Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 279, kokku 483 EsimeneEsimene ... 179229269277278279280281289329379 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 561 kuni 5 580, kokku 9659
  1. #5561
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    eriti kuna olen mängind ~24h ja miinus ~80BI
    Ilmselgelt on viga kusagil siin...

  2. #5562

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    thanks for the support, asshole (eminem, 1999)

  3. #5563

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Fast laudade jama fixitud. Versioon 1.12.0. Kahjuks panin akna kinni, aga hemi foorumist leiate üles.

  4. #5564

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  5. #5565
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Kuidas seda teemat endale saab?
    Nagu ment juba mainisn, et betasaidil. Sain ka betatiimi aga kahjuks eestlased PokerStars Test kliendis mängida ei saa ja pidin kohast loobuma.

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Probleem selles, et stars muutis laudades nimetust veidi (fast asemel on nüüd Fast suure tähega). Niikaua kuni HEM uuendab programmi kasutage table finderit või mängige laudades, mis endiselt väikse f-ga.
    Kasutage PT3. Pole ühtegi probleemi. Olin eelmine kuu "testaja" veel HEM-i peal ning peale table manageri ei leia HEM-il ühtegi plussi ning minu jaoks PT3 tõotab tulle parem kui HEM2 (HEM2 ei olnud mu arvutikõvakettal päevagi)

  6. #5566
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas 1 septi puhul mingi boonust ka antakse? reload näiteks?

  7. #5567
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nagu ment juba mainisn, et betasaidil. Sain ka betatiimi aga kahjuks eestlased PokerStars Test kliendis mängida ei saa ja pidin kohast loobuma.

    Oskad äkki öelda, kas neil on plaanis see teema peale testimist klienti ka tuua?!

  8. #5568
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nagu ment juba mainisn, et betasaidil. Sain ka betatiimi aga kahjuks eestlased PokerStars Test kliendis mängida ei saa ja pidin kohast loobuma.



    Kasutage PT3. Pole ühtegi probleemi. Olin eelmine kuu "testaja" veel HEM-i peal ning peale table manageri ei leia HEM-il ühtegi plussi ning minu jaoks PT3 tõotab tulle parem kui HEM2 (HEM2 ei olnud mu arvutikõvakettal päevagi)
    see ei ole küll selle foorumi teema aga, mis see pt3 siis nii hea on pane mõned näited üles vb soetaks omalegi kui asi väärt

  9. #5569
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas deep laudadesse HEm kuvab statte peale viimast update?

  10. #5570
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kas deep laudadesse HEm kuvab statte peale viimast update?
    Eip, peab ikka tirima manuaalselt.

  11. #5571
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Eip, peab ikka tirima manuaalselt.
    Tänud

  12. #5572

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    short laudadega sama teema .. nahhui tehku need hemi tohmanid updatye ära ffs

  13. #5573

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Päris head uuendused tulemas kohe. North south lauad jne.

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=11639

    Ühe kaardi näitamine on kah huvitav.

  14. #5574
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei tea, see easy seat on küll pask imo. Nii saab/viitsib nüüd iga töll tableselectida ja ilmselt tuleb rohkem 24 tablereid juurde, sest sellega on lihtne laudu avada/24 peal hoida. Stars läheb ikka üheks massive rb genemise saidiks aina rohkem.

  15. #5575
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Oskad äkki öelda, kas neil on plaanis see teema peale testimist klienti ka tuua?!
    Muidugi. Miks muidu testitakse :P Loe ka: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=11639

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    see ei ole küll selle foorumi teema aga, mis see pt3 siis nii hea on pane mõned näited üles vb soetaks omalegi kui asi väärt
    Maitse asi ja ei saa nii 1:1 öelda. Pigem kui sa ütleksid mulle PM-is, et MIKS ja MIDA sa HEM-is kasutad siis saaksin sulle ka anda vastuse, et kas PT3 suudab su vajadusi rahuldada. Mulle ei meeldi HEM-i disain ja keerukus. Iga asja sea nagu kirjutaks HTML koodi.

  16. #5576
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Olin eelmine kuu veel Supernova, aga kaotasin staatuse kuna tegin augustis vist mingi 1700 VPP-d. Ooma üllatuseks avastasin nüüd, et 10x kergemini teenitava VIP leveli promo ei rakendunud minu puhul. St oleks igati loogiline, et mu staatus oleks vastavalt eelmisele kuule nüüd PLATINUM. Aga ei - supportist ka vastus:

    "Paraku pean tõdema, et augustikuu "VIP Club Mega Month" kampaania pakkumine oli mõeldud meie SilverStar, GoldStar ja PlatinumStar VIP levelitele. Seda just seepärast, et neid kolme levelit on võimalik saavutada ühe kuu baasil, kuid SuperNova ning SuperNova Elite levelid on saavutatavad aasta baasil.

    Mul on tõeliselt kahju, et olete antud kampaaniast valesti aru saanud."


    Aga ma saavutasingi ju antud promo ajal antud kuu baasil piisavalt hea tulemuse? Mitte et see reaalselt midagi minu jaoks väga muudaks, aga siiski - leian, et Starsi poolt veidi ebaloogiline seisukoht. Sisuliselt sain "karistada" selle eest, et olin eelmine kuu supernova.

  17. #5577
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ootan juba seda uue theme update

  18. #5578

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Olin eelmine kuu veel Supernova, aga kaotasin staatuse kuna tegin augustis vist mingi 1700 VPP-d. Ooma üllatuseks avastasin nüüd, et 10x kergemini teenitava VIP leveli promo ei rakendunud minu puhul. St oleks igati loogiline, et mu staatus oleks vastavalt eelmisele kuule nüüd PLATINUM. Aga ei - supportist ka vastus:

    "Paraku pean tõdema, et augustikuu "VIP Club Mega Month" kampaania pakkumine oli mõeldud meie SilverStar, GoldStar ja PlatinumStar VIP levelitele. Seda just seepärast, et neid kolme levelit on võimalik saavutada ühe kuu baasil, kuid SuperNova ning SuperNova Elite levelid on saavutatavad aasta baasil.

    Mul on tõeliselt kahju, et olete antud kampaaniast valesti aru saanud."


    Aga ma saavutasingi ju antud promo ajal antud kuu baasil piisavalt hea tulemuse? Mitte et see reaalselt midagi minu jaoks väga muudaks, aga siiski - leian, et Starsi poolt veidi ebaloogiline seisukoht. Sisuliselt sain "karistada" selle eest, et olin eelmine kuu supernova.
    Done.

  19. #5579
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Done.
    Väga soliidne! Tänud.

  20. #5580

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Väga soliidne! Tänud.
    Pole tänu väärt.
    Kui kellegi VIP Club Mega Month staatus polnud korrektselt Septembrisse edasi kantud, siis palun kirjutage klienditukke. Vabandame ebameeldivuste eest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES