Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 483 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 9659
  1. #541
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mul SNGdes ei lagi

  2. #542

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Starsi yhendus on t2na ikka VÄGA VÄGA problemaatiline ... kõik muud asjad töötavad fine .. ja stars on nii faking l2ggine .. lauda avab 45 seci ja stars v2idab et nende poolt ok .. dont think so

    kusjuures koihati on üli kiire ja siis obv sureb ära again

  3. #543
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kinnitan, endal näitas ka connction miski 73%

  4. #544
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Täheldasin sama. Kusagil 16+ lauast alates aknad venisid justkui ette kohati. Samas viimasel tunnil tundus ok olevat juba.

  5. #545

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Jeh .. mul l2ks ka korda .. lakboxisin +3bi ära ja lõpetan tänaseks .. ei m2letagi, millal viimati +3bi oli :)

  6. #546
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kuidas ma saan hyper simple themega neid kaarte lauas kollaseks et paremini paistaks silma palju callereid on?
    Kui valida options -change deck siis seal annab mulle 6 valikut aga kõik on nii tumedad

  7. #547
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    kuidas ma saan hyper simple themega neid kaarte lauas kollaseks et paremini paistaks silma palju callereid on?
    Kui valida options -change deck siis seal annab mulle 6 valikut aga kõik on nii tumedad
    Sealt kust theme valid vali standard deck.

  8. #548
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    selge niiet simplified deckiga ei saa kollaseid kaarte

  9. #549

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kellelgi stars ka l2gib? muud v2lisyhendused on perfect .. cnn.com, bbc youtube jne .. aga starsis haige l2g
    Mul on ka see üsna tavaline, jookseb mingi 5-10 mintsi perfektselt ja siis hangub mingiks võibolla 20-30 sekundiks. Siis käib jube ludin ja hetkega peab mingil vähemalt 10 laual otsuse vastu võtma :) Suht tüütu. Muidu interneti ühendus on super.

  10. #550
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Imelik, mul on primas paaril viimasel päeval täpselt sama asi.

  11. #551
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Mul on ka see üsna tavaline, jookseb mingi 5-10 mintsi perfektselt ja siis hangub mingiks võibolla 20-30 sekundiks. Siis käib jube ludin ja hetkega peab mingil vähemalt 10 laual otsuse vastu võtma :) Suht tüütu. Muidu interneti ühendus on super.
    Mul juhtub kah vahest nii aga seda vbl päevas korra kui sedagi, pole miskeid probleeme mul PS

  12. #552
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Hetkel ei saanud üldse enam mängida. Iga natukese aja tagant hakkas mingi lag pihta ning kuskil pooltes laudades lendas ka sit-outi.

  13. #553

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kandsin kogemata liiga suure summa PS, välja kandes ütleb et 48h peab ootama, kas buddy transferit saab teha selle aja sees ning kui saab, siis kas sõber peab samuti ootama 48h ?

    Kuidas PS rake töötab, millal tagasi saab ja kas saab üldse?

  14. #554

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    rake tagasi? starsis pole otsets rb systeemi .. kaudselt saad l2bi fpp'de tagaso

  15. #555

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    pean ma läbi mõne lehe liituma? saan ma ka siis liituda, kui ma olen juba raha sisse kandnud?

  16. #556
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    pean ma läbi mõne lehe liituma? saan ma ka siis liituda, kui ma olen juba raha sisse kandnud?
    Ei saa enam liituda, kui konto olemas. Õnneks või kahjuks sa midagi peale freerollide ei kaotanud

  17. #557

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas ma siis rb ei kaotagi? Ma ei saa enam mitte millestki aru :D

  18. #558
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    Kas ma siis rb ei kaotagi? Ma ei saa enam mitte millestki aru :D
    Erinevalt teistest saitidest PokerStarsis puudub rakeback. Ei maksta seda sulle ei kontole ega ka ei saa rakebacki läbi affiliate saitide.

    Ainus võimalus, kuidas natukenegi oma raha makstud rakest tagasi saada on kulutades FPP-sid PokerStarsi FPP poes erinevate asjade peale - riided, tehnika, turniiri piletid, kinkekaardid jne. Samuti FPP poest saad osta FPP-de eest omale rahalisi boonuseid - http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=cash-bonus

    Rahaliste boonuste hind on erinev - mida väiksem rahaline boonuse, seda vähem FPP-sid pead maksma aga see eest ka ühe FPP hind on odavam. Seega, mida kallima boonuse ostad, seda rohkem raha saad ühe FPP kohta. Kahjuks kallimate boonuste ostmine nõuab kõrgemat VIP taset.

    Peale selle kõrgema VIP tasemega mängijad teenivad rohkem FPP-sid käe kohta, teenivad kiiremini FPP-sid ja saavad osta tihedamini boonuseid.

    Targad mehed on välja arvutanud, et kui sa oled Supernova ja kõik kogutud FPP-d kulutad boonuste peale, milleks on $1500 boonuse 100,000 FPP eest või $4000 boonust 250,000 FPP eest siis see tähendab ca. 30-33% rakebacki.

    Kui sa oled Platinium ja ostad $650 boonuseid 50,000 FPP eest, siis see tähendab, et sa saad ca. 20-25% raket tagasi ehk rakebacki.


  19. #559

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Suured tänud!

  20. #560

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Täna hommikul tegin sessi ja mingi hetk ühes lauas üks väga fishi statsidega vend küsis chatis konkreetselt minu käest, et mitmes lauas ma mängin. Jõudsin vaevu selle läbi lugeda ja järgmisel hetkel oli see küsimus kadunud :D
    Starsi moderaatorid teevad head tööd!? :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES