Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 315, kokku 483 EsimeneEsimene ... 215265305313314315316317325365415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 281 kuni 6 300, kokku 9659
  1. #6281

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    22h möödas, huvitav kaua veel?

    ( Click to show/hide )
    Mispärast selline asi tekkis?

  2. #6282
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  3. #6283
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kaua võtab teil aega ID verification? Saatsin eile e-maili.

  4. #6284
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kaua võtab teil aega ID verification? Saatsin eile e-maili.
    Mul käis kähku aga üldjuhul viimaselajal sealt kiireid vastuseid pole kunagi enam tulnud.

  5. #6285

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Niisiis, sel aastal mänginud pokkerit 9 tundi ja kuna VPP punkte koguneb kontole väga aeglaselt, siis sukeldun statistikasse!
    Mänguks PLO25 6max 9-12 lauda. Olen silverstar.
    HEMi järgi olen tänavu nelja sessi vältel maksnud reiki 187 taala ja kogunud 380 VPP ehk korrutades selle läbi silverstari koefitsendi 1,5ga, olen saanud 571 FPPd.
    Mul on puudu goldstari jõudmisest 2620 VPPd. Võttes aluseks nelja sessi andmed, tuleb mul Goldstari staatuse saamiseks maksta reiki veel 1304 taala. Seega kokku läheb silverstarist Goldstariks jõudmine maksma 1491 taala reiki.

    Võtame järgmise eesmärgi: koguda 25 000 FFPd, et osta punktide eest VIP poest 300 taalane boonus.
    Praegu on mul koos 3000 VPP ehk 4500 FPP.
    Boonuse ostmiseks on vaja veel 20500 FPP.
    Kuna olen Goldstar, siis FPPde kogumine on nüüd veidi lihtsam, sest VPP punktid korrutatakse läbi 2ga.
    Seega 20500 FPP tähendab 10250 VPPd.
    10250 VPP saamiseks pean maksma reiki 5105 taala. Nüüd on mul siis koos 25000 FPPd ja saan osta 300se boonuse. Lisaks stelleritena tuleb veel lisaks 170 taala. Kokku seega 470taala. Et saada 470 taala boonust, olen pidanud maksma reiki kokku 6596 taala. Seega tinglikult saan rakebacki 7,1%...

    Vaatame nüüd ka mängule kulunud tunde ehk mitu tundi pean mängima 9-12 laual, et jõuda Goldstari staatusesse ja 25 000 FPPni.
    Kui 571 FPPd sain 9 tunni mänguga, siis 4500FPP kokku saamiseks tuleb mängida 71 tundi pokkerit. Et jõuda ka 25000 FPPni, et osta 300taalane boonus, pean mängima veel 321 tundi. Seega kokku kulub 25000 FPP saamiseks 392 tundi mängimist.

    Näiteks möödunud kuul mängisin OOs 110h. Seega samas tempos, mis oli minu jaoks suht hullumeelne, tuleb Starsi 300se boonuse ja 170se stelleri kättesaamiseks mängida 3,5 kuud.

    Toon sinna juurde selle, et OOs sain rakebacki möödunud kuul 470 taala, pluss kampaania korras sain juurde veel 340, lisaks cahback 17 taala pluss see, et kui vahetada punktid rahaks, tuleks veel juurde 47 taala. Seega kokku sain rakebacki 874 taala. Reiki maksin 1466 taala. Seega rakeback 59%.

    Kasulik oleks mängida OOs, kuid kuna site ise on nii kuradi rigged, siis lihtsalt ei suuda sealset plod biitida - 185 000 kätt ja miinus 2985 taala... Kui rakeback ja igasugused boonused juurde arvestada, siis peaks enamvähem nullis olema.

    Aga miks ma seda kõike arvutasin? Et mõista ja endale puust ja punaseks ette teha, et mul ei ole mõtet Starsis mängida. Enam. Arvan, et uus reikiarvutamise meetod on teinud mängimise suht mõtetuks... Rakeback fish, nagu ma olen...

  6. #6286

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    see siin on natuke vale teema:)
    ..vähemalt sellise nurga alt
    Viimati muudetud con poolt : 04.01.12 at 18:58

  7. #6287
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Vahed on päris suured oled sa nit, tag või lag tuleb varasemaga omajagu vahe sisse, aga mis sa ikka teed :)

  8. #6288
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    1 reigiks makstud dollari eest ~2 VPP? Siin on midagi mäda.

  9. #6289

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sul on midagi ikka valesti arvestatud, ma olen see kuu nl25 FR mängind 7008 kätt ja nl10 FR ja 6max segi mänginud 6241 kätt, kokku maksnud rake Hemi järgi 193$ ja starsi kontol on 920.78 VPP-d

  10. #6290

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ei usu, et midagi valesti on. Lihtsalt sellised numbrid. 5075 kätt ja reiki 186 doltsi. Ja VPP on 380. Aga tänud tagasiside eest. Kui Viiidrik saanud samasuguse regi juures peaaegu 3xrohkem VPPsid, siis on ikka tõesti midagi mäda. Teen õhtul ühe fullringi sessi ja vaatan, mis tulemused siis on. Kui tempo sama, siis on tõesti kummaline.

  11. #6291

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul näitab tracker PLO-25 üle 14k käe juures reiki 385$ ja VPPsid on 2200.Midagi tõesti ei klapi.

  12. #6292
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nii palju te 1 käe kohta eelmine aasta saite nl25 full ringis punne 0.10-0.13

  13. #6293
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    1$ raket annab 5,5 VPP

  14. #6294

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ega midagi, saadan starsi kirja ja vaatan, mida kostavad. Samas ei usu, et HEM pange paneb. Kui panebki, siis mitte nii suures ulatuses, et lausa kordades on punkte saamata.

  15. #6295
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    HEMi update tehtud see aasta?

  16. #6296
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 488

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
    ega midagi, saadan starsi kirja ja vaatan, mida kostavad. Samas ei usu, et HEM pange paneb. Kui panebki, siis mitte nii suures ulatuses, et lausa kordades on punkte saamata.
    Kui sul on HEM-is vana rake arvutamise statistiska ning sa ise oled 9/5 stiili viljeleja (minu teada sa seda oledki) siis loomulikult näitab sul HEM väntasid.

    Vana süsteemiga Dealt meetodil maksid selle reigi mida HEM näitab aga nüüd kuna Contributed meetod ja sa tihke kui totsi sukapüksid maksadki reaalselt reiki mitu korda vähem ning saad mitu korda vähem VPP-sid.

  17. #6297

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    HEMi uuendus oli tegemata, nüüd tehtud. "totsi sukapüksid" lol. 9/5. No vähemalt uus süsteem soosib seda, et tuleb nitistamine lõpetada.

  18. #6298
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    67

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Kõlab nagu viirusetõrje/tulemüür blokiks ühendust. Mine Help > Network Status ... vali sealt "Report", lisa see fail kirjale ning saada olukorra selgitus support@pokerstars.ee ... saadame seejärel juhised, kuidas probleemi lahendada.
    Ma ei leia seda faili ülesse kuhu ta selle saadab sellist asja nagu Pokerstars.EE - peaks olema NetworkStatusReport.log aga sellest Pokerstars.EE kaustast ei leia seda faili mille ta saadab.

    Ning proovisin ka ilma tulemüürita ikka ei adanud..

    Proovisin ja run adminina..

    Ikka sama asi.

  19. #6299
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    67

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Olen proovinud ka starsi maha tõmmata ja uut peale tõmmata kuid ikka sama asi.

    naljaks see et mingi aeg ennem uut aastat üks päev sain sisse ja siis 3 jaanurist jälle sama asi.

  20. #6300
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas MauroIceMan Vaata postitust
    Olen proovinud ka starsi maha tõmmata ja uut peale tõmmata kuid ikka sama asi.

    naljaks see et mingi aeg ennem uut aastat üks päev sain sisse ja siis 3 jaanurist jälle sama asi.
    Kahjuks pole võimalik foorumis parimat lahendust sulle leida, ole hea saada kiri koos selgituste ja log failidega, vaatame üle ja aitame :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES