Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 309, kokku 483 EsimeneEsimene ... 209259299307308309310311319359409 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 161 kuni 6 180, kokku 9659
  1. #6161
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Osalejaid oli seal mingi mitukümmend tuhat IMHO.

  2. #6162

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Suva need 40FFP ja 10 reload, kuid kus on minu PS Pro pakkumine? Täiega oleks armas! Kus on Team Estonia, kus oleks PP liikmed, kes on kõige aktiivsemad ja ägedamad üldse?

    Et PS Eestis veel popimaks muutuks, oleks just seda vaja. Öelge enda ässadele edasi. Võin soovitada mitut inimest. Ranka võib kinnitada, et ma olen hea soovitaja ja üldse täiega taibukas.

    P.S. (get it?!) Eesti on nii arenguriik, et nagu ma olen alati öelnud, siis see ei pea olema täisPRO pakkumine, vaid alustame rahulikult, kuid sihikindlalt ning laiahaardelise promoga. Kuskil HCC teemal plärasin OO näitel, kuid võite ka kasutada.

  3. #6163
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Vandalar starsi tiimi, mul läheb pappi vaja.

  4. #6164

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellelgi veel stars lagib?

  5. #6165
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Suva need 40FFP ja 10 reload, kuid kus on minu PS Pro pakkumine? Täiega oleks armas! Kus on Team Estonia, kus oleks PP liikmed, kes on kõige aktiivsemad ja ägedamad üldse?

    Et PS Eestis veel popimaks muutuks, oleks just seda vaja. Öelge enda ässadele edasi. Võin soovitada mitut inimest. Ranka võib kinnitada, et ma olen hea soovitaja ja üldse täiega taibukas.

    P.S. (get it?!) Eesti on nii arenguriik, et nagu ma olen alati öelnud, siis see ei pea olema täisPRO pakkumine, vaid alustame rahulikult, kuid sihikindlalt ning laiahaardelise promoga. Kuskil HCC teemal plärasin OO näitel, kuid võite ka kasutada.
    Igasugused «prod» ja «prode tiimid» on minu arvates devalveerunud. Vaevalt, et PokerStarsi hakkavad liikuma fishide hordid kui härra Taipupole oleks pro-tiimis. Ei tuleks neid horde kui seal tiimis oleks Henri, Imre, Vanapeer või HCC.

    Fishide hordid võivad liikuma hakata kui tiimis on keegi kuulsus, kes suudab näidata pidevalt väga häid tulemusi. Näiteks: Tanel Padar võidab keskmiselt kuus $10 000 rahaladu/turniire mängides ning lõpus viskab üldse pillid nurka ja hakkabki pokkeriproks.

  6. #6166

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sellega mlle meenub mürka lifetime sharkscopei graph, lol

  7. #6167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ega ta PTR parem ei ole.

  8. #6168

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tundub, et 2012 muutub rakeback süsteem dealt to contributed.

  9. #6169

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Allikas? Kahtlen millegipärast .. starsis on liialt palju BE vanasid, kes on epic rake genejad ..

  10. #6170

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Allikas? Kahtlen millegipärast .. starsis on liialt palju BE vanasid, kes on epic rake genejad ..
    PokerStars Steve
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=8921
    Viimati muudetud ment52 poolt : 08.12.11 at 20:26 Põhjus: parem link

  11. #6171
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tõenäoliselt veits totu küsimus aga kuidas HEM pokerstarsi käsi jälgima hakkaks ? st FT ja Party-l olid kenasti HH kaust enda kaustas aga Starsil seda ei leidnud ..
    Ei leidnud ka kohta kuhu linnuke panna ,et stars käsi salvestaks ..

    Targad aidake !!

    Tänud


    E: Mure lahendatud
    Viimati muudetud N1x0n poolt : 08.12.11 at 23:43

  12. #6172

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellelgi veel on jama starsis HU laudadega? Mul on hide full tables ja mitte ühtegi lauda ei tule ning kui võtan linnukese eest, siis mingi 10 lauda vms käib...?

  13. #6173
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kellelgi veel on jama starsis HU laudadega? Mul on hide full tables ja mitte ühtegi lauda ei tule ning kui võtan linnukese eest, siis mingi 10 lauda vms käib...?
    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Ei, milstonega seoses keeratakse kinni, et ei juhtuks sama asja mis eelminekord.
    .

  14. #6174

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selge, tänud

  15. #6175
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis eelmine kord juhtus?

  16. #6176
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mu mäletamist mööda kaks tegelast mängisid 24 laual HU ja openfoldisid kõik käed.

  17. #6177

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas kellegil stars jamab viimasel ajal? Nimelt mul siuke probleem,et stars kiilub nö kinni mingi 5sekundiks ja siis töötab edasi nagu midagi viga poleks (muusika jne mängib edasi arvutis samal ajal)

  18. #6178
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kellelgi veel on jama starsis HU laudadega? Mul on hide full tables ja mitte ühtegi lauda ei tule ning kui võtan linnukese eest, siis mingi 10 lauda vms käib...?
    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    .
    Kaua see kestab umbes - st millal see milestone kukkuma peaks eeldatavalt?

  19. #6179

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kaua see kestab umbes - st millal see milestone kukkuma peaks eeldatavalt?
    Liiga kaua.

  20. #6180
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Plaanisin ka just mängida, pikim waiting list 11 gamblerit:D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 51 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 51 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES