Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 329, kokku 483 EsimeneEsimene ... 229279319327328329330331339379429 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 561 kuni 6 580, kokku 9659
  1. #6561
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Siin foorumis peaks ju mingi asjapulk starsist ka käima?(kuna ei mängi starsis eriti siis ei ole siia topicusse väga sattunud). Samas .it saidil sooviks küll mängida. olen itaalias, mul on itaalia ip jnejne, ma ei saa aru mida ma veel pean omama et .it-l mängida?

  2. #6562
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küllap tuleb aadressi tõendada nagu igalpool mujal elades (mingi arve või kohaliku panga väljavõte). Usun et .com supportist saab kiiremini vastuse

  3. #6563
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mega low stakes festival tuleb "Micro Millions" 15-25 märts.
    1m$ guaranteed MAIN EVENDI BI on 22$ :P.

  4. #6564

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    elu tilt. täiesti lambist ei tööta enam hotkeys. kas keegi teab miks? ja kuidas neid uuesti tööle saada?

  5. #6565

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    palun võtke keegi minuga ühendust kes kasutavad neid hotkeysid

  6. #6566
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    vaata, et sul oleksid nad sisse lülitatud

  7. #6567

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mhhh, tõesti olen huumori pooldaja, aga mitte siis kui mul tõsine mure

  8. #6568
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  9. #6569
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul toimivad hetkel ilusti need starsi hotkeyd

  10. #6570

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas äkki tead midagi kuidas neid õigesti seadistada?

  11. #6571
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis sul täpselt vaja on? Valid funktsiooni, lisad hotkey ja parameetrid ning vastavalt oma seadistusele table under mouse (tiled) või active window (cascade/stacked mängides). Vaata veel ,et kui tiled, siis ei ole advanced multitabling optionsi alt valitud "pop up table" vms kui actionit vaja on.

    Näide: Insert nupp raiseb 2,5x bb sellel laual, kuhu hiire kursor on asetatud ja delete on check/fold.

  12. #6572
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kuidas see pokerstarsi ajaarvamine on? Kas seda vip pace boonust saab hommikuni vabastada kui expiration date on 2012/03/01 @ 06.59 ?
    miski 150vpp siin minna veel

  13. #6573
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pokerstarsis algab uus päev jah 07.00 meie aja järgi

  14. #6574

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mega low stakes festival tuleb "Micro Millions" 15-25 märts.
    1m$ guaranteed MAIN EVENDI BI on 22$ :P.
    Ülikõva asi minu meelest. Olen pikka aega midagi sellist oodanud, et minusugused micro MTT-de mängijad saaks ka taolisest suurest turniiridesarjast osa võtta.

  15. #6575
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Probleem on IMO selles, et sellised microturnad tulevad nii rahvast täis, et nii kuradi palju on neid seal.

  16. #6576

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Probleem on IMO selles, et sellised microturnad tulevad nii rahvast täis, et nii kuradi palju on neid seal.
    Suhteliselt õudne on selliseid mängida jah. Juba mängijate arvu vaadates tulevad samasugused värinad peale nagu pärast jõhkrat kolmepäevast joomingut.

  17. #6577
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Eriti tore on see, et enamus neist on suht sügava struktuuriga ehk siis saad 6 tundi on bljaad biiti oodata enne bublet. 2 nädala pärast algaval 10c mängul on juba 11k kirjas..

  18. #6578
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Kuidas saan ma näiteks Itaalias reisil olles pokerstarsis mängida kui mu kasutaja on ju tehtud .ee domeenis???

    E: never mind pokerstars tegi oma update ära ja muuris mu allatõmmatud pokerstars.it. pokerstars.ee-ks. aga see on nagu üldine pokerstars 180k mängijat. Tahaks nagu mängida seal .it saidil kus oli 70k mängijat ainult ja kindlasti paljupalju fishisem. mul see Codice fiscale olemas ja värki. kas pean tegema eraldi kasutaja selleks et .ot saidil mängida??
    Kahjuks jah, kui oled Itaalias reisil siis PokerStars.EE tarkvara seal kasutada ei saa. Juhul kui on plaan Itaaliasse kauemaks jääda ja soov riiki vahetada, ole hea ja kirjuta meile ning vaatame mis edasi annab teha. :)

  19. #6579
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Ega juhuslikult PokerStarsil mõnda deposit/reload-boonust tulemas ei ole lähinädalatel?
    Paraku ei ole mul infot tulevaste kampaaniate kohta, kuid kõik olemasolevad pakkumised laiad siit:

    http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/

  20. #6580
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    kas äkki tead midagi kuidas neid õigesti seadistada?

    Kas oled Hotkeys'id korda saanud? Muidu peaksid saama need seadistatud kui valid "Options" -> "Hotkey Settings (Beta)". Samuti pea meeles, et kui kasutad PokerTracker'it või Holdem Manager'i, siis need programmid peavad olema väljalülitatud. Kui endiselt probleeme, kirjuta meile ehk tehnika osakond saab kiiremini aidata :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES