Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 247, kokku 483 EsimeneEsimene ... 147197237245246247248249257297347 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 921 kuni 4 940, kokku 9659
  1. #4921
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    oo super.
    sunday mill 2M.
    storm ka 400k peal.

  2. #4922
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma ei saa sellest aru, enamuste turnade paus hakkab viis minutit ennne täistundi ja see on OK, aga miks osadel satikatel niimoodi ei ole??? Paus hakkab mingil X ajal.

  3. #4923
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
    Ma ei saa sellest aru, enamuste turnade paus hakkab viis minutit ennne täistundi ja see on OK, aga miks osadel satikatel niimoodi ei ole??? Paus hakkab mingil X ajal.

    Rebuy periood sai läbi?

  4. #4924
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ee viimane satikas mida täna mängisin seal polnudki rebuysi, aga ikka paus mingil X ajal või siis äkki on mingitel satikatel paus näiteks siis kui mängitud tund aega, pole sellesse süvenenud, aga nii satikatel, turkadel jne võiks ikkagi paus täpselt samal ajal olla.

  5. #4925
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
    Ee viimane satikas mida täna mängisin seal polnudki rebuysi, aga ikka paus mingil X ajal või siis äkki on mingitel satikatel paus näiteks siis kui mängitud tund aega, pole sellesse süvenenud, aga nii satikatel, turkadel jne võiks ikkagi paus täpselt samal ajal olla.
    Äkki oli ühe laua satikas? Kui jah siis kahtlen, et ühelaua turniiridel tehakse sünkroniseeritud pause.

  6. #4926
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei olnud mingi ühe laua satikas. Ma vahepeal pühapäeviti toksin 1 taalaseid Sunday Storm satikaid, kus 45 meest ja neist 4 saavad pileti. Sellest satikast ma räägingi.
    Minumäletamist mööda on mingitel satikatel veel paus mingi teise aja peal kui .x.55

  7. #4927

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    hm ma olen teinud visaga deposiidi aga cashoutida ei saa sellele. Ainult netelleri võimalus...

  8. #4928

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Stars - võiksite vahelduseks oma veebi kallal vaeva näha. Suur osa pokkerikliendist avanevaid linke ei tööta ning ülejäänud leht vaheldub sujuvalt eesti ja inglise keele vahel. Tehke kas terve veeb eestikeelseks või siis loobuge eestindamisest üldse, hetke lahendus tundub tiba ebaprofessionaalne.
    Viimati muudetud krayzie poolt : 31.05.11 at 14:43

  9. #4929

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Stars - võiksite vahelduseks oma veebi kallal vaeva näha. Suur osa pokkerikliendist avanevaid linke ei tööta ning ülejäänud leht on vaheldub sujuvalt eesti ja inglise keele vahel. Tehke kas terve veeb eestikeelseks või siis loobuge eestindamisest üldse, hetke lahendus tundub tiba ebaprofessionaalne.
    Vabandame.
    Kinnitan, et nädal aega tagasi alustas inimene, kes spetsialiseerub .EE veebilehele. Igasugused veateated ning kommentaarid võib saata klienditukke ning nad edastavad vastavale töötajale edasi.

    Veel kord, vabandust.

  10. #4930

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    hm ma olen teinud visaga deposiidi aga cashoutida ei saa sellele. Ainult netelleri võimalus...
    Väljamaksed saadetakse tagasi deposiidiks kasutatud kontodele, alustades vanimast kuni uusimani. Ehk siis - kui oled NETellerile deposiitide väärtuses summa tagasi maksnud, saad kasutada teisi meetodeid.

    Alternatiiv on NETelleri konto PokerStarsis blokeerida (kirjuta support@), kuid see tähendab, et seda kontot ei saa tulevikus deposiitideks/väljamakseteks kasutada.

  11. #4931
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Siuke küsimus, et kas seda estonian poker cup teemat saaks Turniiride alt ära kaotada? See mu arust ammu lõppenud ja seal ka kuupäev 1.aprill algab. Ja siiamaani istuvad need direct-buy in, qualiferies, restricted buy-in jne mul seal. Lihtsalt veits häirivad.
    Teine asi, et kui on eestikeelne ikka, siis äkki Turniir algab: On reede . lol. Reedel ikka. või siis On teisipäev. -> teisipäeval.

  12. #4932

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere! Nagu ma aru sain pokerstarsi lehelt, võtab väljamakse aega kuni 72h. Cash out sai tehtud reede varahommikul, kuid siiani pole mingit deposiiti ma oma kontol märganud. Jutt käib Direct Bank Transfer'st Swedbanki.

  13. #4933
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
    Tere! Nagu ma aru sain pokerstarsi lehelt, võtab väljamakse aega kuni 72h. Cash out sai tehtud reede varahommikul, kuid siiani pole mingit deposiiti ma oma kontol märganud. Jutt käib Direct Bank Transfer'st Swedbanki.
    Saada parem Starsi supporti kiri, nemad oskavad täpsema vastuse sellele küsimusele anda.

  14. #4934

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere! Nagu ma aru sain pokerstarsi lehelt, võtab väljamakse aega kuni 72h. Cash out sai tehtud reede varahommikul, kuid siiani pole mingit deposiiti ma oma kontol märganud.
    72 h saad kinnituse ja siis läheb veel 3-5 päeva kui raha panka arveldusarvele jõuab

  15. #4935
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    72 h saad kinnituse ja siis läheb veel 3-5 pangapäeva kui raha panka arveldusarvele jõuab
    FYP

  16. #4936
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Väljamaksed saadetakse tagasi deposiidiks kasutatud kontodele, alustades vanimast kuni uusimani. Ehk siis - kui oled NETellerile deposiitide väärtuses summa tagasi maksnud, saad kasutada teisi meetodeid.

    Alternatiiv on NETelleri konto PokerStarsis blokeerida (kirjuta support@), kuid see tähendab, et seda kontot ei saa tulevikus deposiitideks/väljamakseteks kasutada.

    Tegin depo kunagi tuttava krediitkaardi pealt, kui nüüd depon sama summa ulatuses enda pangast, saan hakata kohe enda panka degema cahoute ka jah?

  17. #4937
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Tegin depo kunagi tuttava krediitkaardi pealt, kui nüüd depon sama summa ulatuses enda pangast, saan hakata kohe enda panka degema cahoute ka jah?
    Kuna kontod ei näe, ei oska täpselt komenteerida. Kui kasutasid kellegi teise kaarti ja siis enda oma, tulevad kõik väljamaksed ikkagi vanemale enne, seega sõbra kontole ning see läheb tagasi kuni 6 kuud. Just sellepärast ei soovitagi me mängijatel kasutada deposiitideks Teiste kontosi, tekitab probleeme.

    Kui tahad väljamakset enda kontole pead selle sõbra kaardi enne kustutama, seda saad teha kui kirjutad klienditeenindusse.

  18. #4938
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mille järgi on valitud Pokerstar Team Pro mängijad? Mõni mängija laseb vapsee 0.25 / 50 limiiti ja on julmalt kaotav mängija.
    Näiteks Jann Heitmann
    http://www.pokertableratings.com/sta...h/Jan+Heitmann


    Minevikust mingi online turna hitt ette näidata? Või mis põhjustel selline mängija PRO liige on?
    Viimati muudetud Kriminaal poolt : 01.06.11 at 11:21

  19. #4939
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Live Pro vb? FTP's on enamik sellised kelle graafik aint alla paneb :D.

  20. #4940
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    good publicity

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES