Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 249, kokku 483 EsimeneEsimene ... 149199239247248249250251259299349 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 961 kuni 4 980, kokku 9659
  1. #4961
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    STT sai küll just praegu alles korda. Mitte ühtki käimasolevat turkat ei ole. Kell on 19.51.

    Huvitav, miks tehakse serveri restart sisuliselt tippajal. Seda võiks teha siis, kui Euroopas on tööpäeva hommik.
    LOL, oligi hommikust saadik ju :D

  2. #4962

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kust saab praegu pokerstars.com tarkvara?
    Vaja selleks, et viia account üle .EE-sse.Samas kui lähen www.pokerstars.com või .net[ siis viib mind automaatselt .ee lehele või laseb vaid .EE tarkvara downloadida
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 03.06.11 at 00:16

  3. #4963

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    proxy.org on abiks

  4. #4964

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    proovisin... pokerstars.net lehele saan ligi, aga vot downloadida ei saa millegi pärast
    viskab kas tühja lehe ette või downloadib 0byte suuruse faili

  5. #4965

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mina sain igatahes eelmine nädal allalaadimisega hakkama, kuigi mitte esimesel korral (veebilehel).

  6. #4966

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Niih tõmbasid pokerstars.net-ist jah?`Sain ka nüüd hakkama (tuli valida mitte US proxy lihtsalt :) )
    Logisin nüüd sisse, aga seda kohta pole kust saaksin acci üle viia+ cashieri nuppu ka ei ole lobbys + ainult play money nagu saadaval

  7. #4967
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    .net on playmoney klient

  8. #4968

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jajah :) Sain lõpuks hakkama, aga mis on jama on see, et mu Platniumstar on kadunud, kuigi kunagi oli ju jutt, et see taastatakse kui üle tulen. Praegu bronze ja 100k supernovani..paask

  9. #4969
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Saata supporti kiri.

  10. #4970

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas ps on rigged?

  11. #4971
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    kas ps on rigged?
    Hea küsimus lol. Kas pokker on rigged?

  12. #4972

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    kas ps on rigged?
    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Saata supporti kiri.
    Easy.

  13. #4973
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kust saab praegu pokerstars.com tarkvara?
    Vaja selleks, et viia account üle .EE-sse.Samas kui lähen www.pokerstars.com või .net[ siis viib mind automaatselt .ee lehele või laseb vaid .EE tarkvara downloadida
    Selleks, et edukalt migreeruda, peab Teil arvutis olema PokerStars.COM tarkvara. Saate allalaadida:

    http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe

    Niipea kui oled COMis. Vali menüüribalt: 'Konto' > 'Liigu saidile PokerStars.EE', ning laealla EE tarkvara:

    http://www.pokerstars.ee/poker/download/

    Kui probleemid jätkuvad, kirjuta klienditeenindusse.

  14. #4974
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Selleks, et edukalt migreeruda, peab Teil arvutis olema PokerStars.COM tarkvara. Saate allalaadida:

    http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe
    Lahe lehekülg.

    What's New?!

    11 November 2008 - Peter Eastgate wins the WSOP

  15. #4975

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Õhtuti võiks ka 6max turbo MTTsid olla, praeguses kavas ainult hommikul ja päeval.

  16. #4976

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere. Küsimus selline, et tegin Pokerstarsi seekord võõra Swed konto pealt sissemakse, oma sõbra oma pealt. Varem olen kasutanud oma nimelt MB kontot. Võitsin ühe turna, aga nüüd olen mures kuidas rahasi kätte saada. Kas võin ja saan teha väljamakse siiski endiselt oma MB kontole? Või ei lähe see niimoodi läbi? Mis võimalused mul on seda raha kätte saada?

  17. #4977
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui ma nüüd pokerstars.EEsse uue konto teen siis kas ma pean sama username võtma mis mul PS.comis oli?

  18. #4978
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hapukurk Vaata postitust
    Tere. Küsimus selline, et tegin Pokerstarsi seekord võõra Swed konto pealt sissemakse, oma sõbra oma pealt. Varem olen kasutanud oma nimelt MB kontot. Võitsin ühe turna, aga nüüd olen mures kuidas rahasi kätte saada. Kas võin ja saan teha väljamakse siiski endiselt oma MB kontole? Või ei lähe see niimoodi läbi? Mis võimalused mul on seda raha kätte saada?
    Polegi vist..

  19. #4979
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kui ma nüüd pokerstars.EEsse uue konto teen siis kas ma pean sama username võtma mis mul PS.comis oli?
    Sa ei saa uut kontot teha. Pead üle kandma com-st .ee-le. Sest isegi kui sa tookord võtsid kõik raha ja FPP-d välja siis hoiavad nad sinu nimelist kontot edasi seal.

  20. #4980
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    oky.. nõme värk. ja nagu ma aru saan siis ma ei saa username ka muuta?(FTPs mõned inimesed on saanud)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES