Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 256, kokku 483 EsimeneEsimene ... 156206246254255256257258266306356 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 101 kuni 5 120, kokku 9659
  1. #5101

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pastilaalt väga hea küsimus ja ootaks sellele kindlasti pokerstarsi esindajate vastust.

    Kusjuures nii palju kui mina olen teemat uurinud (seda siiski üpris vähe), siis on FTP koguaeg peale BD-d minu jaoks not playable site olnud. Stars tundub usaldusväärne + praegu pole rahade välja kandmisega mingeid probleeme (ptui-ptui-ptui). Eesti litsents on ka veel tagavaraks. Sellegipoolest mina üle 30bi limiidi jaoks peal hoidma ei hakka. Hoian ülejäänud rolli kasvõi MB-s, et kui tuleb downer siis saan alati selle peale kanda.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.06.11 at 16:54

  2. #5102
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Keegi FR NL 10 ja NL 25 taset viitsib kiirelt kommenteerida, kuna FTP down siis otsin uut kohta, aga kusagilt oleks nagu meeles, et NL 10 on ülearu reg-infested microlimiidi kohta. Keegi confirmib/lükkab ümber ja sama küssa ka NL 25 kohta siis: Ette tänades.

  3. #5103

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStarsi vastus mures mängijatele:

    PokerStars' online gaming license is unchanged, and player funds are completely unaffected by today's news.

    Player cash outs continue at their normal processing times and will also not be impacted.

    The Isle of Man regulators have today confirmed their earlier statement, that PokerStars remains fully compliant with all of its licensing obligations and that events unfolding in Alderney have no impact on that position.

  4. #5104

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
    Keegi FR NL 10 ja NL 25 taset viitsib kiirelt kommenteerida, kuna FTP down siis otsin uut kohta, aga kusagilt oleks nagu meeles, et NL 10 on ülearu reg-infested microlimiidi kohta. Keegi confirmib/lükkab ümber ja sama küssa ka NL 25 kohta siis: Ette tänades.
    nl25 tase on väga madal. NL10-s pole juba ammu mänginud. Aga NL25 sai veel see kuu taotud ja väga palju fishe +enamus regularid on nitid :)

  5. #5105
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    PokerStarsi vastus mures mängijatele:
    Väga kena. Tänud!

  6. #5106
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ega midagi muud oleks vastuseks raske oodata, aga ilus kiire vastus vähemalt.

  7. #5107
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mitte midagi ütlev vastus ju. Öeldakse ainult, et meie litsents kehtib praeguse seisuga. Ühtegi argumenti selle kohta, miks Pokerstarsi litsentsiga ei peaks sama juhtuma nagu FTP omaga ei ole ja pigem paneb see muretsema.

  8. #5108

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStarsi reguleerija ametlik teade (http://www.gov.im/gambling/):

    GSC Statement 29th June 2011

    The Isle of Man Gambling Supervision Commission wishes to make it clear that the licensing status of PokerStars in the Isle of Man remains unchanged following today's statement from the Gambling Control Commission in Alderney. Alderney is a separate jurisdiction from the Isle of Man and the operation in question is separate from PokerStars.

    PokerStars continues to demonstrate compliance with its licence conditions in the Isle of Man. PokerStars continues to offer withdrawals to any players who wish to withdraw their funds, including players in the USA to whom PokerStars does not currently offer real-money gaming.

  9. #5109

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mitte midagi ütlev vastus ju. Öeldakse ainult, et meie litsents kehtib praeguse seisuga. Ühtegi argumenti selle kohta, miks Pokerstarsi litsentsiga ei peaks sama juhtuma nagu FTP omaga ei ole ja pigem paneb see muretsema.
    Aga mis argumenti sa ootad?

    Mängijate rahad on ohutus kohas, litsentsipakkuja on öelnud, et pole absoluutselt mingit põhjust litsentsi peatada. Kõik PS tehingud ja toimingud töötavad 100% ajast kõigile mängijatele.

    Erinevalt FT-st, kus alates BF-st saati on kõik ligadi-logadi olnud ning ühed vabandused teise ette...

    Minu arust ei saa Pokerstars ega keegi teine mitte midagi targemat sulle öelda, kui sulle need argumendid ei sobi. :)

  10. #5110
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    OK. FTP-ga jagelemisest on koblakas eest, proovin Starsi. Kas konverteerimistasude vältimiseks peaksin laadima Starsi kontole EURe? USD laudades ikka saan mängida ilma konverteerimistasudeta? Tegin just värskelt konto.

  11. #5111

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    starsi puhul pole mingit vahet... konventeerimise tasud ei maksa mitte midagi. Alati keskpangakursi järgi oma summad arvele saanud.

  12. #5112
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Muig. Kandsin üle Visa 500EURi peale ja hops NL10sse 1 aknaga mängu testima. Pärast kahe venna tühjaks tõmbamist sain account freeze. Selgus, et see olla standard ja SuspiciousStars tahab mu DNAd, sõrmejälgi, lähisugulase käendust, elektriarveid maksma hakata ja tööandaja poolt soovituskirja ka ning muid koledaid asju... Ühest küljest on tore, et inimesed teevad oma tööd täie tõsidusega, teisest küljest... Ah ma magama ära.

  13. #5113
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Muig. Kandsin üle Visa 500EURi peale ja hops NL10sse 1 aknaga mängu testima. Pärast kahe venna tühjaks tõmbamist sain account freeze. Selgus, et see olla standard ja SuspiciousStars tahab mu DNAd, sõrmejälgi, lähisugulase käendust, elektriarveid maksma hakata ja tööandaja poolt soovituskirja ka ning muid koledaid asju... Ühest küljest on tore, et inimesed teevad oma tööd täie tõsidusega, teisest küljest... Ah ma magama ära.
    not so thinly veiled brags

  14. #5114
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ise saatsin isnta neile dok-id ära. Parem kohe ära saata kui kasutaja teed. Täiesti standard teema ju.

  15. #5115
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mulle selle vastu pole midagi kui kohe alguses nõuavad, aga see ajas küll närvi kui vahetult peale Musta reedet hakkasid cashouti korral sama tegema. Varasemate ja palju suuremate cashoutide korral miskit sellist polnud kunagi nõutud.

  16. #5116
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma ei tea, palju teist läbi Visa depovad pidevalt aga mina lisasin oma starsi kontole EUR valuuta, tegin läbi cashieri depo 500 ja praegu vaatan, et Visa kaardilt on reserveeritud 513.08. POKERSTARS\DOUGLAS\GB jaoks. Konverteerimistasu? Riskideposiit?

  17. #5117

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Mulle selle vastu pole midagi kui kohe alguses nõuavad, aga see ajas küll närvi kui vahetult peale Musta reedet hakkasid cashouti korral sama tegema. Varasemate ja palju suuremate cashoutide korral miskit sellist polnud kunagi nõutud.
    Aga siis võib ju viisakalt öelda, et vaadaku oma failidest (kui viis minutit näpu küljest võtab). On töötanud.

  18. #5118

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Ma ei tea, palju teist läbi Visa depovad pidevalt aga mina lisasin oma starsi kontole EUR valuuta, tegin läbi cashieri depo 500 ja praegu vaatan, et Visa kaardilt on reserveeritud 513.08. POKERSTARS\DOUGLAS\GB jaoks. Konverteerimistasu? Riskideposiit?
    Olen pannud ka visaga, mul l2heb täpselt 500e .. ehk oled maksnud kaardiga vms ja mingi muu broneerind veel jäänd ..

  19. #5119
    Julm Donk Kasutaja Tervist avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    49

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Seoses selle Fulltildi jamaga peab ka tuba vahetama hakkama ja bankrolli kõik pm nullist alustama. Mingi kolm aastat tagasi viimati mängisin pokerstarsis ja ei mäleta enam enda kasutajanime. Kas on mingi võimalus et ma saan teha endale uue kasutaja ilma et sellest mingeid probleeme tekiks?

  20. #5120
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tervist Vaata postitust
    Seoses selle Fulltildi jamaga peab ka tuba vahetama hakkama ja bankrolli kõik pm nullist alustama. Mingi kolm aastat tagasi viimati mängisin pokerstarsis ja ei mäleta enam enda kasutajanime. Kas on mingi võimalus et ma saan teha endale uue kasutaja ilma et sellest mingeid probleeme tekiks?
    ei

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES