Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 246, kokku 483 EsimeneEsimene ... 146196236244245246247248256296346 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 901 kuni 4 920, kokku 9659
  1. #4901

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mulle ka uued BI süsteemid nii väga ei meeldi, võiks olla kasvõi eelmised $20; 30; 50; 100 + rake. Tegelikult väga vahet polegi milline BI süsteem on, seni kuni oleks üks kindel. Pidev rapsimine ja katsetamine ei ole eriti meeldiv ja ei ole ka nii suurele firmale väga kohane enda klientide närvidega mitu nädalat niimoodi mängida. Otsustage ära juba. Ka kehv otsus on parem kui otsuse puudumine.

  2. #4902
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Heh, mis trall seal Starsis käib - milleks nende buyinide muutmine vajalik on?

  3. #4903

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ideas@pokerstars.ee
    Poker Room Management võtab mängijate tagasisidet väga tõsiselt arvesse...

  4. #4904
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    2

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    euro stepside kohta küsimus - kas ma pean need päris lõpuni mägima või saab raha ka mingil muul moel vahepeal välja võtta?

  5. #4905
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui kaua võtab aega rahaülekanne Pokerstarsist otse SEB või Swedbanka? Kas olen õieti aru saanud et 72 tundi on processing time ja siis veel 3-5 päeva kuna rahad arvele jõuavad, et kokku võiks olla umbes 7-8 päeva selle kande puhul? Moneybookers ilmselt kiirem?

  6. #4906
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kui kaua võtab aega rahaülekanne Pokerstarsist otse SEB või Swedbanka? Kas olen õieti aru saanud et 72 tundi on processing time ja siis veel 3-5 päeva kuna rahad arvele jõuavad, et kokku võiks olla umbes 7-8 päeva selle kande puhul? Moneybookers ilmselt kiirem?
    Lihtsam oleks teha Moneybookersi konto/kaart. Cashout ~30min ja olemas (tavaliselt insta).

  7. #4907
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Lihtsam oleks teha Moneybookersi konto/kaart. Cashout ~30min ja olemas (tavaliselt insta).
    Aga edaspidi tulevad sealt lisakulud, kui kannad raha SEB/Swed või võtad kaardiga välja. Ma parem ootaks 3 päeva kui anneksin ära 'teoreetilise' osa oma winratest.

  8. #4908
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma pole vist elujooksul kordagi saanud raha Starsist MB-sse 30 min ja insta. Insta tuleb see summa mis sa algul kandsid, Tavaliselt mul ca 5h Stars > MB aega võtnud.
    Ja minu arvates MB ei võta sittagi nii palju vahelt. Kui olemas MB kaart ja tahad näiteks 100 EUR välja võtta, läheb teenustasu 4 EUR, paar senti vähem.
    Noh samas 1000 EUR pealt 40 EUR, see juba suur summa

  9. #4909
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
    Ma pole vist elujooksul kordagi saanud raha Starsist MB-sse 30 min ja insta. Insta tuleb see summa mis sa algul kandsid, Tavaliselt mul ca 5h Stars > MB aega võtnud.
    Ja minu arvates MB ei võta sittagi nii palju vahelt. Kui olemas MB kaart ja tahad näiteks 100 EUR välja võtta, läheb teenustasu 4 EUR, paar senti vähem.
    Noh samas 1000 EUR pealt 40 EUR, see juba suur summa
    Ee siin sa vist eksid. Väljavõttes on ainult ühekordne fikseeritud fee olenemata summast (vist oli €4). Kui sul aga MB valuuta erineb väljavõetavast valuutast (näiteks MB valuuta dollarites aga välja võtad eurosid) siis maksad lisaks väljavõtmise summale ka kursi vahe kinni.

    Poes makstes kaartiad kui samas valuutas MB siis ei maksa ühtegi teenustasu.

  10. #4910
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ee siin sa vist eksid. Väljavõttes on ainult ühekordne fikseeritud fee olenemata summast (vist oli €4). Kui sul aga MB valuuta erineb väljavõetavast valuutast (näiteks MB valuuta dollarites aga välja võtad eurosid) siis maksad lisaks väljavõtmise summale ka kursi vahe kinni.

    Poes makstes kaartiad kui samas valuutas MB siis ei maksa ühtegi teenustasu.
    €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.

  11. #4911
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.
    Ok, ei teadnud seda.

  12. #4912
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minu arust pole ka mõtet maksta bookersi kursi ja muid teenustasusid väljakandes kui saab otse pangakontole kanda Starsist, aga jah peab pikemalt ootama lihtsalt. Mugavus maksab. Samas on väga positiivne et Starsis kõik rahakanded normaalselt toimivad võrreldes FullTilliga. Ise kasutasin mõned korrad Full-ist raha kätte saamiseks UK Visa debit kaarti, sealt edasi Moneybookersisse ja siis edasi kuhu vaja ja keskmiselt läks sellist ringi pidi kaduma 10% summast, suht mõttetu 2x kursimuutus + väljakanne.

  13. #4913
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.
    Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?

  14. #4914
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?
    Kogu aeg on olnud konverteerimistasud kui MB valuuta erines maksevaluutast.

  15. #4915
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kogu aeg on olnud konverteerimistasud kui MB valuuta erines maksevaluutast.
    Pole siis tähele pannud vist :P

  16. #4916
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?
    Poes makstes saan ma alati parema kursi kui automaadist välja võttes. Võimalik, et makstes läheb enam-vähem keskpanga kursiga, aga välja võttes läheb selle ostu/müügi kursi alumise otsaga.

  17. #4917
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lepiin Vaata postitust
    euro stepside kohta küsimus - kas ma pean need päris lõpuni mägima või saab raha ka mingil muul moel vahepeal välja võtta?
    Etapi ehk Step piletid ei ole võimalik vahetada rahaks ega T-raha vastu. Samuti ei saa nö välja astuda, nagu seda saab USD Stepides teha. Lisaks pole võimalik pileteid edasi anda teistele mängijatele ning neid ei saa konvertida teise valuutasse.
    See tähendab, et Euro Step pileteid ei ole võimalik ümber muuta USD Step süsteemi.

    Euro Steps on eelkõige EPT turniirile mõeldud redel nö.

    Lisainformatsioon Step turniiride kohta leiad alljärgneval veebilehel:

    http://www.pokerstars.ee/en/poker/to...s/types/steps/ (Inglise keeles)

    Good luck!

  18. #4918

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul on ainukesena MB depo maas või kellegil veel ?

  19. #4919
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mul on ainukesena MB depo maas või kellegil veel ?
    Jep, MoneyBookersiga protsessoriga olid väikesed viivitused, nüüd peaks kõik korras olema.

  20. #4920
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    UUDISED

    Suurte pühapäeva turniiri ajad muutuvad alates 5. juunist, kõik turniirid alustavad 2 tundi varem, lisaks esimesele turniirile lisame topelt garantiid ning sateliidid mille väärtus on üle $200,000, lisainfo saadaval:

    http://www.pokerstars.ee/poker/promo...majors-moving/
    Viimati muudetud PokerStars Regina poolt : 03.06.11 at 14:06

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES