Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 263, kokku 483 EsimeneEsimene ... 163213253261262263264265273313363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 241 kuni 5 260, kokku 9659
  1. #5241
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    See Nordic SNG liiga mis hakkas juuni lõpus pihta... Miks tulemusi üleval pole ja miks edetabelit ei uuendata?
    Tere Svenza,

    Kahjuks on meil probleeme antud kampaania liidrite edetabeli allalaadimisega, kuna süsteem mis pidi seda tegema automaatselt on hetkel rivist väljas, hetkel otsime muid võimalusi, et see liidrite tabel üles saada.

    Seega, ei saa me Teile pakkuda täpset kuupäeva, kuid paneme nad sinna nii pea kui võimalik. Vabandame ebameeldivuste pärast.

  2. #5242

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Nii, tegin väljamakse esmaspäeval otse panka. tänaseks on hot-i vastus tulnud et raha on teele saadetud ja see võtab aega kuni 3 tööpäeva. Aga samas on raha mulle kontole tagasii pantud??? Kas ma olen lihtsalt üliõnnelik ja ma saan selle 1k endale swedi ja starsi ka või on siiski nii nagu 99.99% juhtudel et see raha ei ole kuhugile teele pandud?:(

  3. #5243

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    starsi ka või on siiski nii nagu 99.99% juhtudel et see raha ei ole kuhugile teele pandud?:
    Eks ikka see 99,99%.

    Samas ise kiidan Starsi. Cashout - PS to otse SEB, kinnitati 4 tunniga ja 24h pärast tuli pangast sms, et raha juba kontol (kokku kulus kõigest 28h).

  4. #5244
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küsimus veel valuuta kohta.

    Klikkasin oma Cashieri aknas "Grand total" xxx.xx EUR kõrval olevat linki "what's this" ja sain oma hämmastuseks teada, et sõltuvalt valuutakursside muutusest võib ka minu xxx.xx EUR saada muutunud!

    Mis valuutas hoiab PS mängijate raha pangas ja mis valuutas oma virtuaalses (panga ja cashieri vahel) arvestuses?
    Pean silmas, et minu preferred valuuta on EUR, ma tegin depo EURis ja kui ma kandsin PSi 1000EURi ning otsustasin 3 kuud mitte mängida, siis ma tahan 3 kuu pärast seal ka näha 1000EURi hoolimata sellest kas devalveeriti dollarit või mitte. Kuna mu pangakonto on EURides, siis ei toimu cashouti summalt ka mingite konveritmistasude mahaarvamist. Right? Selle valguses, et 90% laudadest on $ lauad ja kui niimoodi laudade vahel tsiksides iga kord sent kaduma läheb ning lisaks mu EURe vahepeal veel deposiitides ja cashoutides dollariteks vahetatakse, siis mis mõte sellel multicurrencyl üldse on?

    Ma tahaks näppudel välja arvutada, et kust poolt mu niigi kondine p... veel lohku tõmmatakse ja valida halvimatest parim.
    Viimati muudetud rrrr poolt : 14.07.11 at 09:56

  5. #5245
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Moneybookers räägib mingist Pokerstarsi reload boonusest, aga nende viidatud lingil http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...s/?pokerstars2 on ainult kiri, et puuduv lehekülg?

  6. #5246
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Küsimus veel valuuta kohta.

    Klikkasin oma Cashieri aknas "Grand total" xxx.xx EUR kõrval olevat linki "what's this" ja sain oma hämmastuseks teada, et sõltuvalt valuutakursside muutusest võib ka minu xxx.xx EUR saada muutunud!
    .............
    Kui kontol on 1000 EURi ja "preferred currency" on valitud dollar, siis Grand Total näitab kogu summat dollarites ja vastavalt €-$ kursile see number pidevalt muutub, aga kontol on sul alati 1000 euri, selle pärast muretsema ei pea, see summa ei muutu. Ehk siis Grand Total ainult näitab kogu summat ühes valuutas, aga reaalne raha on ikka see, mida kuvatakse ülemises aknas ja see ei muutu!

    Raha kaotavad mängijad läbi konverteerimisest tuleneva ümardamise süsteemi.
    Et seda ~1te senti pidevalt mitte kaotada, siis tasub osa raha hoida kontol dollarites ja osa eurodes. Või hoida kogu raha dollarites kui näiteks euro laudades ei mängi. Muidugi lõpuks me tahame raha ikkagi eurodes saada, siis mõneti võib olla on parem hoida raha eurodes, et mitte dollari kõikumise pärast närve rikkuda, sest kohati kõikumine on päris suur, aga siis tuleb mängu jälle see 1 sendi teema :D

    Pokerstars võiks teha oma raha, mis oleks siis seotud dollari või euroga.
    Viimati muudetud levis poolt : 14.07.11 at 12:09

  7. #5247
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    PS võiks teha oma raha, mis oleks siis seotud dollari või euroga.
    Mis selle eelised oleks? Kui nt. tehakse PS valuuta, mis oleks 1:1le dollariga, siis jääks meie jaoks kõik samaks - valuuta kõikumisega kaasnev risk nt. Ühtlasi võrdub see sellega kui praegu ära kaotada € lauad. Kui PS valuuta oleks seotud €ga poleks meil valuutariski, mis oleks hea, aga see oleks sama olukord kui praegu oleks kõik lauad eurolauad. Samas kui USA turg avaneb, siis neile kindlasti ei meeldiks, et nemad peavad valuutariski kandma ja PS kaotaks sellega.

  8. #5248
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mis selle eelised oleks? Kui nt. tehakse PS valuuta, mis oleks 1:1le dollariga, siis jääks meie jaoks kõik samaks - valuuta kõikumisega kaasnev risk nt. Ühtlasi võrdub see sellega kui praegu ära kaotada € lauad. Kui PS valuuta oleks seotud €ga poleks meil valuutariski, mis oleks hea, aga see oleks sama olukord kui praegu oleks kõik lauad eurolauad. Samas kui USA turg avaneb, siis neile kindlasti ei meeldiks, et nemad peavad valuutariski kandma ja PS kaotaks sellega.
    Ümardamise jama kaoks, aga üldiselt jah.... ei ole hea lahendus tõesti :)
    Viimati muudetud levis poolt : 14.07.11 at 12:08

  9. #5249
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Ümardamise jama kaoks, aga üldiselt jah.... ei ole hea lahendus tõesti :)
    FYP, ümmardamine tähendab midagi muud

  10. #5250
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Tahtsin installida uut table themei - Slick Dark Theme, aga ei osutu võimalikuks. Klikid install, aga peale installation in progress oled sama tark ja vajuta jälle intall ... MIKS TA RAISK EI INSTALLI MULLE SEDA THEMEi?
    Tere Siga,

    Kas said oma asjad korda? Ma ise proovisin ka vahetada, endal probleeme pole. Seega peab olema midagi sinu arvutiga, saada kiri logifailidega klienditeenindusse ja vaatame üle.

  11. #5251
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Nii, tegin väljamakse esmaspäeval otse panka. tänaseks on hot-i vastus tulnud et raha on teele saadetud ja see võtab aega kuni 3 tööpäeva. Aga samas on raha mulle kontole tagasii pantud??? Kas ma olen lihtsalt üliõnnelik ja ma saan selle 1k endale swedi ja starsi ka või on siiski nii nagu 99.99% juhtudel et see raha ei ole kuhugile teele pandud?:(
    Igaljuhul kui soovid raha enda kontole pead meile kirjutama, kontrolli oma e-maili kasti ja junk kasti, ega me juba kirja sulle pole saatnud, sul võisid limiidid täis saada.

  12. #5252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellegil veel Stars maas? Mul lendasid nii Stars kui ka Party pm. samal sekundil, muud toad jäid püsti.

  13. #5253
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kellegil veel Stars maas? Mul lendasid nii Stars kui ka Party pm. samal sekundil, muud toad jäid püsti.
    Kõik töötab, rahavast lauad täis.

  14. #5254
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Moneybookers räägib mingist Pokerstarsi reload boonusest, aga nende viidatud lingil http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...s/?pokerstars2 on ainult kiri, et puuduv lehekülg?
    Tegemist on MoneyBookersi First Deposit Boonusega - sellel boonusel on kõik samad tingimused, mis meie tavalisel $600 boonusel, kahjuks pole meil veel see lehekülg tõlgitud.

  15. #5255

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui ma saan 130fpp satikalt goldstar+ 100k vip freerollile pileti, olles silverstar aga saan enne turnat goldstariks, kas siis saab pileti eest fppd oma kontole tagasi?

  16. #5256

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    http://www.newsletters.pokerstars.ee...65bn-hands/en/

    kuskil 2-3 päeva pärat peaks pihta hakkama?

  17. #5257
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    Kui ma saan 130fpp satikalt goldstar+ 100k vip freerollile pileti, olles silverstar aga saan enne turnat goldstariks, kas siis saab pileti eest fppd oma kontole tagasi?
    kunagi juhtus sama asi endal ja sulle jääb see ticket alles lihtsalt. kui terve edasise elu oled goldstar+ siis 4eva ja viid hauda kaasa selle.

  18. #5258
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Irw a mul küsimus, et miks teie süsteem pani 3 min enne algust 22$ 2k gtd heads-up ( iga õhtune, mis kell 21:45 ) regamise kinni ja viskas ette, et FULL. Kuigi oli 93 inimest, millega jäi stars sisuliselt kahjumisse ju. Alati sellel turnal olnud 100+. Eile ise vaatan 3minti aega, super. Hakkan regama näitab full. Tilt oli suur, kuna ma pelan seda sisuliselt iga õhtu :D

  19. #5259
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Giga hüper... deep turniir täna õhtul:

    ID #: 413428486
    Password: PNLIVE

    http://ee.pokernews.com/uudised/2011...-koik-4621.htm

  20. #5260

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Giga hüper... deep turniir täna õhtul:

    ID #: 413428486
    Password: PNLIVE

    http://ee.pokernews.com/uudised/2011...-koik-4621.htm
    Bljäät. See kestab ülehomseni ju, kui mingi 4k inimest täis tuleb.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES