Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 483 EsimeneEsimene ... 2028293031324080130 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 9659
  1. #581
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    uus feature

    * Detachable Controls – This beta feature will allow you to detach the Chat, Notes, Stats and Info tabs into a new window, which can be resized and rearranged. To activate the detached controls, choose ‘Detached Controls (Beta)’ from the table layout menu or press Ctrl-2 (Cmd-2 on a Mac) on your keyboard.


  2. #582

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tegin pokerstrategy's quizi ära ning valisin 50$ PS, nüüd tulin töölt ja vaatasin et kas on kohale tulnud, aga tühjagi ma oskasin vaadata. Oskab keegi mind aidata, aitäh!

  3. #583
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    umm, cashier? võib-olla sain küsimusest valesti aru :D .

  4. #584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    Tegin pokerstrategy's quizi ära ning valisin 50$ PS, nüüd tulin töölt ja vaatasin et kas on kohale tulnud, aga tühjagi ma oskasin vaadata. Oskab keegi mind aidata, aitäh!
    tõmba ps client .com mitte .net keskonnast

  5. #585

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul oleks lihtsalt vaja teada, kus kohast ma saan vaadata oma jooksvaid boonuseid.

  6. #586
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    Mul oleks lihtsalt vaja teada, kus kohast ma saan vaadata oma jooksvaid boonuseid.
    PS kliendist cashierist alt. View current bonuses or smth.

  7. #587

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


  8. #588
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Sul ei ole jooksvaid boonuseid. Mis boonuskoodi registreerudes kasutasid? Stars50 on first deposiit boonus ning see avaneb alles siis, kui sa ise deposiidi teed. Pokerstrategy poolt antav raha ei ole sinu poolne deposiit, seega sellega mingi boonus ei avane. Pokerstrategy stardiraha peaks muidu mingi 5 päevaga kontol olema.

  9. #589
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    FPP'de all peaks kirjas olema view current bonuses, kui sul mingi boonus hetkel tegemisel. Hetkeseisuga tundub mulle, et lihtsalt ühtegi boonust hetkel tegemisel pole. Loodan taaskord, et ei eksi :).

  10. #590

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mina eksisin, vabandan väga, jään pokerstrategy rahasi ootama.


    (ma arvasin, et ta näitab kohe insta seda boonuse all, kuid küllap läheb aega veel, aitäh)

  11. #591

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas PlatinumStari levelile saad kohe, kui 7500FPP koos või alles kuu lõpus/järgmise kuu alguses hakkad rohkem hüvesid saama?

  12. #592

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Kas PlatinumStari levelile saad kohe, kui 7500FPP koos või alles kuu lõpus/järgmise kuu alguses hakkad rohkem hüvesid saama?
    KOhe. Ja hüved kehtivad järgmise kuu lõpuni.

  13. #593
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas kõigil on peale viimast softiuuendust lobbys mustas päises asuvad turnade tutvustavad tekstid ka mustad???

  14. #594
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mustad mis mustad
    Pole ullu. Nqnii ei uuri neid 8)

  15. #595

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Oskab keegi öelda, kui ma registreerin ennast FFPde eest SNG-le, siis top2 saavad step 1 või step 2, suudaks keegi öelda mis need stepid endast kujutavad?

  16. #596

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha
    Oskab keegi öelda, kui ma registreerin ennast FFPde eest SNG-le, siis top2 saavad step 1 või step 2, suudaks keegi öelda mis need stepid endast kujutavad?
    Kui jõuad step 6 ja võidad selle ära, saad EPT, WSOP või mingi muu väga jõhkra pileti. Ja kui jõuad step4-ni siis sellega saad mängida 215$ evente nagu Sunday warmup, Sunday Million jne.

  17. #597

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ärge näkku lööge nüüd, aga sooviks infot Starsis raha väljavõtmise kohta.

    Milline viis oleks kõige targem raha välja võtmiseks kui kasutada on ainult Swedbanki arvelduskonto? Lugesin, et eelpool soovitati siin Wire kasutada? Kas sel juhul midagi vahelt ei võeta või mingeid muid tingimusi pole teenuse kasutamiseks? Ehk on teisi alternatiive raha välja võtmiseks veel? Moneybookersist olen kuulnud, aga see vist eeldas eelnevat deposiiti arvele?

    Igatahes loodan, et keegi oskab täpsemalt aidata. Tänud ette! :)

  18. #598

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Pole Pokerstarsi ise deposiiti teinud. Sain 50$ starting capitali ning nüüd selle 200$ lähedale mänginud ning kuna hetkel natu rahaliselt kehv seis, siis sooviks 100$ välja võtta (Eeldan, et 50 dollari boonuse pärast probleemi väljavõtmisega ei tohiks tulla, sest kuigi ta on lahti mängimata veel mul, siis 100 dollari välja võtmisel see 50 jääb ikkagi alles ja peaks korras olema vist?)

    Igatahes, kas mu praegune variant on siis tõepoolest ainult kellelegi Buddy Transfer teha ning tema kaudu välja võtta?

  19. #599

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Skrufster
    Pole Pokerstarsi ise deposiiti teinud. Sain 50$ starting capitali ning nüüd selle 200$ lähedale mänginud ning kuna hetkel natu rahaliselt kehv seis, siis sooviks 100$ välja võtta (Eeldan, et 50 dollari boonuse pärast probleemi väljavõtmisega ei tohiks tulla, sest kuigi ta on lahti mängimata veel mul, siis 100 dollari välja võtmisel see 50 jääb ikkagi alles ja peaks korras olema vist?)

    Igatahes, kas mu praegune variant on siis tõepoolest ainult kellelegi Buddy Transfer teha ning tema kaudu välja võtta?

    üks variant on kellegile buddy transfer teha ja siis ta kannab sulle kaardile. Võid lasta kellegil siit foorumist ka teha teema on siin
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html
    aga enamus vahetavad seal kursiga 1: 10-le. nii et kaotad natuke raha

    või siis teed ise starsi min deposiidi ja kannad välja


  20. #600
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Svenza kommentaar läks kustutamisele, sest enda äridele siin reklaami ei tee. Kui tahad reklaamida siis müü päeva kursiga dollareid või küsi meilt luba, küll leiame viisi, kuidas saad oma äri püsti panna.

    EDIT:
    Tsitaat Algselt postitas kollane

    üks variant on kellegile buddy transfer teha ja siis ta kannab sulle kaardile. Võid lasta kellegil siit foorumist ka teha teema on siin
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html
    aga enamus vahetavad seal kursiga 1: 10-le. nii et kaotad natuke raha

    või siis teed ise starsi min deposiidi ja kannad välja
    Enamus ostavad dollareid 1:10 kursiga, sest müüad on ise hinna nii alla lasknud :) Ma isiklikult ennem ootaks need 3 päeva, kui müüks nii odavalt nii kallist kaupa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES