Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 299, kokku 483 EsimeneEsimene ... 199249289297298299300301309349399 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 961 kuni 5 980, kokku 9659
  1. #5961
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Ei see pole hetkel probleemiks , ennem mängitud 15+ lauda probleemideta . Hetkel , aga pelasin 1 table HUSNG , ju siis mingi elioni kala hetkel siin kandis.
    aa netis asi rohkem siis. mul hakkas läägima kui uue hemi updatesin ja siis saab ainult mängida kui lauad on stackis. muidu ei saa aru mida foldid mida tõstad

  2. #5962

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
    Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.
    proovi nii, et enne kui starsis midagi weebiga seotlult näpid, avad enne seda ühe ie lehe (n google) ja siis ürita starsis toimetada.

    veel võid proovida oma ie- d uuendada ja viimased updated peale kui sa seda teinud juba ei ole.
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 02.11.11 at 20:58

  3. #5963
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Võtsin lampi stars millestone handi lahti.. hu laud .. eestlane ToskaV istub sees ja 1.5k $ tuli :)

  4. #5964
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    proovi nii, et enne kui starsis midagi weebiga seotlult näpid, avad enne seda ühe ie lehe (n google) ja siis ürita starsis toimetada.

    veel võid proovida oma ie- d uuendada ja viimased updated peale kui sa seda teinud juba ei ole.

    seal tundub miskit küpsistega olevat. puudu vms

  5. #5965
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas karookas Vaata postitust
    seal tundub miskit küpsistega olevat. puudu vms
    Tegelt mul default browseriks Firefox, mitte IE. Aga proovisin mõlemaga ja isegi google chromiga. Ikka sama jama. Aga küpsiste teema - vot see võib küll olla. Sest nagu Pokerstrategy soovitas, kustutasin enne Pokerstarsi alla sikutamist kõik küpsised ära. Hmm...aga mis nüüd saab - kust ma vajalikud küpsised tagasi saan. Ja millised on üldse vajalikud?

    Pokerstarsi tehniline tugi pakkus, et asi võib olla ka Eseti tulemüüris ja õpetas tulemüüri auku tegema starsi jaoks. Ok, seda saan õhtul proovida. Aga eriti usku ei ole kuna proovisin juba nii, et lülitasin tulemüüri välja.

    Samas, eile oli tõesti nii, et kui ma olin arvuti alles käima pannud ja pokerstarsi kliendi lahti teinud, siis esimesel katsetusel õnnestus kliendil avada KKK lehekülg. Mõtsin juba, et korras aga ei. Teine katse lõppes proge kokkujooksmisega. Ja nii õhtu läbi.

    Samas teised pokkerikliendid ja ka emalis olevad kirjad, milles lingid veebilehtedele avavad veebilehitsejat ilma mingi probleemita. Nii, et hmm....see ei saa olla üldine, kogu arvutit hõlmav probleem vaid ikkagi kuidagi konkreetselt Pokerstarsi kliendiga seotud.

    Ise siin mõtlesin, et äkki mingi NET frameworki teema - aga noh, see on täiesti lampi mõte, kuna ma tegelt ei teagi, mis asju see NET framework seal arvutis toimetab.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.11.11 at 11:48

  6. #5966

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tegelt mul default browseriks Firefox, mitte IE. Aga proovisin mõlemaga ja isegi google chromiga. Ikka sama jama. see on täiesti lampi mõte, kuna ma tegelt ei teagi, mis asju see NET framework seal arvutis toimetab.
    veel võid proovida, et installid windowsi patchid peale. loodevasti jääb arvuti peale seda tööle...

    tee testiks uus windowsi kasutaja ja käivita pokerstars uue kasutaja alt. saad puhta profiili ja siis oleks näha, kas jama on seotud windowsiga või on sinu kasutaja profiilga mingi jama.

    küpsised on kräpp... neid pole vajagi...

    kui kasutad näiteks windowsi tulemüüri (vb mõni veel), siis sellega kipubki nii olema, et natukene aega peale arvuti "käima jookmist" aktiveeritakse tulemüüri teenus, korraks nagu laseb kõike teha ja siis keerab tulemüür mingid asjad kinni.
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 03.11.11 at 18:37

  7. #5967
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    never mind
    Viimati muudetud flipmachine poolt : 03.11.11 at 19:23

  8. #5968
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    veel võid proovida, et installid windowsi patchid peale. loodevasti jääb arvuti peale seda tööle...

    tee testiks uus windowsi kasutaja ja käivita pokerstars uue kasutaja alt. saad puhta profiili ja siis oleks näha, kas jama on seotud windowsiga või on sinu kasutaja profiilga mingi jama.

    küpsised on kräpp... neid pole vajagi...

    kui kasutad näiteks windowsi tulemüüri (vb mõni veel), siis sellega kipubki nii olema, et natukene aega peale arvuti "käima jookmist" aktiveeritakse tulemüüri teenus, korraks nagu laseb kõike teha ja siis keerab tulemüür mingid asjad kinni.
    Suur tänu kaasamõtlemise ja nõuannete eest. Tegin windowsi alla teise kasutaja ja proovisin sellelt kontolt läbi pokerstarsi veebilehte avada - tulemus kahjuks ikka sama.

    Samuti ei andnud effekti Pokerstarsi suppordi poolt saadud juhendid kuidas Eseti tulemüüri auku teha pokerstarsi jaoks Tegin küll aga tolku sest polnud. Ok, siis installisin Eseti üldse maha ja tegin arvutile restardi. Windowsi tulemüür oli samuti maas nagu Windows mulle paaniliselt teatas. Lasin pokerstarsi käima, vajutasin abi menüü alt "korduma kippuvad küsimused" ja jälle, selle asemel, et veebilehte avada, jooksis proge kokku.


    Mis windowsi updatedesse puutub, siis sellega on küll mingi kamm. Nimelt ta ei tee neid ära. St. need on alla sikutatud, lasen need ära installeerida, teatab et kõik on installeeritud. Annan restardi käsu ja
    nüüd imelik osa: juba jupp aega ei suuda mul arvuti end ise välja lülitada vaid jääbki jaurama sealmaal kus see "shutting down". Et siis lülitan nupust välja.
    Jama on aga selles, et kui ma nüüd uuesti windowsisse sisse login teatab ta mulle jälle, et näe rida uuendusi vaja ära installida, needsamad, mis ma just installinud olin. Enamus neist seotud mingi net frameworkiga, sealt mul ka see kahtlus tuli, et äkki see kudiagi asjaga seotud.

    Mõni idee mida teha võiks?

  9. #5969
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul vistaga on nii, et ta teeb neid update alati siis, kui shutdowni paned arvuti. Ära teda nupust välja lülita, las ta võtab oma aja... äkki teebki neid uuendusi.

  10. #5970
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Mul vistaga on nii, et ta teeb neid update alati siis, kui shutdowni paned arvuti. Ära teda nupust välja lülita, las ta võtab oma aja... äkki teebki neid uuendusi.
    Siis ta peaks sellest ka teavitama, et Windows is installing blabla... Mitte lihtsalt Shutting down imo.

  11. #5971
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Siis ta peaks sellest ka teavitama, et Windows is installing blabla... Mitte lihtsalt Shutting down imo.
    Mhmh, just. AGA PROBLEEM LAHENDATUD! :)

    Nimelt, leidis Revo uninstaller, et mu arvuti käivitades käivitatakse ka Comodo firewall mida ma kunagi ammu-ammu kasutasin ja siis maha installeerisin. Mingil kujul oli see siiski registrisse ja startuppi alles jäänud. Ka käivitas arvuti ilma, et ma ise seda teadnud oleks mingi McAffe viiruse. Need kaks arvutist välja rookinud, oligi probleem lahendatud.
    Nüüdseks on juba ka deposiit edukalt tehtud.

    Uhh, neli õhut lammutasin ja jaurasin arvutiga aga lõpuks, kui ma juba alla olin andmas ja Windowsi uuesti installimist plaanisin, viis visadus ja õige programmi otsa komistamine sihile.

    Minu vabandused ka Starsi ees, nemad polnud süüdi :)

  12. #5972
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Hehe, nii lihtlabane asi oligi põhjuseks :) Aga edu!

  13. #5973
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PCA100 reload kood vist ei funka eestlastel ? Või mis tingimused/miinimum depo sellel on ?

  14. #5974
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    PCA100 reload kood vist ei funka eestlastel ? Või mis tingimused/miinimum depo sellel on ?
    Töötab ikka, lihtsalt Eestlasel on oma kood, proovi 'EEPCA100', deposiidi puhul miinimum on vastavalt meetodile mida kasutad. Näiteks SwedBank/Uneti puhul miinimum on €8. Kampaania tingimusi saad lugeda:

    http://www.pokerstars.ee/poker/promo...sary/giveaway/

    Kui ei õnnestu leida boonuskoodi ala või ilmneb veateade, võid jätkata deposiidi tegemist ilma boonuskoodita ja pärast edukat deposiiti saada kiri klienditeenindusse lisame boonuse manuaalselt.

    Edu! :)

  15. #5975
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kellele PS hakkas eilsest alates hispaania keelseid reklaame ette viskama? Ja see .EE on Pokerstarsi logo tagant kadunud. Muidu kõik nagu toimib.
    Jah esines probleeme automaatsete pop-upidega - olime sellest teadlikud ja nüüdseks peaks probleem lahendatud olema.

  16. #5976

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    oot palju depoma peab et 100$ boonus saada? Kaua aega vabastada on?

  17. #5977

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Saan aru et see reload boonus pole rahaline?

  18. #5978
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    IMO pole ja, vaid mingi piletikese saad. Woohoo

  19. #5979

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ja ma veel mõtlen, miks inimesi on nii lihtne petta...

  20. #5980

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas kellegil veel SNG-s ei leia ühtegi lauda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 22 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES