muudatuste on kavas veel midagi SNG formaatidega ette võtta?
    - alustuseks kaotaiste donid, nüüd näpite STTsid,sngsid ja hyper sngsid- leian et selliseid muudatusi ei tohiks ette võtta keset aastat,sick.
    Kas võiks paluda, et kõik muutused,mis tehakse, edastataks ka siia, nagu 2+2foorumis tehakse?
    Viimati muudetud EdgarP poolt : 19.05.11 at 15:59

  20. #4860
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Testisin ka seda detached varianti, kuradima närvi ajas varem ikka see värk, nyyd ikka natuke parem, kui kirjutad saad ära lukustada ja isegi kui uus laud ees, siis chat/note box on eelmise laua oma.

    Õnneks slideri osas olen hiire rulliga ära harjunud, vähemaks klõpsides suht võimatu võtta jah :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES