Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 324, kokku 483 EsimeneEsimene ... 224274314322323324325326334374424 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 461 kuni 6 480, kokku 9659
  1. #6461
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma sain backupiga korda, kellel kaust tühi, võib seda kasutada: http://www.upload.ee/files/2061889/backup.rar.html

  2. #6462
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ah, et mingi blogi värk. Juba lootsin ,et kas tõesti suur festival jälle tulemas :D.
    Mäletan, et pidi oma blogisse midagi panema, kuid mis süsteem oli. Sai paaril turnal osaleda aind vms ?
    No WBCOOP leadib kohe kevadel algavale springCOOP mis on küllaltki suuremahuline ni turniiridelt kui ka $$$

    E: blogides sai ticketeid ja nendega mängida turnadel kus jagaateksegi järjest SCOOP ticketeid.

  3. #6463
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Peale tableninja updatet tegin oma starsile update ja taaskord kõik töötab.

  4. #6464
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Peale tableninja updatet tegin oma starsile update ja taaskord kõik töötab.
    Mul oli peale mõlema uuendust mõnel üksikul laual ikka sama probleem, kuid siis muutsin pisut laua suurust, peale mida toimis ka nendel laudadel kõik nii, nagu peab.

  5. #6465
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tegin starsile uuenduse ära ning nüüd sound kadunud. Volume mixeri all pole üldse starsi, ideid?

  6. #6466
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Olen juba suppordiga sp ühendust võtnud. Tegelevad probleemiga.

  7. #6467
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Tallinn, Estonia
    Postitusi
    54

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Vabandust, et jälle laisk olen ja ilma teemasid läbi lugemata eeldan, et sellised arvutused ja selline arutlus on siin foorumis läbi käinud. Aga kui palju te kokkuvõttes kaotasite/võitsite muutustega, mis aset võtsid.

    Ok Isegi, kui on juba selline teema enne loodud, siis kirjutan igastahes välja siia, mida ise mõtlen. Mina ise esmakorde Supernovana tundsin ennast muidugi WC-methodi ülemineku ajal esmalt väga halvasti. Just muidugi põhjuste pärast, mis hõlmavad regularide halvasti kohtlemist, mitte halba rakeback arvutamissüsteemi otseselt.
    Anyways, ma ise pole arvutusi läbi lasknudki, kui palju ma kokkuvõttes võidan/kaotan. No umbkaudu kiired arvutused näitavad, et ikka miinustesse veits. Aga ei kurda nüüd nagu nii väga ka... Lihtsalt juba see, kuidas mängijate esindus sai läbirääkimistele Starsi pmst valitsusega oli teema ja see näitab, kus me hetkel olema ja see lihtsalt on positiviine.
    Anyways, Pokerstarsile lihtsalt.. Nad võivad veidi võtta ära, minu kui, proffesionnalse mängija sissetulekutest, aga see kuidas nad suhtuvad enda proffidesse (obv mitte naq team pro proffidesse) on lihtsalt kiiduväärt ja ei jää üle kui vaid nautida maailma parimat pokersite ja nende tingimustega rahul olla, mis nad pakuvad :) Ja loota , et neil on pikka tulevikku!! Kõlab veidi iroonilselt..aga noh pokkeris businesiss on kõik veidi teistmoodi, kui mujal elus... näiteks see, et vb ma ei jää plussi sellega otseselt, et rake langeb, aga samas nt vb on rohkem fishe tänu sellele, või no elavad kauem ja üldse nagu... no kui nad ei valeta, siis pokkerikommuunile tuleb ju kokkuvõttes rohkem tagasi nende muudatustega... a la 2% vs 1,5%...
    Viimati muudetud noborder poolt : 11.02.12 at 06:06

  8. #6468
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Väga huvitav asi juhtus.
    Mängisin turniiri sateliiti. Võitsin pileti ja turniis käis juba. Peaks nagu standartina turniiri lahti viskama, sest 15 min käinud vaid, kuid ei visanud.
    Proovisin starsi, kinni-lahti plõksutada, ei aidanud .
    Siis avastasin et tekkinud turnataalad kontole.
    Samapalju kui turna väärt oli
    Sun millile kunagi ticketi võitsin, oli turna käinud juba ca tund, aga ikka ei saanud turnataaalasi vaid pidin mängma .

  9. #6469
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    osad satikad ongi ju sellised, et ei saa unreggida...

  10. #6470
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sa lugesid läbi kah muidu mis ma kirjutasin?

  11. #6471
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Äkki tolle turnale millele staika võitsid oligi late reg aint 10min?

  12. #6472
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Eip 1h, tulin sellepeale ise ka ja kontrollisin kohe üle.

  13. #6473
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Vaatasin turniirilobbyst et WBCOOP jälle tulemas. Event 1 kick offib 23 veebruaril.
    Aga mingit infi netist ei leidnud.. või pole nad veel proomoha hakkanud?
    Jah hetkel on promo saadaval vaid PokerStars.COMis.

    Tuleval nädalal peaks ka PokerStars.EE-l see promo startima koos kogu infoga kuidas meie omad osavõtta saavad jne.

  14. #6474
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Väga huvitav asi juhtus.
    Mängisin turniiri sateliiti. Võitsin pileti ja turniis käis juba. Peaks nagu standartina turniiri lahti viskama, sest 15 min käinud vaid, kuid ei visanud.
    Proovisin starsi, kinni-lahti plõksutada, ei aidanud .
    Siis avastasin et tekkinud turnataalad kontole.
    Samapalju kui turna väärt oli
    Sun millile kunagi ticketi võitsin, oli turna käinud juba ca tund, aga ikka ei saanud turnataaalasi vaid pidin mängma .
    Kõik oleneb turniirist, info on tavaliselt turniiri lobbys olemas.

    Kui võidad istme turniirile kus registratsioon on veel avatud, registreeritakse sind automaatselt.

    Kuid sinu puhul kaldun arvama, et registratsioon siht-turniirile oli juba suletud, seega kanti sinu kontole turniiri rahas (tuntud ka kui "T raha").

    Rohkem informatsiooni T raha kohta leiate järgmiselt PokerStarsi veebilehelt:

    http://www.pokerstars.ee/poker/tournaments/

    Kui tahad kindel olla, kirjuta meile, saame kontrollida :)

  15. #6475
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust

    Kuid sinu puhul kaldun arvama, et registratsioon siht-turniirile oli juba suletud, seega kanti sinu kontole turniiri rahas (tuntud ka kui "T raha").
    Good one :)

  16. #6476
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Keegi võiks selgitada kas sellel http://www.pokergurublog.com/content...eu-coming-soon on mingisugune mõju eesti mängijatele ka? Kas eestlased saavad .eu alt ka mängida?

  17. #6477
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Regina, ma olen aastaid teie saidil olnud ja ma tean mis tähendab late reg. jms ning ma vannun, et late reg oli veel avatud, aga millegipärast, lisati kontole turnaraha mitte et regatud mind turnale.
    Pole varem sellist asja juhtunud, selle ka kirjutan selle siia

  18. #6478
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi võiks selgitada kas sellel http://www.pokergurublog.com/content...eu-coming-soon on mingisugune mõju eesti mängijatele ka? Kas eestlased saavad .eu alt ka mängida?
    Ei saa eestlased mängida. Mõju on soomlastele ja rootslastele, kes ei pea siis enam võitudelt tulumaksu maksma.

  19. #6479
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas 18 manid on kinni or what?

  20. #6480
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    SNG-d on kuskil mättas jälle jah

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES