Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 344, kokku 483 EsimeneEsimene ... 244294334342343344345346354394444 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 861 kuni 6 880, kokku 9659
  1. #6861
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    praegu tuli pähe, et arvutaks ära palju boonuse ajal oli bronze star rakeback starsis. tulemuseks sain 51,5%. võib see tõele vastata? mitte et ma mingi boonushoor oleksin, aga paris hea ju. nad peaksid tihedamini neid reload boonuseid tegema
    See protsent võib küll nii olla.

  2. #6862

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab

  3. #6863

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab
    Ma arvan, et np. Kui ma eelmine suvi üle mitme aasta Trios mängida tahtsin öeldi, et woah woah woah, sinu nimel on 6 kasutajat ja kõik vale sünnikuupäevaga rofl:D. Kustutasid 5 ära ja ühega lasid mängida peale selgitust, et alaealine tahab ka gamblida freerolle.

  4. #6864

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma arvan ka, et pole probleemi. Vähemalt niipalju, kui seda teemat sirvinud olen siis tundub pokerstarsi support küll väga asjalik. Ilmelt see ka põhjus, miks 888st minema lähen. Ja nl10-nl25 6max lastes peaks leidma kõik lauad 40%+ vpip ka

  5. #6865
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    1st deposit boonusest jäid lihtsalt ilma.
    Juhul kui ei träki ennast mõne partneriga, esimese boonuse saab ikka, tuleb lihtsalt kasutada esimest deposiiti tehes boonuskoodi EE100.

    Loe veel: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/bonus/

  6. #6866
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab
    Kirjuta julgelt meile, seleta probleem ära, lisa kõik info mida tead, aitame! :)

  7. #6867
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Täna kaks korda disconnectis PokerStarsi ära - mõlemad korrad kõik muu funkas korralikult: veeb, teised pokkeritoad, skype, msn jne. aga PokerStarsi ära ei connectinud, jäin nii neljast BI-st ilma. Kellegil veel juhtunud?

    PokerStarsi klienditugi muidugi pani pirni, et me ei refundi turniiri, mis hetkel jookseb (samal ajal mängisin SCOOPi) :) Kirja vist läbi üldse ei loetud.
    Kirjutasid .COMi? :D

  8. #6868
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Regina. Mis ma tegema peaksin. Olen saamas 21 peagi ja peaks avanema mu starsi kasutaja.
    Ainuke mure, et ma ei mäleta peale oma kasutajanime mitte midagi. Ei parooli,e-maili jms.
    Kui ma 21 saades, saadaksin oma uue emaili alt teile pildi oma ID-st koos muu lisainfoga. Kas see aitaks mul kasutaja parooli ja muud asjad teada saada?

  9. #6869
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellegil veel Stars freezib hetkel? Häirib kohutavalt.

  10. #6870
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Regina. Mis ma tegema peaksin. Olen saamas 21 peagi ja peaks avanema mu starsi kasutaja.
    Ainuke mure, et ma ei mäleta peale oma kasutajanime mitte midagi. Ei parooli,e-maili jms.
    Kui ma 21 saades, saadaksin oma uue emaili alt teile pildi oma ID-st koos muu lisainfoga. Kas see aitaks mul kasutaja parooli ja muud asjad teada saada?
    Kas sa said oma asjad korda? Niipea kui saad 21 - Palun saada meile kiri kogu informatsiooniga, mis sul on ja me aitame sul taasavada konto, kahjuks foorumites me seda teha ei saa :)

  11. #6871

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas keegi oskaks õpetada kuidas BOOM-iga hande üles laadida ?

  12. #6872
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Kas sa said oma asjad korda? Niipea kui saad 21 - Palun saada meile kiri kogu informatsiooniga, mis sul on ja me aitame sul taasavada konto, kahjuks foorumites me seda teha ei saa :)
    Tänud. Kuu aja pärast võtan ühendust siis Teiega :)

  13. #6873

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kaua umbes raha pokerstarsist kontole (swed) liigub ?

  14. #6874
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    339

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    3-4 TÖÖpäeva

  15. #6875
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Uus funktsioon:

    Koonda sarnased lauad ('Group Similiar Tables'):

    - Lubab mängijatel kiiresti näha kõiki pakutavaid laudu

    - Istekoha leidmine lihtsustatud (Leiame sulle soovitud tüüpi lauas koha, kui vajutate 'Mängi nüüd')

    - Saate aktiveerida nimekirja ikooni, mis asub laua ülemises paremas nurgas - paneelil saate laudade kaupa näha lauas osalevad mängijaid

    - Saate aktiveerida/mahavõtta 'Koonda sarnased lauad' funktsiooni kui lähete lobbys - 'Valikud > Beta Valikud' või kui kasutate 'Valikud> Lobby vaateseadistused > Koonda sarnased lauad(Beta)'

    - Pärisraha mängudel on see funktsioon vaikimisi väljalülitatud, kuid soovitame seda proovida ja kindlasti soovime kuulda Teie tagasisidet ja ideid. (ideas@pokerstars.ee)
    Viimati muudetud PokerStars Regina poolt : 26.05.12 at 16:57

  16. #6876
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    Kas keegi oskaks õpetada kuidas BOOM-iga hande üles laadida ?
    Esmalt pead aktiveerima .BOOM! funktsiooni - Mine Valikud > BOOM! Käe jagamine(Beta) ja lisa linnuke 'Lülita sisse käte jagamine (BOOM!)' > Vajuta 'OK'

    Peale seda, igakord kui mängid - käe lõpus, ilmub vestluse lauas väike punane täht, vajutades sellel saadki valida (Twitter v Boomi) kus oma käsi jagada. Edu!

  17. #6877
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pls lisage zoom-i plo 5, thank you.

  18. #6878
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Kaua umbes raha pokerstarsist kontole (swed) liigub ?
    Väljamakse otsese pangaülekande kaudu - PokerStarsil võtab sinu väljamakse taotluse töötlemisse saatmine aega kuni 72 tundi. Peale töötlemist kajastub summa sinu panga väljavõttel 2-5 tööpäeva jooksul.

  19. #6879
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kõige nutsim MB-sse raha kandmine. 170 euri tuli 15 mintsaga kohale

  20. #6880
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    no kui sa oled deposiidi seal teinud hiljuti siis tuleb selle summa ulatuses insta kohale ja ülejäänud tuleb jah tunniga. kõik kes mõtlevad kuidas starsis arveldada - MB on seal nuts.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES