Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 274, kokku 483 EsimeneEsimene ... 174224264272273274275276284324374 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 461 kuni 5 480, kokku 9659
  1. #5461
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Keegi cap limit-it mängib starsis? mul 50 000 kätt jookseb 35 buy in alla ev, natuke palju nagu..... nl 100, suht ebareaalne tundub kui iga flip võidetakse ja top paar crackitakse, mäng peaks suht A game olema, isegi PTR näitab grader A-d :S
    kergelt ajab s.ita keema selline jooks....

  2. #5462
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Tegin cashoudi ja see lükati tagasi. Tahetakse, et esitaks neile foto oma dokumendist ja arvest, mis tõestab mu elukohta. Kuna mul ühtegi paberarvet ei tule postkasti, siis küsin, kuidas olete oma probleemi lahendanud? Kas selline asi läheb läbi, kui prindid e-arve välja, teen pildi sellest ja saadan pildi supporti? Sobib ka panga väljavõte, kus on aadress peal, aga esialgu ei viitsi panka küll kolistada. Lisaks maksab see teenus mingid eurod pangas :P

    Üldse on imelik see, et 2 asstat olen teinu pidevalt cashoute ja ühtegi küsimust ei ole siiani esitatud. Lisaks olen saatnud pildi dokumendist juba siis, kui pokerstars sai eesti lisentsi.
    Pakun, et läheb läbi kui arve välja prindid ja sellest pildi teed. Igaks juhuks ma seda neile ei mainiks, kuid erilist vahet ju ei ole, kas prindid ise oma üüriarve või prindib keegi teine ja paneb ta siis sulle postkasti (vaata ainult, et su arvel nimi ja aadress peal oleks). Stars suht mõistlik, algul ei võtnud minu arvet vastu, sest oli perekonna liikme nimel, kuid peale väikest e-maili oli asi lahendatud.

  3. #5463
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Tegin cashoudi ja see lükati tagasi. Tahetakse, et esitaks neile foto oma dokumendist ja arvest, mis tõestab mu elukohta. Kuna mul ühtegi paberarvet ei tule postkasti, siis küsin, kuidas olete oma probleemi lahendanud? Kas selline asi läheb läbi, kui prindid e-arve välja, teen pildi sellest ja saadan pildi supporti? Sobib ka panga väljavõte, kus on aadress peal, aga esialgu ei viitsi panka küll kolistada. Lisaks maksab see teenus mingid eurod pangas :P

    Üldse on imelik see, et 2 asstat olen teinu pidevalt cashoute ja ühtegi küsimust ei ole siiani esitatud. Lisaks olen saatnud pildi dokumendist juba siis, kui pokerstars sai eesti lisentsi.
    Mul peale BFi oli sama olukord. Pangast võetud kontoväljavõttega sai asja ilusti korda.

  4. #5464
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas hetkel oleks mõtekas oma rahad starsi saata`? Micro limiiti just.

  5. #5465

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    NL25 on ja jääb fishi paradiisiks igaveseks, seega jah

  6. #5466
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    mäng peaks suht A game olema, isegi PTR näitab grader A-d :S
    einoh kui PTR näitab A+ ja ikka ei võida, siis rigged.

  7. #5467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Tegin cashoudi ja see lükati tagasi. Tahetakse, et esitaks neile foto oma dokumendist ja arvest, mis tõestab mu elukohta. Kuna mul ühtegi paberarvet ei tule postkasti, siis küsin, kuidas olete oma probleemi lahendanud? Kas selline asi läheb läbi, kui prindid e-arve välja, teen pildi sellest ja saadan pildi supporti? Sobib ka panga väljavõte, kus on aadress peal, aga esialgu ei viitsi panka küll kolistada. Lisaks maksab see teenus mingid eurod pangas :P

    Üldse on imelik see, et 2 asstat olen teinu pidevalt cashoute ja ühtegi küsimust ei ole siiani esitatud. Lisaks olen saatnud pildi dokumendist juba siis, kui pokerstars sai eesti lisentsi.
    Mul piisas ka nt ONOFF arvest mingile asjale (ei mäleta isegi hinda, vist polnud kallis asi), kus oli peal nimi ja adre, niisiis - patareisid ostma ONOFF'i

  8. #5468
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Keegi cap limit-it mängib starsis? mul 50 000 kätt jookseb 35 buy in alla ev, natuke palju nagu..... nl 100, suht ebareaalne tundub kui iga flip võidetakse ja top paar crackitakse, mäng peaks suht A game olema, isegi PTR näitab grader A-d :S
    kergelt ajab s.ita keema selline jooks....
    Kui enamjaolt saad raha sisse in good, siis mai muretseks :)

  9. #5469
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Nonii Stars, mis boonust meil oodata on? :)

  10. #5470
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Nonii Stars, mis boonust meil oodata on? :)
    Huvitaks ennastki. Teaks cashouti teha. Ja üldse küsiks, miks krdi pärast need starsi boonused kõik DEPOSIIT boonused peavad olema. Kas ei võiks niisama mingi reigi maksmise vms. kriteeriumi järgi käia (kasvõi mõnigi vahepeal)? Fish teeb oma deposiidi ju anyway.

  11. #5471

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Huvitaks ennastki. Teaks cashouti teha. Ja üldse küsiks, miks krdi pärast need starsi boonused kõik DEPOSIIT boonused peavad olema. Kas ei võiks niisama mingi reigi maksmise vms. kriteeriumi järgi käia (kasvõi mõnigi vahepeal)? Fish teeb oma deposiidi ju anyway.
    lol, väga hea et deposiit boonused on. Seda rohkem teevad fishid deposiite ja seda rohkem mängivad, seega seda rohkem $$$ meile :)

  12. #5472
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    lol, väga hea et deposiit boonused on. Seda rohkem teevad fishid deposiite ja seda rohkem mängivad, seega seda rohkem $$$ meile :)
    KAs mõni võitev reg on nõus ütlema, et tänu mõnele reload boonusele on nüüd tase nii fishiseks läinud, et annab winratele erilise boosti?

    Ok, see selleks. Pigem tahtsin ma oma postiga seda öelda, et neid, kes tegelikult starsile raha genereerivad (ehk siis BE rakebackprod, keda, tunnistame ausalt, on starsis ikka ülisuur protsent) on jäetud ikka üsna tahaplaanile. Ise pole ühestki boonusest sel aastal erilist osa saanud, sest pole mingit tahtmist ja vajadust (reeglina ka võimalust) lihtsalt deponeerida starsi mingit summat, kui vajalik roll on niigi olemas. Sellest selle kuu 10x vip boonusest polnud näiteks supernovale mingit tolku. Saan aru küll, et sellised mängijad teevad oma töö niigi ära ja neid motiveerida pole suurt mõtet, aga äkki siiski võiks...

  13. #5473
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    KAs mõni võitev reg on nõus ütlema, et tänu mõnele reload boonusele on nüüd tase nii fishiseks läinud, et annab winratele erilise boosti?
    Jah, ma olen seda korduvalt märganud. Kui siin midagi kobiseda/soovitada, siis ütleks, et need boonused on piisav põhjus saata inimestele e-maile või mingil muul moel neid paremini teavitada. Fishe ei saa kunagi liiga palju olla.
    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ok, see selleks. Pigem tahtsin ma oma postiga seda öelda, et neid, kes tegelikult starsile raha genereerivad (ehk siis BE rakebackprod, keda, tunnistame ausalt, on starsis ikka ülisuur protsent) on jäetud ikka üsna tahaplaanile.
    Kui jätta kõrvale see väike detail, et kogu nende rakebacksüsteem on selliste mängijate jaoks tehtud, siis masstablereid võiks veel rahuldada milestone käte boonused, mis peaks neile kindlasti paremad olema kui reload boonused.

  14. #5474

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mileston hand võiks hakata olema koguaeg ja ma ei tahaks mingeid reload boonuseid enam.

  15. #5475
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    BE RB prod ongi Starsi FR kõige suurem õudus ja mängude p**sekeerajad. Hõlmab nii SSS mehi kui miinuses SNE mehi...

  16. #5476

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    so much fail

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    KAs mõni võitev reg on nõus ütlema, et tänu mõnele reload boonusele on nüüd tase nii fishiseks läinud, et annab winratele erilise boosti?

    Ok, see selleks. Pigem tahtsin ma oma postiga seda öelda, et neid, kes tegelikult starsile raha genereerivad (ehk siis BE rakebackprod, keda, tunnistame ausalt, on starsis ikka ülisuur protsent) on jäetud ikka üsna tahaplaanile. Ise pole ühestki boonusest sel aastal erilist osa saanud, sest pole mingit tahtmist ja vajadust (reeglina ka võimalust) lihtsalt deponeerida starsi mingit summat, kui vajalik roll on niigi olemas. Sellest selle kuu 10x vip boonusest polnud näiteks supernovale mingit tolku. Saan aru küll, et sellised mängijad teevad oma töö niigi ära ja neid motiveerida pole suurt mõtet, aga äkki siiski võiks...

  17. #5477
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    BE RB prod ongi Starsi FR kõige suurem õudus ja mängude p**sekeerajad. Hõlmab nii SSS mehi kui miinuses SNE mehi...
    Paraku küll, aga seda on juba erinevates teemades korduvalt räägitud, et selline see starsi ideoloogia on, ja sinna pole midagi parata, tuleb kohaneda lihtsalt. Aga milestone handid on küll kuld ja see toob küll korralikult leiva lauale (fishide mõttes just). Aga vahepeal tahaks lihtsalt niisama ka midagi saada...

  18. #5478

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    miks üldse peaks reload boonus tulema? see turnade seeria?

  19. #5479
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    miks üldse peaks reload boonus tulema? see turnade seeria?
    Cashier'i all on nupp ''My bonus status''. Viimasel ajal on see ikka natuke aega enne boonuse välja kuulutamist ilmunud. Järelikult on miskit oodata.

  20. #5480
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Isiklikkudele solvangutele ei ole meie foorumis ruumi. Raha on meil kõigil alati rohkem vaja, küsimus ise on ju mingil määral õigustatud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES