Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 269, kokku 483 EsimeneEsimene ... 169219259267268269270271279319369 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 361 kuni 5 380, kokku 9659
  1. #5361
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    750vppd ga väga lihtne.

  2. #5362
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    750 VPPd jah suht easy.

  3. #5363
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas overgrow Vaata postitust
    Kui reaalne ennast nl10 platinumstariks grindida on?
    1päevaga:)

  4. #5364

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    750 vpp eest esimest korda platinumiks saada on motiveeriv!:)
    Sama siin :)

  5. #5365
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Varsti on kõik rahalauad 4 tärniga lohhe täis....skill tõuseb kohe :D ei tõuse ta s.ittagi

  6. #5366
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Huvitav, et kunagi ei motiveerita neid, kes natukene rohkem raket maksavad. Alati mingid 100$ reload boonused. Praegune kampaania ei anna mulle ka mitte midagi. Oleks siis double (piisab ka 1.5x) VPP kuu vms.

  7. #5367
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Huvitav, et kunagi ei motiveerita neid, kes natukene rohkem raket maksavad. Alati mingid 100$ reload boonused. Praegune kampaania ei anna mulle ka mitte midagi. Oleks siis double (piisab ka 1.5x) VPP kuu vms.
    Mõtlen ise sama. Viisakas oleks, kuigi donke meelitavad need viimaseaja kampaaniad kõvasti juurde.

  8. #5368

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    2012 võiks SN ja SNE püsida 12 kuud ehk aasta lõpuni. Saatke ka Eesti supporti poolt see edasi ideedesse.

  9. #5369

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    donkey is on sale !!!! must buy!
    endal oli ilge kiusatus 3tk võtta võtsin aint ühe lõpuks.

    aga on more serious note

    Kas EPT side eventidele on võimalik starsist regada või on need sinna pandud ainult inimeste kettasse ajamiseks ? supportist öeldi et saatsid meili edasi mingile live registration tiimile aga need tropid teevad vist lühendatud tööpäevi ja pole ikka vastanud.
    Kas ja mida tarvi ja regina sellest teavad ?
    sellist super standard meili pidin ootama 2 päeva
    Thank you for your email.

    If the event is restricted, you can still register on-site using funds from your PokerStars account by going to the Registrations desk.

    Please let us know if you require further assistance. Thank you for choosing PokerStars!

    Best Regards,

    Julio
    P♠kerStars Registrations Team
    ja sellepärast jäi tänane turbo mängimata
    suht pettunud

  10. #5370
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Leidsin sellise lõigu Pokernewsi lehelt, tekkis 1 küsimus....
    Kui teenid aga juba 750 VPP-d (varem 7500 VPP), omandad PlatinumStar staatuse, millega lisandub GoldStarsi hüvedele veel järgmine:
    - Iga teenitud VPP = 2,5 VPP
    - Võimalus osta $650 boonus
    - Võimalus mängida FPP-de eest satelliitidel 1,000,000 garanteeritud kvartaalsele turniirile.
    - Võimalus osaleda valikul suurtel online- ja live-turniiridel FPP-de eest.
    - Tinglik rakeback 23-25% + stellar*
    * Täiendav kaudne rakeback (sõltuvalt mängulimiidist umbes 5-10%) vastavalt teenitud VPP-dele.

    Loe veel: http://ee.pokernews.com/uudised/2011...samad-4708.htm

    Mis vahe on tinglik rakeback ja täiendav kaudne rakeback?

  11. #5371

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma arvan, et tinglik rakeback otsene FPP value boonuste ostmise näol ning kaudne rakeback siis oleneb mis Milestoned aasta lõpuks ära teed, kui saad 200k VPP'd kokku ja 2600$ Milestone saad 1FPP eest osta, siis rakeback protsent tõuseb hullupööra :]

  12. #5372

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mõtlen ise sama. Viisakas oleks, kuigi donke meelitavad need viimaseaja kampaaniad kõvasti juurde.
    Ma arvan, et salamisi on see kampaania suht kõva NL25 Supernovadele, sest see kampaania meelitab sitemaid mängijaid mingit staatust välja grindima, mõni saab veel kuskil mõne boonuse kokku grinditud ja lõpux on tal rohkem raha, et kauem lauas istuda ja see annab rohkem võimalusi meile tema käest raha ära võtmiseks :D ehk siis lihtsamalt öeldes, fishisemad lauad for sure tänu sellele kampaaniale.

  13. #5373
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Bronzestare otsi tikutulega taga :D kõik platinumid juba..

  14. #5374
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Huvitav, et kunagi ei motiveerita neid, kes natukene rohkem raket maksavad. Alati mingid 100$ reload boonused. Praegune kampaania ei anna mulle ka mitte midagi. Oleks siis double (piisab ka 1.5x) VPP kuu vms.
    Tõsiselt soovid, et mängud muutuksid järjest rohkem tightimaks? Kui soovid neid 1.5x kampaaniaid siis mine mängi iPokeris või mõnes muus võrgus kus saad konstantselt 60% rakebacki (tõsi eestlasel iPokeris raske saada) ja kus mängud on super nitised.

    Vastupidiselt mine mängi võrgus, kus rakebacki ei saa (v.a. kui ei ole gf-d konto), kus 4 lauda max, soft on pask ja mulitablemine tehtud ebamugavaks. Näiteks bodog ning mängud väga fishised.

  15. #5375
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tõsiselt soovid, et mängud muutuksid järjest rohkem tightimaks? Kui soovid neid 1.5x kampaaniaid siis mine mängi iPokeris või mõnes muus võrgus kus saad konstantselt 60% rakebacki (tõsi eestlasel iPokeris raske saada) ja kus mängud on super nitised.
    Mnjaa. Jutul on iva sees. Samamoodi praegune kampaania sunnib micro TAG mehi rohkem mängima, sest saavad platinumstari kätte ja siis on seda vaja ju kuu aega abuseda. Samas ma ei tea, kas see minu jaoks midagi muudab.

  16. #5376
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tavaliselt on cashout moneybookersisse kas kohe tulnud või 1 tunni jooksul , nüüd juba 1 päev aega võtnud .

  17. #5377
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mnjaa. Jutul on iva sees. Samamoodi praegune kampaania sunnib micro TAG mehi rohkem mängima, sest saavad platinumstari kätte ja siis on seda vaja ju kuu aega abuseda. Samas ma ei tea, kas see minu jaoks midagi muudab.
    Rohkem mängima? Ma hu-s tegin eile 200 kätt ja kui teen veel 400 kätt siis ma olen platinium star :P

    EDIT: pigem tulevad muud regularid ja semiregularid Starsi, dongid samuti aga kogu mängude aktiivsus kasvab ja võib nii ehk saavutada black friday eelse taseme. Seegi oleks päris suur samm.

  18. #5378

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuidas pokerstarsis nl10 6max tase on? Kuna on suur tuba siis donke vast ikka leidub? Kuidas on näiteks võrreldes 888 pokkeriga, ka sinna on viimasel ajal hakanud siginema palju regulare nl10.

  19. #5379
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rohkem mängima? Ma hu-s tegin eile 200 kätt ja kui teen veel 400 kätt siis ma olen platinium star :P
    Pahvak pidas vast seda silmas, et micromehed pole ennem Platinumi näinud, ja kui nüüd kätte kohe saavad, siis vaja rohkem grindida, et 2,5x multiplierist viimast välja pigistada niikaua kuni antakse.:)

  20. #5380
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Pahvak pidas vast seda silmas, et micromehed pole ennem Platinumi näinud, ja kui nüüd kätte kohe saavad, siis vaja rohkem grindida, et 2,5x multiplierist viimast välja pigistada niikaua kuni antakse.:)
    Jep. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 32 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 32 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES