Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 275, kokku 483 EsimeneEsimene ... 175225265273274275276277285325375 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 481 kuni 5 500, kokku 9659
  1. #5481
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minu meelest hakkasid Sa ise üsna ilmaasjata paljusid solvama.

  2. #5482

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Cashier'i all on nupp ''My bonus status''. Viimasel ajal on see ikka natuke aega enne boonuse välja kuulutamist ilmunud. Järelikult on miskit oodata.
    See nupp kogu aeg aktiivne imo.

  3. #5483
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    See nupp kogu aeg aktiivne imo.
    Eeei.... Minul küll ei ole. Mitu viimast boonust on nii olnud, et mõni päev enne tuleb see nupp, ja siis hiljem boonus ka juurde. Ehk keegi teine teab täpsemalt rääkida, sest ma olen alati neil boonusperioodidel cashouti teinud, ja siis kaob see ära.

  4. #5484

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    KAs mõni võitev reg on nõus ütlema, et tänu mõnele reload boonusele on nüüd tase nii fishiseks läinud, et annab winratele erilise boosti?

    Ok, see selleks. Pigem tahtsin ma oma postiga seda öelda, et neid, kes tegelikult starsile raha genereerivad (ehk siis BE rakebackprod, keda, tunnistame ausalt, on starsis ikka ülisuur protsent) on jäetud ikka üsna tahaplaanile. Ise pole ühestki boonusest sel aastal erilist osa saanud, sest pole mingit tahtmist ja vajadust (reeglina ka võimalust) lihtsalt deponeerida starsi mingit summat, kui vajalik roll on niigi olemas. Sellest selle kuu 10x vip boonusest polnud näiteks supernovale mingit tolku. Saan aru küll, et sellised mängijad teevad oma töö niigi ära ja neid motiveerida pole suurt mõtet, aga äkki siiski võiks...
    Selleks et rakeback prod saaksid tegutseda peavad nad olema vähemalt break even, selleks et rb prod suudaksid olla break even, on vaja fishe, muidu nad oleksid kaotavad mängijad.
    Imo iga pokkerisaidi põhiprioteet on tuua võimalikult palju fishe mängima, siis sujub ka kõik muu.
    Seni kuni fishe on tehku nad minupärast mida iganes nende reload boonustega, andku kasvõi fishidele ainult ja tõesti, kui fishe jagub, siis minupärast jätku mind rakebackist üldse ilma ja andku fishidele 100% rakeback - olen poolt!!!
    Siiski peaks võitva mängija jaoks olema rakeback(ka reload boonused jms käivad siia juurde) lisaväärtus, mitte asi milleüle pead vaevata väga.

  5. #5485

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas on võimalik bännida ennast mingist kindlast limiidist? Nt kui lasen 0,5-1; 1-2; 2-4; 3-6 , aga sooviksin bannida end AINULT 0,5-1$-st ca nädalaks, kas saate seda teha, või saaksin seda ise teha?


    edit: sain vastuse:

    Hello,

    Unfortunately, we don't have the ability to do that. I will however bring the idea up with the responsible gaming manager for future consideration.

    Regards,

    JeffreyV
    PokerStars Responsible Gaming Team
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 19.08.11 at 06:52

  6. #5486
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Kas on võimalik bännida ennast mingist kindlast limiidist? Nt kui lasen 0,5-1; 1-2; 2-4; 3-6 , aga sooviksin bannida end AINULT 0,5-1$-st ca nädalaks, kas saate seda teha, või saaksin seda ise teha?


    edit: sain vastuse:

    Hello,

    Unfortunately, we don't have the ability to do that. I will however bring the idea up with the responsible gaming manager for future consideration.

    Regards,

    JeffreyV
    PokerStars Responsible Gaming Team
    mis madalamal limiidil mängimisel viga on :D ?

  7. #5487
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas sadptr Vaata postitust
    Selleks et rakeback prod saaksid tegutseda peavad nad olema vähemalt break even, selleks et rb prod suudaksid olla break even, on vaja fishe, muidu nad oleksid kaotavad mängijad.
    Imo iga pokkerisaidi põhiprioteet on tuua võimalikult palju fishe mängima, siis sujub ka kõik muu.
    Seni kuni fishe on tehku nad minupärast mida iganes nende reload boonustega, andku kasvõi fishidele ainult ja tõesti, kui fishe jagub, siis minupärast jätku mind rakebackist üldse ilma ja andku fishidele 100% rakeback - olen poolt!!!
    Siiski peaks võitva mängija jaoks olema rakeback(ka reload boonused jms käivad siia juurde) lisaväärtus, mitte asi milleüle pead vaevata väga.
    Fail!

    Pokkerisait ei taha fishe vaid mängijaid juurde, teda ei huvita kas oskad või mitte. Mida rohkem mängid ja mida rohkem inimesi mängib seda parem :)

  8. #5488

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Fail!

    Pokkerisait ei taha fishe vaid mängijaid juurde, teda ei huvita kas oskad või mitte. Mida rohkem mängid ja mida rohkem inimesi mängib seda parem :)
    Fail! Mõttetu vaidlus ja offtopic, aga võiks ju aru saada, et ilma fishita ei toimu midagi. Kui pole fishi saidil pole ka muid mängijaid (rb prosid kes genevar rake, võitvaid mängijaid jne), olgu kui head rakeback pakkumised tahes, kui fishi ei leidu, ei mängi keegi, seega kõik saab alguse siiski fishist, sest ilma fishita on rb prod kaotavad mängijad = nad lõpetavad mängimise kuna ei suuda enam isegi break even olla = võitvad mängijad mängivad üksteise vastu = nad ka loogiliselt lahkuvad, easy game.

  9. #5489
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas sadptr Vaata postitust
    Fail! Mõttetu vaidlus ja offtopic, aga võiks ju aru saada, et ilma fishita ei toimu midagi.
    Sellest see kogu teemaarendus ju algaski, et kõik need boonused ja asjad ongi suunatud nö. fishidele. Korralikult reiki maksvale mängijale (supernova) pole peale paari freerolli ja natuke kõrgema rb mitte midagi.

  10. #5490
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tõmbasin eile õhtul rahad sisse läbi SEB krediitkaarti. Kas vahelt võetakse ka midagi? Nv vist need ülekanded ei toimu jah?

  11. #5491

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    haaaaaai!
    kas on võimalik sitgo lobby filtreerida, et ma näeksin seal ainult $15 $7 ja $3.5 45manne?

  12. #5492
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    haaaaaai!
    kas on võimalik sitgo lobby filtreerida, et ma näeksin seal ainult $15 $7 ja $3.5 45manne?
    ( Click to show/hide )

  13. #5493

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    sick, thanks brah

  14. #5494

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    OT:
    Kuskil näitasid veel mingit lobby pilti, oli ka see VIP Player Points sätitud 3000+VPP peale, sinu limiitide puhul julgen väita et kindlalt tähendab see päevas, on sul mingi milestone silme eest mida aasta lõpuks plaanid ära teha?

  15. #5495
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    nice bankroll

  16. #5496
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    nice bankroll
    ei saa pihta :S

  17. #5497
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tegin siis täna jälle standard cashouti ja viskas ette teate, et kui cashoudiga jätkata, siis ei kvalifitseeru reloadboonusele. Ja obv kadus see kastike ''my bonus status'' ka peale seda ära. Keegi targem võiks ikkagi seletada, et mis boonus ja miks see kastike sinna ilmub, kui ühtegi boonust pole.

  18. #5498

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    otsin, saan aru, et level, otsin edasi....

  19. #5499
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Tegin siis täna jälle standard cashouti ja viskas ette teate, et kui cashoudiga jätkata, siis ei kvalifitseeru reloadboonusele. Ja obv kadus see kastike ''my bonus status'' ka peale seda ära. Keegi targem võiks ikkagi seletada, et mis boonus ja miks see kastike sinna ilmub, kui ühtegi boonust pole.
    Natuke kannatust :) hetkel uurime, miks see kastike ilmub. Reload boonust hetkel pakkumisel pole.

  20. #5500
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    otsin, saan aru, et level, otsin edasi....
    Sorry for trolling. Tundus lahe shitbricks level, nii või naa paljud laup. pohmas siis paremat ei ole teha kui pilti tundide viisi vahtida.

    Ma väga vabandan, et viin teema raamidest välja aga meenus üks jube hea nali. Oli selline gif netis nagu "howtokeepidiotbusy.jpg". Pilt:
    ( Click to show/hide )


    Siis üks vanem naisterahvas, keda ma tadsin vanasti töökaudu luuras mu facebooki ja igapäev kui ma FB-sse logisin hakkas chatis rääkima sellist kahtlast juttu. Siis olime sõpradega nats vintis ning ütlesime talle, et näed see mu vannitoa pilt. Siis nats veel irvitasime ja ütlesin, et ok ma pean nüüd minema pesema, et kohe näed mind vannitoast. Viskasime läppari nurka, jõime edasi ja miski 1-2 tundi hiljem ta facebookis küsis: "Kui kaua sa pesed? Ma ei ole siiani näinud, et sa oled seal liikunud...". Selle peale vajusime tunniks ajaks sõpradega kägarasse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES