Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 288, kokku 483 EsimeneEsimene ... 188238278286287288289290298338388 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 741 kuni 5 760, kokku 9659
  1. #5741

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ja kui "välismaa" supporti kasutad, siis miks siia foorumisse räuskama tuled?

    Meil ei ole vaja seda teada, et pidevalt cashoute teed.
    On Sat, Sep 17, 2011 at 10:15 PM, PokerStars Cashier <cashier@pokerstars.ee> wrote:


    Cashout request time: 2011/09/17 22:11 EET

    Cashout amount: USD xxx
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 17.09.11 at 21:45

  2. #5742
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei saa aru Coca, mis üldse nii väikseid summasi cashoutida tahad?

  3. #5743

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    lol, endal kukk displays.

    ma pole praegu maapeal, et stars peale igat cashouti soovib IDsid ja bille? wtf sa sonid mees? mida see 110k ja mesa siia puutuvad?
    Ma ei räägi, et ma olen nüüd mingi jumal, et peaksin kõik cashoudid insta läbi saama. Väga tore et nad dokumente soovivad, aga kui ma pean iga päev neile samu dokumente saatma, siis asi on veic retarded.

    Mul hea meel, et ootad oma cashouti, tubli.
    No offence oohoh.

    Lihtsalt kui olen olen pidevalt saanud Starsilt cashoute minutitega, siis praegune mindfuck lööb rivist välja.


    Masterpuppet: pigem kasutan välismaa supporti, ehk nad tegutsevad vb kiiremini

    Kõik on ju sinu enda huvides. Nimelt kindlasti teavad nad sind ja on sinu juurde ka mingi erilise märke pannud, ikkagi EPT 3 koht natuke rohkem, kui kuu aega tagasi. . Nüüd järsku tahad sa aga mitmeid cashoute teha ja küllap nad lihtsalt arvavad, et sa oled röövitud. Seega pidurdavad nad igaks juhuks sinu cashoute, et vargad sind kiirelt tühjaks ei tõmbaks ja siis veel krt teab mida.

    Ma lihtsalt ei tahaks uskuda, et seal mingid *** töötavad.

  4. #5744

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kõik on ju sinu enda huvides. Nimelt kindlasti teavad nad sind ja on sinu juurde ka mingi erilise märke pannud, ikkagi EPT 3 koht natuke rohkem, kui kuu aega tagasi. . Nüüd järsku tahad sa aga mitmeid cashoute teha ja küllap nad lihtsalt arvavad, et sa oled röövitud. Seega pidurdavad nad igaks juhuks sinu cashoute, et vargad sind kiirelt tühjaks ei tõmbaks ja siis veel krt teab mida.

    Ma lihtsalt ei tahaks uskuda, et seal mingid *** töötavad.
    Ma saan aru. Coolerdasin end maha. Tean, et üldine teenindus on PSis super. Lihtsalt mul kiiremas korras suurt klotsi MBsse vaja ja kuna olen arvestanud sellega, et PSist olen saanud rahasid liigutada nanokiirusel Cashier-->MB ning nüüd ma seda teha ei saa, siis antud olukord on väga frustreeriv :)

    vabandused minu poolt, kui moded soovivad, võivad ülemise p*sa ära deletida.


    edit: hoss, mul lihtsalt MBsse summat vaja, mitte panka

  5. #5745

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui sa nanokiirusel midagi tahad, siis suhtle .comiga ja normaalses toonis (nt kirjuta kenasti, et sa oled kõik need juba saatnud ja vaadaku enda arhiivist). Eestlased vist õhtuti-ööseti magavad, mis on ka normaalne.

  6. #5746
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas nii ei saa kuidagi, et kui crtl+9ga laudu tilesse panna, et lauad natuke suuremaks jääksid? Kui praegu 9 lauda tilesse panna, siis laptopi ekraani peal jube väiksed ja halb vaadata ja iga kord manuaalselt sättimine ajab ka tilti.

  7. #5747
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Mida sa kukk seletad, võitsid oma 100killi ära, palju õnne tubli tulemus, aga tule oma mezaga pilvedest maapeale tagasi
    Näen ka editit, ma pidin kyc ära täitma ja ootan oma 2k 4.päeva, aga sellisel viisil üritada midagi kiirendada, mai tia
    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    lol, endal kukk displays.

    ma pole praegu maapeal, et stars peale igat cashouti soovib IDsid ja bille? wtf sa sonid mees? mida see 110k ja mesa siia puutuvad?
    Ma ei räägi, et ma olen nüüd mingi jumal, et peaksin kõik cashoudid insta läbi saama. Väga tore et nad dokumente soovivad, aga kui ma pean iga päev neile samu dokumente saatma, siis asi on veic retarded.

    Brag...
    Viimati muudetud virukunn poolt : 18.09.11 at 18:58

  8. #5748

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kas nii ei saa kuidagi, et kui crtl+9ga laudu tilesse panna, et lauad natuke suuremaks jääksid? Kui praegu 9 lauda tilesse panna, siis laptopi ekraani peal jube väiksed ja halb vaadata ja iga kord manuaalselt sättimine ajab ka tilti.
    võta tühjad lauad lahti ja vali vajalik suurus, stacki(saad kõik sama suureks) ja siis paiguta. siis lauas see sama nupp kust tile/cascade saab valida vajuta: "save custom layout" as "nimiX"
    kui laudu hiljem avad siis vajutad selle "nimiX" peale ja paigutab nii nagu custom on.

  9. #5749

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    foff, mitte kunagi ei hakka teie chatis inglise keeles rääkima.

  10. #5750

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas PS uut nova skinni natukene näppida ei tahaks v?
    fonti parajamaks muuta. multyway pottides kui chipid lendama hakkavad, ei saa enam midagi aru
    vip status (yeah) - miks kuradi valged tähed ainult? või siis üks tähe junn? mulle isiklikult jubedalt meeldisid supernova ja SNE tähed.

  11. #5751

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  12. #5752

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  13. #5753
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    palun eiiiiiiiiiiiiiiiii

  14. #5754
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    palun eiiiiiiiiiiiiiiiii
    +1. :(

  15. #5755

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui stars juba full tildistub, siis palun tooge mu raha ka üle

  16. #5756

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    palun eiiiiiiiiiiiiiiiii
    arvate et fr lauast j22b selle võrra TUNDUVALT fishe v2hemaks? dont think so ..

  17. #5757
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jama

  18. #5758
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    +1 to rakeback mill.

  19. #5759

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Omfg jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
    Tõsiselt, kui see on midagi ligilähedastki ftp-ga, siis võtan kõik halva tagasi ja enam kordagi ei vingu starsi üle ja võitegi jätta oma RNG nii näpituks kui ise soovite. Hakkan chatis isegi inglise keeles rääkima.
    Imeline uudis.

  20. #5760
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    +1. :(
    +1 mirrion.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES