Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 296, kokku 483 EsimeneEsimene ... 196246286294295296297298306346396 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 901 kuni 5 920, kokku 9659
  1. #5901
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ärge kasutage shortcuti, minge pokerstars.exega. Mul hakkas tööle igastahes

  2. #5902
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    NB! Oleme saanud mitmeid teateid ühenduse katkemise kohta. Probleem on tingitud Euroopa ISP-st, mitte PokerStarsist.

    Kui mängisite turniiril ja tunnete, et olite ISP probleemidest negatiivselt mõjutatud, saatke meile palun e-kiri pealkirjaga:

    Näiteks, kui Teie kasutajatunnus on 'PokerMagic' ja mängisite turniiril #300030551 sisseostuga $50+5, peaks pealkiri välja nägema selline:

    REFUND: Tourney #300030551, $50+5, PokerMagic

  3. #5903
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuidas ma kirja saadan, kui mängisin sngsid ja mitte ühte, vaid lausa mitut.

  4. #5904
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul Stars jube aeglane täna. Nett jookseb kenasti ja midagi ei tõmba aga connection näitab kõikumist 50% ja 100% vahel. Kõik lauad jooksevad korraga kokku ja siis järsku igal pool korraga action, kui tööle hakkab. Mäletan, et Trios oli kunagi mingi teema, et pidi mingi faili ära kustutama kaustas mingi aja tagant... äkki PSil ka miskit sellist?

  5. #5905
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul on sama asi, tegin isegi arvuti puhastuse alates win7, nüüd ikka vahel viskab sisse. Ei usu, et arvutis midagi põhjustab hangumist, peab uurima veel.

  6. #5906

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minge PokerStarsis "Help" menüüsse ning valige "Network Status..." (sel ajal, kui näete ühenduse langemist 50% peale jne), seal vajutage "Report", mis salvestatakse PokerStarsi kausta. Saatke see fail klientitukke ja meie tehnilised spetsialistid saavad üle vaadata & nõu anda.

    Kui probleem esines ainult eile, siis on tegemist ühe suure euroopa ISP probleemiga, mis põhjustas ühenduse katkemisi mitmetes Euroopa riikides...

  7. #5907
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul sama asi nagu Tigranol. Vahel kui pf actionil hangub, siis connectioni taastumisel näen flopis ainult ühte kaarti :).

  8. #5908
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    mul sama asi nagu Tigranol. Vahel kui pf actionil hangub, siis connectioni taastumisel näen flopis ainult ühte kaarti :).
    Sama asi :).

  9. #5909
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kaalun rolli pokerstarsi kandmist aga ma ei hammustanud Pokerstars.ee lehel lahti seda raha väljakandmise süsteemi ja limiite.
    Konkreetselt huvitab, mis on see miinimum summa mida saab kanda Swedbanki kontole juhul kui ma kannan sisse 100 eurot (väljamakse suurus ja deposiidi suurus on kuidagi omavahel seotud, nagu ma välja lugesin)

    Lehelt sain aru, et väljamakse suurus peab jääma vahemikku 100 kuni 6500 USD. Kui miinimum on tõesti 100 daala, siis nii mina ei mängi :). Alustan tasemest NL4 ja vahest tahaks ju end premeerida ning näiteks 15 või 25 eurtsi välja kanda. 100 daala aga ei kannata veel ju ka NL10 välja kanda kuna see moodustab suht suure osa bankrollist.

  10. #5910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kaalun rolli pokerstarsi kandmist aga ma ei hammustanud Pokerstars.ee lehel lahti seda raha väljakandmise süsteemi ja limiite.
    Konkreetselt huvitab, mis on see miinimum summa mida saab kanda Swedbanki kontole juhul kui ma kannan sisse 100 eurot (väljamakse suurus ja deposiidi suurus on kuidagi omavahel seotud, nagu ma välja lugesin)

    Lehelt sain aru, et väljamakse suurus peab jääma vahemikku 100 kuni 6500 USD. Kui miinimum on tõesti 100 daala, siis nii mina ei mängi :). Alustan tasemest NL4 ja vahest tahaks ju end premeerida ning näiteks 15 või 25 eurtsi välja kanda. 100 daala aga ei kannata veel ju ka NL10 välja kanda kuna see moodustab suht suure osa bankrollist.
    Krediitkaardiga on miinimum 100$.Otse pangaarvele kandes peaks miinimum 10$ olema.

  11. #5911
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tänud! Igaks juhuks: oskab keegi seda 10 daala kinnitada?

    Ja veel, kuidas kõige kasulikum lehega liituda oleks? Pokerstars ise pakub first depo boonust. Aga kas pokkeriprod pakub mingieid alternatiivseid variante?

  12. #5912

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    swedist on 8€ min .. peaks piisav olema

  13. #5913
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei, küsimus pole mitte swedist vaid swedi :)


    Ja....hmm, tundub, et kui pokkeriprod midagi ei paku, siis mul on mõtekas regada läbi pokerstrategy. Saan sama, kuni 600 daalase deposiidi boonuse pluss kogun pokerstrategy punkte...
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 28.10.11 at 18:57

  14. #5914
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Starsi meil ei ole kahjuks midagi pakkuda, ainult liitumise linki :)

  15. #5915
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ära läbi stradegy kyll liitu, ma olen sealt saand 1 s***e freerolli miljoni mängijaga... 3 aastat, aitähh.

  16. #5916
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Aga läbi mille siis liituda?

  17. #5917

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Aga läbi mille siis liituda?
    pokerlistings imo.

  18. #5918
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    pokerlistings imo.
    imo mitte, viimased 3 kuud või rohkem ehk pmst peale black Friday'd pole sealt mitte mingeid pakkumisi tulnud. Pokernewsil vist peaks aeg-ajalt midagi toimuma, aga pead ei anna.

  19. #5919

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    imo mitte, viimased 3 kuud või rohkem ehk pmst peale black Friday'd pole sealt mitte mingeid pakkumisi tulnud. Pokernewsil vist peaks aeg-ajalt midagi toimuma, aga pead ei anna.
    Tõsi, pole jälginud viimasel ajal, üldiselt vähemalt olid neil parimad boonused algajale.
    Enam siis ilmselt mitte, praegu ei oskagi pakkuda siis välja midagi. Ise olen ka 0 affilatega.

  20. #5920
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Priwas tuli kah pakkumine liituda läbi pokkernewsi. Kas kolleegium kiidab heaks? :)
    Ma ise mõtlen siin, et äkki on mulle pokerstrategy punktide eest avanevad artiklid ikkagi kasulikumad kui pokernewsi freerollid.

    EDIT: Samas ma vaatasin praegu pokernewsi lehelt, et tõepoolest, neid freerolle ja muid turniire korraldatakse seal ikka suht usinalt. Samas kui pokerstrategy ei paku pokerstarsiga liitumisel tõepoolest mitte ühtegi hüve.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 28.10.11 at 19:53

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES