Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 304, kokku 483 EsimeneEsimene ... 204254294302303304305306314354404 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 061 kuni 6 080, kokku 9659
  1. #6061
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    Kuidas T-money rahaks konvertida saab?
    Võitsin mitu satikat, ühe sain ise unregida, ülejäänud läksid otse cashieri ja kõik Tournament Moneyna
    Kui ma nüüd regan turnale ja unregan siis saan ma tagasi ikka selle T-money.
    Mängid mingit SNGd või Turnat, selle võidud tulevad juba päris rahaga. DONid olid selleks toredad

  2. #6062
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Huvitav on see, et kui mul oli küsimus deposiiidi kohta cashier@pokerstars.ee siis tuli vastus minutitega, kui aga cashout probleem siis võib vastuse saabumist kalendriga mõõta, ärritab kergelt või mis

  3. #6063
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Huvitav on see, et kui mul oli küsimus deposiiidi kohta cashier@pokerstars.ee siis tuli vastus minutitega, kui aga cashout probleem siis võib vastuse saabumist kalendriga mõõta, ärritab kergelt või mis
    Tõenäoliselt ühe jaoks on neil standard vastus võtta, teisel puhul peavad käsitsi uurima, milles asi.

  4. #6064
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    minu probleem seisnes suht lihtsas asjas: cashout cancelled, minu küsimus - miks? vastus peaks olema lihtne ja kiire. Suvised FullTildi jamad on mind rahadega viivitamise kohapealt lihtsalt väga hellaks teinud ja kui kuskil mingi viivitus tekib siis meenub kogu see psk

  5. #6065
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    wdf selle starsiga on, jääbki connectima
    ja korras ta on
    Viimati muudetud oohoh poolt : 28.11.11 at 23:35

  6. #6066

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas pokerstars.ee klienditeenindus on eestikeelne? ja kas pokerstars.com klienditeenindus suudab eestikeelsest kirjast aru saada?

  7. #6067

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jah. ei.

  8. #6068
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lihtne ja kindel : support@pokerstars.EU

  9. #6069

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

    sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

    siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

    kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?

  10. #6070
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

    sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

    siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

    kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
    Kui tahad asja ametlikuks teha, siis tuleb Notari ja/või kohtu abi kasutada juba.

  11. #6071

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

    sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

    siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

    kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
    Oled pahane et kaotasid? Kui sa kaotad ei tee sa oma parimat mängu (nimetatakse ka A-gameks), soovitan sul laudadest eemal hoida kuna hetkel sul mõtted mujal ning mängid kehvasti (nimetatakse C-gameks)

  12. #6072

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jah, ma tean seda. mina tegin need terminid siin foorumis populaarseks tundub ja ei, ma ei kaotanud ega ole pahane. lihtsalt tahaks ka PTR-i kaasabil proovida mängida, aga tahaks teha seda ausalt nii nagu siinsed "vanad kalad". saan aru, et nemad kasutavad PTR ehkki see on niiöelda ametlikult "prohibited" teenuste nimekirjas. aga kuidagi neil see luba on antud või midagi, sest ma ei usu, et nad petturlusega tegeleksid ja PTR-i salaja kasutaksid kui pokerstars pole neile seda kasutada lubanud.

  13. #6073
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Siin lehel avaldab Pokerstars iga nädal mängijate nimekirja kellel on ametlikult lubatud PTR'i kasutada. Vaata, kas sind on juba lisatud.

  14. #6074
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    jah, ma tean seda. mina tegin need terminid siin foorumis populaarseks tundub ja ei, ma ei kaotanud ega ole pahane. lihtsalt tahaks ka PTR-i kaasabil proovida mängida, aga tahaks teha seda ausalt nii nagu siinsed "vanad kalad". saan aru, et nemad kasutavad PTR ehkki see on niiöelda ametlikult "prohibited" teenuste nimekirjas. aga kuidagi neil see luba on antud või midagi, sest ma ei usu, et nad petturlusega tegeleksid ja PTR-i salaja kasutaksid kui pokerstars pole neile seda kasutada lubanud.
    Soovitan PTR-ist eemale hoida, ausus ennekõike ja FullTilt poker suleti juba selle pärast et liiga paljud kasutasid PTR-i ja võimatu oli mängida, mängutempo läks lihtsalt nii aeglaseks kuna kõik ainult träkkisid, timebank oli koguaeg peal....nõme

  15. #6075
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

    sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

    siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

    kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
    Suht hull vend oled.

    Kui sul on sõber nimega Maksu Mati, kes hiilib maksudest kõrvale. Vaatad, et jube hea profit tuleb sealt ja hiilid ka maksudest kõrvale. Võta näpust, üks öö akna taga sinised vilkurid või hoopis postkastis miskid imelikud kirjad kutsega maksuametisse. No jääd vahele ja öeldakse, et on keelatud tegevus ja saad kopsaka trahvi. Selle peale sa ütled, et "näed mul üks jube hea sõber Maksu Mati juba aastaid ei ole makse maksnud. Miks Te talle midagi ei tee?"

  16. #6076

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Quote:
    Originally Posted by Nickakis
    Any updates about fast moving ring games..... Any news.... Anything????? Will you publish it before 2012???
    The current plans are to have a public Beta by late January.

    rushi huvilistele.

  17. #6077
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    The current plans are to have a public Beta by late January.

    rushi huvilistele.
    Success. Siis kaovad tavalistest laudadest rb prod minema, nagu FTP-s.

  18. #6078

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    tahaks
    ( Click to show/hide )
    Mingit ametlikku luba pole. See, et keegi teine teeb illegaalse valiku ei tähenda, et sa nüüd kõva häälega karjuma hakkad, et miks mina ei või. Vähemalt normaalse täiskasvanud inimesena, kellel on mingigi arusaam millestki. See on nende valik, see on nende risk. Igal riskil on teoorias oma hind.

    Miks nemad saavad ja mina mitte? Olgugi, et antud küsimuses meil samad väljavaated ja võimalused. Sinu valik on lihtsalt erinev. Nüüd järsku teed sa end ohvriks, kuna tegid ise teadlikult teise valiku.

    Kui suur on sinu kasutegur kui sa vähendad teiste mängijate võimalusi?

    Retoorilised küsimused(ära vaeva end vastamisega)

  19. #6079

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Suht hull vend oled.

    Kui sul on sõber nimega Maksu Mati, kes hiilib maksudest kõrvale. Vaatad, et jube hea profit tuleb sealt ja hiilid ka maksudest kõrvale. Võta näpust, üks öö akna taga sinised vilkurid või hoopis postkastis miskid imelikud kirjad kutsega maksuametisse. No jääd vahele ja öeldakse, et on keelatud tegevus ja saad kopsaka trahvi. Selle peale sa ütled, et "näed mul üks jube hea sõber Maksu Mati juba aastaid ei ole makse maksnud. Miks Te talle midagi ei tee?"
    ma ei teeks kunagi nii. esiteks on maksudest kõrvale hiilimine 100% illegaalne, kui tegemist pole seadusliku maksude optimeerimisega, mis on võimalik ainult teatud juhtudel (suurfirmad, topeltmaksustamine). teiseks see oleks kitse panemine, kui ma näpuga selle "Mati" peale näitaksin ja mulle ei meeldi kitse panijad.

    mind huvitab hoopis, et kuidas mõned siinsed foorumi kunnid saavad legaalselt seda kasutada? sest ma ei usu eluilmas, et sina (kellele ma vaatan alt üles sarnaselt Codeccile ja paljudele siin) näiteks illegaalselt kasutaksid PokerTabelRatingsit - näiteks mängid HU mänge starsis ja vaatad enne iga vastasega pikemat madistamist kas ta on võitev mängija või mitte. see on üldreeglitega nagu keelatud tavalisele pokerstarsi kasutajale, aga teie teete ikka seda siin. ja nagu mainisin - olles eeskujuks paljudele siin ei saa te ju sellist asja teha kuna näitaksite sellega algajatele eesti mängijatele, et petturlus pokkerit mängides on normaalne ja seda võib kasutada kui vahele ei jää.

  20. #6080

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    Mingit ametlikku luba pole. See, et keegi teine teeb illegaalse valiku ei tähenda, et sa nüüd kõva häälega karjuma hakkad, et miks mina ei või.
    peab olema. sest seda teevad siin ka eeskujud, kes ei saaks sellist asja teha kui see "prohibited" oleks, sest sellega nad annaksid signaali algajatele eesti pokkerimängijatele, et illegaalsed võtted pokkeris on tolereeritav (lubatud) tegevus ja see oleks hävitav eesti netipokkeri mängijate mainele suures plaanis. ei usu, et keegi "vanadest kaladest" paneks oma isikliku sissetuleku ettepoole eesti pokkerikogukonna heast nimest. suht nõme oleks see :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES