Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 343, kokku 483 EsimeneEsimene ... 243293333341342343344345353393443 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 841 kuni 6 860, kokku 9659
  1. #6841
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ei, pane akenad kinni ja ava lihtsalt uued lauad. ei tohiks väga tülikas olla.

  2. #6842
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    See 100k VIP Monthly freerolli pileti aegub ka? Saab sellega mängida ja järgmise kuu oma kui see kuu ära ei kasuta?

  3. #6843
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas kuidagi seda tournament popupi, mis teavitab, et tegemist on turniiriga ja et netiühenduse katkemise korral võid surnuks blindida välja saab lülitada? iga kord kui hu sng avan, siis tuleb lahti lobby ja siis see väike popup. tüütu iga kord kinni panna. eriti veel sellepärast, et saad vastase pmst sekundiga. lobby lendab insta lahti (mille jõuad kinni panna enne kui laud lahti tuleb) ja kohe otsa see popup. kui see on ees, siis starsi lobby pole enam aktiivne. aga kui vajutad popupi kinni, siis kaob laud desktopile ja pead uuesti ette võtma.

  4. #6844
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    See 100k VIP Monthly freerolli pileti aegub ka? Saab sellega mängida ja järgmise kuu oma kui see kuu ära ei kasuta?
    ei aegu see kunagi

  5. #6845
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pead panema Table ninja popupe killima.

  6. #6846
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kas kuidagi seda tournament popupi, mis teavitab, et tegemist on turniiriga ja et netiühenduse katkemise korral võid surnuks blindida välja saab lülitada? iga kord kui hu sng avan, siis tuleb lahti lobby ja siis see väike popup. tüütu iga kord kinni panna. eriti veel sellepärast, et saad vastase pmst sekundiga. lobby lendab insta lahti (mille jõuad kinni panna enne kui laud lahti tuleb) ja kohe otsa see popup. kui see on ees, siis starsi lobby pole enam aktiivne. aga kui vajutad popupi kinni, siis kaob laud desktopile ja pead uuesti ette võtma.
    Parem pane see kinni, et lobby automaatselt ei avaneks.

  7. #6847

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui ma hittisin FPP Stepilt ticketi järgmisele levelile, kas saan selle kuidagi rahaks teha (25k FPP Ticket)??

  8. #6848
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    See on umbes samasugune kusimus, et kas mu boonus kaob ära kui ma väljamakse sooritan. Stepide mõte ei ole ennast vahepeal välja osta kui see sind aitab, aga kindlasti starsi töötajad ka kinnitad seda, kui muidugi midagi juhtunud ei ole nende tingimustega.

  9. #6849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma vist jõudsin järelduseni, et lõpuks kui ma Steppidega jõuan Finaali ja hitin sealt turniiripileti/paketi, siis alles seda saan maha müüa :)

    edit: Razzi 5k FPP satikas ---> 25k omale. 5k FPP satikal 5 seati GTD. Kohale ilmus 9 inimest, lol nice.

  10. #6850
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    palju finaalini on? mitu astet veel st?

  11. #6851

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Leidub nii 25k finaale kui 131k finaale.

    Hetkel regasin SCOOP-30-H 25k Finaali satikale (6max turbo holdem, 5min &1500chips), kus võitja saab 2100$ superknockoudile.
    Teine-neljas koht saavad 25k FPP ja viies 18750 FPPd.
    Hetkel osalejaid 9.

  12. #6852
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Kui ma hittisin FPP Stepilt ticketi järgmisele levelile, kas saan selle kuidagi rahaks teha (25k FPP Ticket)??
    ma mängisin ka oma fpp-d ära satikatel. unregasin ja sain tournament dollareid. eks see nii vist käibki.

  13. #6853
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jagan siseinfot, et kel soov endale eriti kerge vaevaga tasuta PokerStarsi särk ja müts saada, siis PokerStarsEE Twitteris tuleb selleks täppi / kõige lähemale pakkuda üks number.

  14. #6854

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selline küsimus tekkis, et kunagi sai Starsiga liitutud nii, et ma ei teadnud mingitest rakeback diilidest ja asjadest midagi ja kas nüüd on veel võimalik Starsi mingi selline asi sebida? Olen aru saanud, et ka Pokkeriprod.ee pakub rakeback diili, aga kas see ainult uuele liitujale?

  15. #6855
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pokerstars ei paku otsest rakebacki , vaid vastavalt VIP süsteemile jaguneb RB % FPP de näol , mida on võimalik rahaks teha või vahetada turniiripiletiteks. Pole vahet kelle kaudu ja kunas liitusid.

  16. #6856

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    1st deposit boonusest jäid lihtsalt ilma.

  17. #6857
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Selline küsimus tekkis, et kunagi sai Starsiga liitutud nii, et ma ei teadnud mingitest rakeback diilidest ja asjadest midagi ja kas nüüd on veel võimalik Starsi mingi selline asi sebida? Olen aru saanud, et ka Pokkeriprod.ee pakub rakeback diili, aga kas see ainult uuele liitujale?
    Enne küsimist võiksid lugeda selle teema esimese postituse läbi. Seal on absoluutselt kõik kirjas: mis on PokerStarsi rakeback, kuidas toimib jne. jne.

  18. #6858
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas see aasta tuleb ka kuu kus ffp-d x-korda?

  19. #6859
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Kas see aasta tuleb ka kuu kus ffp-d x-korda?
    Isegi kui keegi teaks seda siis ta ei tohi seda avalikustada.

  20. #6860
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    praegu tuli pähe, et arvutaks ära palju boonuse ajal oli bronze star rakeback starsis. tulemuseks sain 51,5%. võib see tõele vastata? mitte et ma mingi boonushoor oleksin, aga paris hea ju. nad peaksid tihedamini neid reload boonuseid tegema

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES