Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 253, kokku 483 EsimeneEsimene ... 153203243251252253254255263303353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 041 kuni 5 060, kokku 9659
  1. #5041

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Hello,

    Thank you for your email about the recent Sunday Million 5th Anniversary Tournament.

    PokerStars is able to advise that the registered account owner of 'zeurrr' did not operate the account during that tournament. Further, the account was operated by an individual who was seventeen years of age, in breach of PokerStars' strict rules against underage gaming.

    As you might imagine, underage gaming is a very serious issue for PokerStars. It is a violation of PokerStars' license agreements and it is crucial that we behave responsibly in dealing with these matters.

    PokerStars' Responsible Gaming webpage states the following:

    "Any underage player who has provided dishonest or inaccurate information regarding their true age may have all winnings forfeited and could face criminal prosecution."

    You can view this on our website here:

    http://www.pokerstars.com/about/responsible-gaming/

    In accordance with this policy, we have decided to close the PokerStars account of the offender, and further, to seize all monies held in the account.

    The funds from the account will be donated to charitable organisations which specialize in preventing underage gaming. We have made this decision because the player did not receive any advantage over other players, and we have acted in accordance with our usual policy on these issues.

    I trust that this email clarifies our position on the matter, but if you have further queries, please feel free to write back any time.

    Regards,

    Michael J
    PokerStars Game Security
    See on pärit 2+2 foorumist, kus alaealine võitis palju raha Sunday Million 5th Anniversary Tournamentilt. Kas see E-mail on ehtne ja tõesti võeti kutilt kogu võit käest ära sellepärast, et ta oli alaealine?

  2. #5042
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minu võiks sinna nimekirja lisada. Natukene maad pastilaast tahapoole, aga taipupolest ikka ees mõnevõrra.

  3. #5043
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    See on pärit 2+2 foorumist, kus alaealine võitis palju raha Sunday Million 5th Anniversary Tournamentilt. Kas see E-mail on ehtne ja tõesti võeti kutilt kogu võit käest ära sellepärast, et ta oli alaealine?
    On seda raske uskuda?

  4. #5044

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    no see "to seize all monies held in the account" tekitas veits kahtlusi, ei kõla eriti ametlikult.

  5. #5045
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    no see "to seize all monies held in the account" tekitas veits kahtlusi, ei kõla eriti ametlikult.
    http://wiki.answers.com/Q/Is_%27monies%27_a_real_word

  6. #5046
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Saturday Line-Up
    Mul on teile hea jaanipäeva uudis! Kes veel ei tea, siis nimelt peale jaanipäeva, 25. juunil algavad meil PokerStarsis iganädalased Saturday Line-Up suurturniirid. Kokku on laupäeviti seitse turniiri, mille buy-in jääb vahemikku $2.22 - $55 ja kõigi mängude auhinnafondides on vähemalt $20 000.

    Lisaks, juhul kui keegi peaks langema esimese (25. juuni) Saturday Line-Up turniirilt enne rahalisele jõudmist välja, saab ta meilt tasuta pileti, et samal turniiril uuesti osaleda.

    Info olemas ka meie kodulehel:
    http://www.pokerstars.ee/poker/tournaments/saturday/

  7. #5047
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui mul nüüd üks ticket EPT €500 live-satikale olemas on ja ma uuesti mängin neid €55'seid, kas ma saan uuesti võites rahas selle?

    ps. kui ma lennukist maha jään(elan välismaal ja saabun vahetult enne seda turniiri), siis unregisterida ei saa vist?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 19.06.11 at 21:19

  8. #5048
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas kuskilt seda saab maha võtta, et ta lauda istudes ei ootaks BBd, vaid postitaks automaatselt?

  9. #5049
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuna nüüd saab labeleid ühe nupu vajutusega panna, kas siis nad jäävad ka alles? Või peab ikka note miskit kirjutama, et salvestaks selle värvi?

  10. #5050
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    värv üksi toimib ka, kui seda mõtled

  11. #5051
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mitu 7$ fifty50-t ma pean mängima kuus, et aastaga SN ära teha? Minu arvtus annab ca. 700-on see reaalne või tuleb rohkem? Kui suur on sissetulek, eeldades reigi biitimist ja 0 kasumit, kõikvõimalikke vip turniire mitte lugedes?

  12. #5052
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lihtne arvutus sulle - Et saada SN on vaja aastaga 100k VPP st 8334 VPP kuus. ühe 7$ fifty50 eest saad 1.76 VPP. kokkuvõtvalt saad teada et 8334/1,76= 4735 turniiri kuus!

  13. #5053
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Irw, huvitav kust ma selle 700 võtsin, ruttu magama minema, muidu tuleb veel mõni "keniaalne" mõte.

  14. #5054
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kas kuskilt seda saab maha võtta, et ta lauda istudes ei ootaks BBd, vaid postitaks automaatselt?
    ^

  15. #5055
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Laisk nagu ma olen, siis otsida ei viitsi, küsin siinsamas. Kuidas ma oma avatari muuta saan, või no üldse ära kaotada? Kas ma saan õieti aru, et tuleb kuhugi mail saata?

  16. #5056
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Laisk nagu ma olen, siis otsida ei viitsi, küsin siinsamas. Kuidas ma oma avatari muuta saan, või no üldse ära kaotada? Kas ma saan õieti aru, et tuleb kuhugi mail saata?
    Mina vahetasin viimati Account - Select/Change image. Ära kaotada sealt kaudu muidugi ei saa, ainult asendada.

  17. #5057
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Mina vahetasin viimati Account - Select/Change image. Ära kaotada sealt kaudu muidugi ei saa, ainult asendada.
    No seal juba vahetanud kunagi. Nüüd ütleb, et 2nd chance not allowed...

  18. #5058

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    No seal juba vahetanud kunagi. Nüüd ütleb, et 2nd chance not allowed...
    Kirjuta supporti.

  19. #5059
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Mina vahetasin viimati Account - Select/Change image. Ära kaotada sealt kaudu muidugi ei saa, ainult asendada.
    Saab küll. Kirjuta support ja kaotavad ära aga mõtekam on kirjutada, et tahad vahetada oma avatari ja sel juhul kaob ka avatar niikauaks ära kuni oled uue valinud. Jätad tagaukse nii lahti.

  20. #5060

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    "Signature expired or wrong time settings" - viskab ette, kui avan Starsi, update koha peal. Mis teha?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES