Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 326, kokku 483 EsimeneEsimene ... 226276316324325326327328336376426 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 501 kuni 6 520, kokku 9659
  1. #6501
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma ei tea mis 8GB, i7l vastu panna on, kuid kinni ei kiilu suht IMPOSSIBRU, kui just teisel ekraanil filmi ei vaata ja viirusekontroll vms ei tööta.

    Seega ma ei usu, et asi on pokerstarsi viga. Ikka arvutis, muidu oleks 2p2 ja taolised täis "probleemsest softist" mis üle 10 laua ei lase.

  2. #6502
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Su jutus on küll iva sees, aga ma ei taha uskuda, et Pokerstars nõuab nii palju resursse arvutil, et mu PC sellejaoks aeglaseks jääks.Eeldan et paljud lasevad väga edukalt miski 2gb rammiga kah pokkerit. Võibolla see ram ei puutu eriti üldse siia, võin väga mööda pannna, sest ma ei tea arvutitest sittagi. Ise kahtlustasin, et äkki mingi viirus sisse tulnud või misiganes. Plaanisingi mingipäev formati ära teha. See jamps algas päevapealt. Ma ei mäletagi kas peale softi uuendamist või mitte.

  3. #6503
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul hakkis kah stars aga tuli välja et kaspersky antivirus põhjustas seda nüüd pean selle välja lülitama grindi ajaks

  4. #6504
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    mul hakkis kah stars aga tuli välja et kaspersky antivirus põhjustas seda nüüd pean selle välja lülitama grindi ajaks
    Blää kui nüüd ilusti meelde tuletada ja mõelda, umbes siis kui see nuss hakkas, sai AVG peale lastud.

  5. #6505
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Blää kui nüüd ilusti meelde tuletada ja mõelda, umbes siis kui see nuss hakkas, sai AVG peale lastud.
    AVG teeb vist mingit daily scani ka, mis arvuti täiesti kotti tõmbab. Soovitan soojalt mingi muu free antivirus peale panna(ise kasutan avast freed ntx).

  6. #6506
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    viimaselajal on starsis tipptunni 20-23 ajal võimatu üle 10 laua mängida lihtsalt jookseb asi kokku. Vanasti samal ajal sai 20+ mängida kas aitab ainult uue arvuti ostmine või mis teha ?
    Kas kasutad HEM i ? Võta pre fetch one hand i eest linnuke ära Site option alt. Hudil pane Opacity põhja ja proovi uuesti.

  7. #6507

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kohutav ongi et mitte midagi pole lahti siis vaevu vaevu saab tipp tunnil 14 jooksutada. pühapäevadel ei saa isegi 10-t. Eks see mu arvuti süü on aga stars võiks mingi teksti põhise variandi teha siis mul pole vaja mängida pokkerit millel on enamvähem samad resursinõuded kui viimastel arvutimängudel .

  8. #6508
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    kohutav ongi et mitte midagi pole lahti siis vaevu vaevu saab tipp tunnil 14 jooksutada. pühapäevadel ei saa isegi 10-t. Eks see mu arvuti süü on aga stars võiks mingi teksti põhise variandi teha siis mul pole vaja mängida pokkerit millel on enamvähem samad resursinõuded kui viimastel arvutimängudel .
    Mul ka uimerdab, just õhtuti, viskab lauad valgeks ja siis timebank tiksub, just viimasel ajal olen seda tähele pannud.

  9. #6509
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuskohas see suur tuluke on ? :P:D

  10. #6510

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kuskohas see suur tuluke on ? :P:D
    üles vasakule nurka tuleb, kui oled homegame lobbys sees. Kusagilt homegame lobby optsionsite alt esimene linnuke tuli ära võtta.

  11. #6511
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No mine perse.
    5 lauda, AVG kinni. Korra kiilus nii kinni, et ca 2 min arvutil ees aind valge taust ja ofc kui pilt ette tagasi tuli igalpool timebank nullis ja sitoudis

  12. #6512
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pole küll .ee kasutaja, aga probleem järgmine. Tegin eile väljakande moneybookersisse ja nagu alati toimub see kahes osas, kuid seekord jõudis kohale vaid esimene, tunduvalt väiksem osa summast ja ülejäänd raha vedeleb ikka starsis, olen üritanud kümneid kordi seda raha uuesti välja kanda, aga iga 10 minuti pärast ilmub raha tagasi kontole ilma igasuguse põhjenduseta, olen ka supporti pommitanud, aga edutult. Asjaga veits kiire kaa, kuna omal oleks raha elamiseks vaja ja stakejale tahaks ka rahad tagasi kanda.

  13. #6513
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Pole küll .ee kasutaja, aga probleem järgmine. Tegin eile väljakande moneybookersisse ja nagu alati toimub see kahes osas, kuid seekord jõudis kohale vaid esimene, tunduvalt väiksem osa summast ja ülejäänd raha vedeleb ikka starsis, olen üritanud kümneid kordi seda raha uuesti välja kanda, aga iga 10 minuti pärast ilmub raha tagasi kontole ilma igasuguse põhjenduseta, olen ka supporti pommitanud, aga edutult. Asjaga veits kiire kaa, kuna omal oleks raha elamiseks vaja ja stakejale tahaks ka rahad tagasi kanda.
    Mul sarnane probleem olnud eelmise aasta lõpus, jama oli selles, et kuu väljakande limiit ületatud, edasi pane kiri .com supporti ja ilmselt tahavad dok-de ja mõne arve koopiat.

  14. #6514
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ohh issand ja obv ma supporti saatsin ikka .com-i

  15. #6515
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul on ka sarnane probleem olnud läbi aja, vahepeal kadus ära aga siin viimased paar päeva jälle viskab lauad valgeks ja siis pooltes timebank läinud :(

  16. #6516
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ega ma ei ole ju ainuke, kes täna Starsi avades märkab, et kõik settingud on paigast, isegi kasutajanime pole enam mälus, jnejnejne ?

  17. #6517
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuna oli update.

  18. #6518
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Järgmine kord soovitan copyda (notes+user failid) kuhugile mujale... before update.

  19. #6519

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Järgmine kord soovitan copyda (notes+user failid) kuhugile mujale... before update.
    ty. Millised need user failid on?

  20. #6520
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas see ka aitab, kui notede fail lasta starsil mujale salvestada?

    Con, options>>notes>>File location

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES