Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 325, kokku 483 EsimeneEsimene ... 225275315323324325326327335375425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 481 kuni 6 500, kokku 9659
  1. #6481
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    SNG-d on kuskil mättas jälle jah
    Rigged ei lasta grindida ka :(

  2. #6482
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küll ära fixivad, dont worry.

  3. #6483

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küsimus VIP Pace boonuste kohta:

    Kas tegemist oli ainult special jaanuari promoga?

  4. #6484
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minumeelest küll oli see pace boonus ainult jaanuari promo, veebruaris tuleb lihtsalt vabastada.

  5. #6485
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nii on

  6. #6486

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas FPPde eest ostetud turnapileteid ei saagi enam turna dollariteks vahetada?

  7. #6487
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    on seda kunagi saanud?

  8. #6488

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    on seda kunagi saanud?
    Ma ei tea, ma võin küll eksida, aga ma enda teada nagu varasemalt olen saanud kui maha registreerisin turniirilt. Nüüd kui pühapäeval proovisin, siis automaatselt tagastas pileti. Aga ehk tõesti mäletan valesti.

  9. #6489
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Valesti mäletad.

  10. #6490
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pokerstars mobiilis. Väga äge, võiks juba meile ka jõuda.
    http://www.pokerstrategy.com/news/wo...Players_56669/

  11. #6491
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui kedagi huvitab palju ta rohkem/vähem VPPsid uue arvestuse järgi teenib, siis:
    Pokerstarsi Steve 2+2 foorumis

    We are now able to help players understand exactly how the change from dealt to weighted contributed is affecting their VPP earnings.
    We have calculated the impact of the change for every player in January. If you would like to see how your VPP earnings in January under Weighted Contributed compare to how many VPPs you would have earned under the dealt method when playing the same exact hands, send an email to vipclub@pokerstars.com.

  12. #6492

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Kas FPPde eest ostetud turnapileteid ei saagi enam turna dollariteks vahetada?
    Kunagi neid müüdi. Nii, et saatsid teisele mängijale buddy transferiga $W või $T ja tema saatis sulle $ vastu. Muidugi kurss oli ka mingi 0.75:1 vms.

  13. #6493

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Aga mida soovitaksite FPPdega teha kui neid suure fieldiga turniire mängida ei viitsi? Riideid kah omajagu tellitud juba.

  14. #6494

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Aga mida soovitaksite FPPdega teha kui neid suure fieldiga turniire mängida ei viitsi? Riideid kah omajagu tellitud juba.
    LOL, mis küsimus see on? Obv, et kogu ja osta rahalisi boonuseid (250 000 FPP = 4000$)

  15. #6495
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui kedagi huvitab palju ta rohkem/vähem VPPsid uue arvestuse järgi teenib, siis:
    Under the old award method you would have earned 6,902 VPPs in January through ring game play, under the new award system you have earned 5,240.16 VPPs in January ring game play, this represents a 24.08 percentage change.

    nutune, väga nutune...

  16. #6496

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma kujutan ette mõnele 10/90 fishile saadetud meili....

  17. #6497

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    viimaselajal on starsis tipptunni 20-23 ajal võimatu üle 10 laua mängida lihtsalt jookseb asi kokku. Vanasti samal ajal sai 20+ mängida kas aitab ainult uue arvuti ostmine või mis teha ?

  18. #6498
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    viimaselajal on starsis tipptunni 20-23 ajal võimatu üle 10 laua mängida lihtsalt jookseb asi kokku. Vanasti samal ajal sai 20+ mängida kas aitab ainult uue arvuti ostmine või mis teha ?
    Ma arvasin et see on minu ja mu PC viga.
    Kas sa räägid samast asjast mis mina? Mul kiilub ca minut-kaheks arvuti täitsa kinni, midagi vajutada ei saa, lihtsalt pean ootama ja vaatama kuidas lauad sit outi lähevad ja hiljem HH-st kuidas head käed on foldi läinud.

  19. #6499
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pole mingit "kiilumis" viga 25+ lauaga.

    e. uus arvuti vaja muretseda

  20. #6500
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Pole mingit "kiilumis" viga 25+ lauaga.

    e. uus arvuti vaja muretseda
    Mul kastis 6 GB rammi, prose on 5200+, need kaks asja peaks vist põhinäitajad olema pokkeri puhul ja ei tuhiks ju liiga vuhvlid olla?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES