Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 298, kokku 483 EsimeneEsimene ... 198248288296297298299300308348398 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 941 kuni 5 960, kokku 9659
  1. #5941
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Seriously, mis on Mati fenomen? Eelmine kord sai mingi 6-7 milestonei vms.
    Minu arust passis ta alati sitoutis kui milestone händ toimus. Ehk siis ootas kuni pokerstars ütles laua nime kus milestone hand toimub. Toimus nobetate näppude voor ja jõudis lauda istuda.

  2. #5942
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Options -> advanced multi table options -> ask to post blinds when a new game starts

    Kas kellegi veel stars lagib praegu?

  3. #5943
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Oh pagan. Tegin Pokerstarsi konto ja nüüd tahan deposiitida. Soft ütleb mulle, et enne deponeerimist tuleb mu vanus kindlaks teha vms. ja hoiatab, et ID kaart ja ID kaardi lugeja oleks käepärast. A mul ei ole ID kaardi lugejat ja ID kaardi koodid on kah juba aastaid unustatud. Kas ilma ID kaardita ei saagi end autentida?

    EDIT: Ok, juba nägin, et ka isikukoodiga saab regada. Ainult et pärast, näiteks raha väljavõtmisel, on vaja neile oma dokumendist pilt saata.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 01.11.11 at 20:03

  4. #5944
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tee pilti id kaardist mõlemalt poolt ja saada starsi ning poole päeva kui mitte kiiremini on asi korras

  5. #5945
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
    Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.

  6. #5946
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mh, ei logi starsi sisse :/

  7. #5947
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
    Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.
    Saada supporti kiri, kui midagi läks "pekki" : support@pokerstars.ee ; saad korda!

  8. #5948
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Saada supporti kiri, kui midagi läks "pekki" : support@pokerstars.ee ; saad korda!
    Peab vist kirjutama jah. Teine katse juba. Nii kui vajutan "Saada" nuppu deponeerimisel. Tuleb kõigepalt teade boonusest ja seejärel viskab aknad valgeks ja task manager teatab, et "program not responding"

    Esmamuljed pokerstarsist on igatahes võimsad :)

  9. #5949

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    võibolla oleks aeg oma 286 välja vahetada

  10. #5950
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis 286, See starsi softinikats ei suuda lihtsalt ühtki veebilehte avada. Proovisin praegu näiteks abi menüüst mingi, ah ma ei mäleta, reeglid või midagi avada, mille tarvis peaks avanema veebiaken. Jälle sama teema. Vahetasin Firefoxi korraks IE vastu. Ikka sama kamm.

    Mõnus. krrr...

    Mõni asjalikum idee, kui arvuti väljavahetamine?

  11. #5951
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mingi popup teema sul.

  12. #5952
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Mingi popup teema sul.
    Mnjah, see tundus võimaliku lahendusena. Aga panin praegu menüüst "taasta pop-up teavitamine" a ikka täpselt sama jama. Kohene crash kui üritas veebilehele suunata.

    Aga äkki tuleks interneti seadetes midagi ära muuta....hmm, turvalisust vähemaks vms. Omateada mingit popup blockerit peal ei ole. Vähemalt mitte eraldi installitud.

    Ja teiste pokkeriklientidega nagu Full Tilt ja Triobet, pole sellist jama juhtunud.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 01.11.11 at 23:04

  13. #5953
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas ma olen ainus, kellele PS hakkas eilsest alates hispaania keelseid reklaame ette viskama? Ja see .EE on Pokerstarsi logo tagant kadunud. Muidu kõik nagu toimib.

  14. #5954
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma vaatasin ka, et mingi imelik keel. Aga ma arvasin, et portugali :(

  15. #5955
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    portugali ja hispaania keel ju suht sarnased .ülla ülla

    aga ei ole mul ette tulnud miskit sellist.!
    Viimati muudetud karookas poolt : 02.11.11 at 17:32

  16. #5956
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Siin ka mingi võõras keel.

  17. #5957
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mnjah, see tundus võimaliku lahendusena. Aga panin praegu menüüst "taasta pop-up teavitamine" a ikka täpselt sama jama. Kohene crash kui üritas veebilehele suunata.

    Aga äkki tuleks interneti seadetes midagi ära muuta....hmm, turvalisust vähemaks vms. Omateada mingit popup blockerit peal ei ole. Vähemalt mitte eraldi installitud.

    Ja teiste pokkeriklientidega nagu Full Tilt ja Triobet, pole sellist jama juhtunud.
    vaata siia ehk on abi :
    ( Click to show/hide )

  18. #5958
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellelgi veel Stars lagib räigelt hetkel ? Räige delay nupude vajutamisel .

  19. #5959
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Kellelgi veel Stars lagib räigelt hetkel ? Räige delay nupude vajutamisel .
    palju sa laudu korraga mängid? mul sama jama vahepeal?

    samas kõik korras.
    enne pole juhtund kui viimastel päevadel

    usu või ära usu aga videokaardi update aitab selle vastu
    Viimati muudetud karookas poolt : 02.11.11 at 18:03

  20. #5960
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei see pole hetkel probleemiks , ennem mängitud 15+ lauda probleemideta . Hetkel , aga pelasin 1 table HUSNG , ju siis mingi elioni kala hetkel siin kandis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES